Sprawdź inne produkty w kategorii Laptopy
Laptopy
Skorzystaj z ekskluzywnie zaprojektowanej aplikacji MyAsus dla twojego komputera i uzyskaj dostęp do wszystkiego w jednym miejscu. Od zarządzania i personalizacji systemu, przez aktualizacje oprogramowania oraz optymalizację wydajności, do łatwego i szybkiego kontaktu ze wsparciem firmy Asus. Dodatkowo zyskujesz dostęp do ASUS Promotions, gdzie możesz skorzystać z ogromnej biblioteki promocji na popularne aplikacje i inne oferty. Dzięki aplikacji Link to MyASUS możesz także zsynchronizować swój smartfon z komputerem i uzyskać dostęp do plików, zdjęć i wideo. Pozwoli ona również prowadzić rozmowy telefoniczne z poziomu głośników oraz mikrofonu komputera i uzyskać dostęp do pulpitu zdalnego twojego laptopa.
Uaktualnienie do systemu Windows 11 będzie udostępniane na kwalifikujących się urządzeniach. Proces ten rozpoczął się pod koniec 2021 r. i będzie kontynuowany w 2022 r. Harmonogram zależy od urządzenia. Niektóre funkcje wymagają określonego sprzętu, zobacz: https://www.microsoft.com/pl-pl/windows/windows-11-specifications.
Uaktualnienie do systemu Windows 11 może wymagać zmiany ustawień systemu BIOS i aktywacji Secure Boot oraz funkcji TPM. Więcej informacji znajdziesz w instrukcji producenta Twojego urządzenia oraz na stronie: https://support.microsoft.com
Produkt | |
| Producent | ASUS |
| Rodzina produktu | Zenbook |
| Seria produktu | Zenbook 13 |
| Model produktu | Zenbook 13 UX325EA |
| Kod producenta (MPN) | UX325EA-AH032R |
| Klasa produktu | Laptop |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
Procesor | |
| Producent procesora | Intel® |
| Rodzina procesora | Core™ i5 |
| Model procesora | Core™ i5-1135G7 |
| Liczba rdzeni procesora | cztery |
| Taktowanie rdzeni procesora | 2,4 GHz |
| Taktowanie trybu turbo procesora | 4,2 GHz |
| Pamięć cache procesora | 8 MB |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 13,3'' |
| Standard matrycy | Full HD |
| Rozdzielczość matrycy | 1920 x 1080 |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Jasność matrycy | 450 nit |
Pamięć RAM | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 16 GB |
| Ilość slotów pamięci RAM | 0 |
| Ilość wolnych slotów pamięci RAM | 0 |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | Brak |
| Technologia wykonania pamięci RAM | LPDDR4X |
Dysk | |
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność dysku podstawowego | 512 GB |
| Interfejs dysku | M.2 (PCIe/NVMe) |
Karta graficzna | |
| Producent karty zintegrowanej | Intel |
| Model karty zintegrowanej | Iris Xe Graphics |
| Model karty dedykowanej | Brak |
Komunikacja | |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 6 (802.11 ax) |
| Bluetooth | 5.0 |
Interfejsy WE/WY | |
| HDMI | 1 szt |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 1 szt |
| Thunderbolt | 2 szt - Thunderbolt 4 (z Display Port) |
Multimedia | |
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
| Kamera | 0,9 Mpix + IR |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
Klawiatura / Urządzenia wskazujące | |
| Układ klawiatury | Qwerty (International) |
| Podświetlenie klawiatury | Tak - podświetlenie białe |
| Typ urządzenia wskazującego | Touchpad |
System operacyjny | |
| Wersja systemu operacyjnego | Windows 10 Pro |
| Architektura systemu | 64 bit |
Akumulator | |
| Technologia wykonania baterii | Litowo-jonowa |
| Ilość komór baterii | 4 komorowa |
| Pojemność baterii | 67 Wh |
Zabezpieczenia | |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Czytnik Smart Card | Nie |
| Szyfrowanie TPM | Tak |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Materiał wykonania obudowy | Aluminium, Tworzywa sztuczne |
| Wzmocniona konstrukcja | Tak |
| Certyfikaty | MIL-STD-810G |
| Kolor obudowy | Szary |
| Kolor pokrywy | Szary |
| Kolor klawiatury | Szary |
| Kolor ramki matrycy | Szary |
| Waga produktu | 1,14 kg |
| Wysokość (mm) | 14 |
| Szerokość (mm) | 304 |
| Głębokość (mm) | 203 |
Uwagi | |
| Dodatkowe informacje | Touchpad funkcjonuje także jako NumberPad (funkcja uruchamiana dedykowanym przyciskiem) *Aktualizacja do systemu Windows 11 będzie dostępna na kwalifikujących się urządzeniach na przełomie 2021 i 2022 roku. Termin różni się w zależności od urządzenia. Niektóre funkcje wymagają określonego sprzętu (zobacz aka.ms/windows11-spec). |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | ASUS Global PTE. LTD.; 10 Changi Business Park Central 2, 486030 Singapore, SG; [email protected] |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | ASUS COMPUTER GmbH; HARKORT STR. 21-23, 40880 RATINGEN, GERMANY |