Laptop ASUS Vivobook Go E410MA-EK1990WS N4020 14 FHD 4GB 128SSD Int W11S
90259
Sprawdź inne produkty w kategorii Laptopy
LaptopyPromocje
Omówienie ASUS VivoBook Go 14 E410MA E410MA-EK1990WS
Odkryj VivoBook Go 14 E410MA
Pomocny w codziennych zadaniach
ASUS VivoBook Go 14 E410MA stworzono z myślą o użytkownikach szukających mobilnych komputerów, które wspomogą ich w codziennych obowiązkach. Z tego względu świetnie sprawdzają się one np. jako pomoce naukowe dla uczniów i studentów. Pozbawione wentylatorów konstrukcje nie generują zbędnego hałasu, pozwalając skoncentrować się na aktualnie wykonywanym zadaniu. Stylowy wygląd obudowy notebooka idealnie będzie współgrać z prowadzonym przez jego właściciela trybem życia. Obecność nowoczesnych podzespołów dostarczy z kolei wydajności dostosowanej do jego przeznaczenia. Utrzymuje on przy tym atrakcyjny stosunek ceny do oferowanych możliwości, dzięki czemu nie obciąży zanadto domowego budżetu.
Nie obciąży domowego budżetu
Cichy i funkcjonalny zarazem
Mobilność i stylowy wygląd
Komfortowa obsługa w wielu sytuacjach
Nie obciąży domowego budżetu
VivoBook Go 14 E410MA to niezwykle atrakcyjny cenowo laptop, przeznaczony do zastosowań takich jak pomoc w nauce, przeglądanie internetu etc. Sprawdzi się on więc idealnie w przypadkach, gdzie przyszły użytkownik poszukuje przyjaznego budżetowi komputera do realizacji podstawowych zadań.
Cichy i funkcjonalny zarazem
VivoBook Go 14 E410MA oferuje wydajność odpowiednią do wypełnienia wielu najczęściej wykonywanych przez użytkowników zadań. Zawarte w nim procesory firmy Intel® dostarczają wymaganej do tego mocy obliczeniowej, nie generując przy tym dużych ilości ciepła. Pozwoliło to na usunięcie wentylatora z konstrukcji laptopa, czyniąc go bezgłośnym podczas pracy.
Mobilność i stylowy wygląd
VivoBook Go 14 E410MA posiada niewielkie wymiary oraz wagę, co znacznie ułatwia spakowanie i transport urządzenia. Zamontowane w laptopie energooszczędne podzespoły zapewnią jego długi czas pracy na wbudowanej baterii. Odważna stylistyka obudowy notebooka wyróżnia go na tle innych laptopów.
Komfortowa obsługa w wielu sytuacjach
Opcjonalne wyposażenie VivoBook Go 14 E410MA czyni go niezwykle wszechstronnym i wygodnym w obsłudze urządzeniem. Dodatkowe podświetlenie klawiatury umożliwi łatwe korzystanie z niego w zaciemnionych pomieszczeniach, jak np. sale wykładowe podczas projekcji. Funkcja NumberPad to z kolei wygodny sposób na wprowadzanie długich ciągów liczbowych.
Odkryj MyASUS
Twój komputer właśnie stał się lepszy.
Skorzystaj z ekskluzywnie zaprojektowanej aplikacji MyAsus dla twojego komputera i uzyskaj dostęp do wszystkiego w jednym miejscu. Od zarządzania i personalizacji systemu, przez aktualizacje oprogramowania oraz optymalizację wydajności, do łatwego i szybkiego kontaktu ze wsparciem firmy Asus. Dodatkowo zyskujesz dostęp do ASUS Promotions, gdzie możesz skorzystać z ogromnej biblioteki promocji na popularne aplikacje i inne oferty. Dzięki aplikacji Link to MyASUS możesz także zsynchronizować swój smartfon z komputerem i uzyskać dostęp do plików, zdjęć i wideo. Pozwoli ona również prowadzić rozmowy telefoniczne z poziomu głośników oraz mikrofonu komputera i uzyskać dostęp do pulpitu zdalnego twojego laptopa.
Specyfikacja techniczna ASUS VivoBook Go 14 E410MA E410MA-EK1990WS
Produkt | |
| Producent | ASUS |
| Rodzina produktu | VivoBook |
| Seria produktu | VivoBook Go |
| Model produktu | VivoBook Go 14 E410MA |
| Kod producenta (MPN) | E410MA-EK1990WS |
| Klasa produktu | Laptop |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
Procesor | |
| Producent procesora | Intel® |
| Rodzina procesora | Celeron |
| Model procesora | Celeron N4020 |
| Liczba rdzeni procesora | dwa |
| Taktowanie rdzeni procesora | 1,1 GHz |
| Taktowanie trybu turbo procesora | 2,8 GHz |
| Pamięć cache procesora | 4 MB |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 14'' |
| Standard matrycy | Full HD |
| Rozdzielczość matrycy | 1920 x 1080 |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Jasność matrycy | 220 nit |
Pamięć RAM | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 4 GB |
| Technologia wykonania pamięci RAM | SODIMM DDR4 |
Dysk | |
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność dysku podstawowego | 128 GB |
| Interfejs dysku | M.2 (PCIe/NVMe) |
Karta graficzna | |
| Producent karty zintegrowanej | Intel |
| Model karty zintegrowanej | UHD Graphics 600 |
Komunikacja | |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) |
| Bluetooth | 4.1 |
Interfejsy WE/WY | |
| HDMI | 1 szt - HDMI 1.4 |
| USB 2.0 (480 Mbps) | 1 szt |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 1 szt |
| USB 3.2 Gen 1 typ C (5 Gbps) | 1 szt |
| Wyjście słuchawkowe | Combo |
| Wejście mikrofonu | Combo |
Multimedia | |
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
| Ilość głośników | 2 |
| Kamera | 0,3 Mpix |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
Klawiatura / Urządzenia wskazujące | |
| Układ klawiatury | Qwerty (International) |
| Podświetlenie klawiatury | Nie |
| Typ urządzenia wskazującego | Touchpad |
System operacyjny | |
| Wersja systemu operacyjnego | Windows 11 S |
| Architektura systemu | 64 bit |
| Wersja językowa systemu operacyjnego | polska |
Akumulator | |
| Technologia wykonania baterii | Litowo-jonowa |
| Ilość komór baterii | 3 komorowa |
| Pojemność baterii | 42 Wh |
Zabezpieczenia | |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Czytnik Smart Card | Nie |
| Szyfrowanie TPM | Tak |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Srebrny |
| Kolor pokrywy | Biały |
| Kolor klawiatury | Czarny |
| Kolor ramki matrycy | Czarny |
| Waga produktu | 1,30 kg |
| Wysokość (mm) | 18 |
| Szerokość (mm) | 325 |
| Głębokość (mm) | 217 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | ASUS Global PTE. LTD.; 10 Changi Business Park Central 2, 486030 Singapore, SG; [email protected] |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | ASUS COMPUTER GmbH; HARKORT STR. 21-23, 40880 RATINGEN, GERMANY |