Produkt |
| Producent | ASUS |
| Rodzina produktu | Republic Of Gamers |
| Seria produktu | Republic Of Gamers G |
| Model produktu | Republic Of Gamers G512LU |
| Kod producenta (MPN) | G512LU-HN095 |
| Klasa produktu | Laptop |
| Przeznaczenie | Gaming |
Procesor |
| Producent procesora | Intel® |
| Rodzina procesora | Core™ i7 |
| Model procesora | Core™ i7-10750H |
| Liczba rdzeni procesora | sześć |
| Taktowanie rdzeni procesora | 2,6 GHz |
| Taktowanie trybu turbo procesora | 5,0 GHz |
| Pamięć cache procesora | 12 MB |
Matryca |
| Przekątna matrycy | 15,6'' |
| Standard matrycy | Full HD |
| Rozdzielczość matrycy | 1920 x 1080 |
| Technologia ekranu | TN |
| Jasność matrycy | 250 nit |
Pamięć RAM |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 16 GB |
| Ilość slotów pamięci RAM | 2 |
| Ilość wolnych slotów pamięci RAM | 0 |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | 64 GB |
| Częstotliwość pamięci RAM | 2933 MHz |
| Technologia wykonania pamięci RAM | SODIMM DDR4 |
Dysk |
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność dysku podstawowego | 512 GB |
| Interfejs dysku | M.2 (PCIe/NVMe) |
Karta graficzna |
| Producent karty zintegrowanej | Intel |
| Model karty zintegrowanej | UHD Graphics |
| Producent karty dedykowanej | NVIDIA® |
| Model karty dedykowanej | GeForce GTX 1660Ti |
| Pamięć karty dedykowanej | 6 GB |
| Technologia pamięci karty dedykowanej | GDDR6 |
Komunikacja |
| Karta sieciowa przewodowa | 10/100/1000 Mbps |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 6 (802.11 ax) |
| Bluetooth | 5.0 |
Interfejsy WE/WY |
| HDMI | 1 szt |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 3 szt |
| USB 3.2 Gen 2 typ C (10 Gbps) | 1 szt (z Display Port) |
| RJ-45 [LAN] | 1 szt |
| Wyjście słuchawkowe | Combo |
| Wejście mikrofonu | Combo |
Multimedia |
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
| Ilość głośników | 2 |
| Kamera | Brak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
Klawiatura / Urządzenia wskazujące |
| Układ klawiatury | Qwerty (International) |
| Podświetlenie klawiatury | Tak - podświetlenie RGB |
| Panel numeryczny klawiatury | Tak |
| Typ urządzenia wskazującego | Touchpad |
System operacyjny |
| Wersja systemu operacyjnego | Brak |
Akumulator |
| Technologia wykonania baterii | Litowo-jonowa |
| Ilość komór baterii | 4 komorowa |
| Pojemność baterii | 66 Wh |
Zabezpieczenia |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Czytnik Smart Card | Nie |
| Szyfrowanie TPM | Tak |
Gwarancja |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Kolor pokrywy | Czarny |
| Kolor klawiatury | Czarny |
| Kolor ramki matrycy | Czarny |
| Waga produktu | 2,40 kg |
| Wysokość (mm) | 26 |
| Szerokość (mm) | 360 |
| Głębokość (mm) | 275 |
Uwagi |
| Dodatkowe informacje | Panel numeryczny klawiatury zintegrowany z touchpad-em. Częstotliwość odświeżania matrycy urządzenia to 144 Hz. |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami |
| Dane producenta | ASUS Global PTE. LTD.; 10 Changi Business Park Central 2, 486030 Singapore, SG; [email protected] |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | ASUS COMPUTER GmbH; HARKORT STR. 21-23, 40880 RATINGEN, GERMANY |