Skorzystaj z ekskluzywnie zaprojektowanej aplikacji MyAsus dla twojego komputera i uzyskaj dostęp do wszystkiego w jednym miejscu. Od zarządzania i personalizacji systemu, przez aktualizacje oprogramowania oraz optymalizację wydajności, do łatwego i szybkiego kontaktu ze wsparciem firmy Asus. Dodatkowo zyskujesz dostęp do ASUS Promotions, gdzie możesz skorzystać z ogromnej biblioteki promocji na popularne aplikacje i inne oferty. Dzięki aplikacji Link to MyASUS możesz także zsynchronizować swój smartfon z komputerem i uzyskać dostęp do plików, zdjęć i wideo. Pozwoli ona również prowadzić rozmowy telefoniczne z poziomu głośników oraz mikrofonu komputera i uzyskać dostęp do pulpitu zdalnego twojego laptopa.
Produkt | |
| Producent | ASUS |
| Rodzina produktu | Chromebook |
| Seria produktu | Chromebook CX14 |
| Model produktu | Chromebook CX1405CTA |
| Kod producenta (MPN) | CX1405CTA-S60930 |
| EAN / GTIN-13 | 4711636422833 |
| Klasa produktu | Laptop |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
Procesor | |
| Producent procesora | Intel® |
| Model procesora | N50 |
| Liczba rdzeni procesora | dwa |
| Taktowanie trybu turbo procesora | 3,4 GHz |
| Pamięć cache procesora | 6 MB |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 14'' |
| Standard matrycy | Full HD |
| Rozdzielczość matrycy | 1920 x 1080 |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Technologia ekranu | WV |
| Jasność matrycy | 300 nit |
| Kontrast | 700:1 |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 60 Hz |
Pamięć RAM | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 8 GB |
| Technologia wykonania pamięci RAM | LPDDR5 |
Dysk | |
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt |
| Typ dysku | eMMC |
| Pojemność dysku podstawowego | 128 GB |
Karta graficzna | |
| Producent karty zintegrowanej | Intel |
| Model karty zintegrowanej | UHD Graphics |
| Model karty dedykowanej | Brak |
Komunikacja | |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 6 (802.11 ax) |
| Bluetooth | 5.4 |
Interfejsy WE/WY | |
| HDMI | 1 szt - HDMI 1.4 |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 1 szt |
| USB 3.2 Gen 1 typ C (5 Gbps) | 2 szt (z Display Port) |
| Wyjście słuchawkowe | Combo |
| Wejście mikrofonu | Combo |
Multimedia | |
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
| Ilość głośników | 2 |
| Kamera | 0,9 Mpix |
| Przesłona kamery | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
Klawiatura / Urządzenia wskazujące | |
| Układ klawiatury | Qwerty (International) |
| Podświetlenie klawiatury | Nie |
| Typ urządzenia wskazującego | Touchpad |
System operacyjny | |
| Wersja systemu operacyjnego | Chrome OS |
Akumulator | |
| Technologia wykonania baterii | Litowo-jonowa |
| Ilość komór baterii | 3 komorowa |
| Pojemność baterii | 42 Wh |
| Zasilacz w zestawie | Tak |
| Moc zasilacza | 45 W |
Zabezpieczenia | |
| Gniazdo linki zabezpieczającej | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Czytnik Smart Card | Nie |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | On-Site (Naprawa u klienta) |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Wzmocniona konstrukcja | Tak |
| Certyfikaty | ENERGY STAR® 8.0, MIL-STD-810H |
| Kolor obudowy | Szary |
| Kolor pokrywy | Szary |
| Kolor klawiatury | Szary |
| Kolor ramki matrycy | Czarny |
| Waga produktu | 1,39 kg |
| Wysokość (mm) | 20 |
| Szerokość (mm) | 325 |
| Głębokość (mm) | 214 |
Uwagi | |
| Wyposażenie | Pokrowiec |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | ASUS Global PTE. LTD.; 10 Changi Business Park Central 2, 486030 Singapore, SG; [email protected] |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | ASUS COMPUTER GmbH; HARKORT STR. 21-23, 40880 RATINGEN, GERMANY |