Laptop ASUS Zenbook Duo UX8407AA-SN169X Ultra X9 388H Touch 14" 3K OLED 144Hz 32GB 1000SSD W11Pro
188300
Promocje
Omówienie ASUS Zenbook Duo OLED UX8407AA UX8407AA-SN169X
Odkryj ASUS Zenbook Duo UX8407AA
Odpowiedni wybór dla profesjonalistów
ASUS Zenbook Duo UX8407AA to uniwersalny laptop łączący wysoką wydajność z innowacyjnym, podwójnym ekranem. Idealny do pracy biurowej, projektowania graficznego i tworzenia treści multimedialnych. Wyposażony w procesor Intel® Core™ Ultra oraz zintegrowaną grafikę Intel® Arc™ B390. Oferuje wyjątkową moc obliczeniową i sprawne zarządzanie zadaniami wymagającymi dużych zasobów systemowych. To idealny wybór zarówno do pracy, jak i codziennego użytkowania w warunkach domowych.
Wydajność i sztuczna inteligencja
Podwójny ekran OLED 3K
Łączność i porty
Komfort i bezpieczeństwo
Wydajność i sztuczna inteligencja
Procesor Intel® Core™ Ultra, wspierany przez AI Boost, co przyspiesza operacje sztucznej inteligencji i analizę danych w czasie rzeczywistym. Pamięć RAM LPDDR5X gwarantuje płynną pracę w wielu aplikacjach jednocześnie. Z kolei dysk SSD zapewnia szybki dostęp do danych i dużą przestrzeń do przechowywania projektów.
Podwójny ekran OLED 3K
Jego 14-calowy ekran główny OLED o rozdzielczości 2880 × 1800 i jasności 500 nit, w połączeniu z kontrastem 1 000 000:1 oraz 100% pokryciem palety DCI-P3, zapewnia wyraźny i realistyczny obraz. Obsługa HDR True Black 1000 gwarantuje głęboką czerń i żywe kolory. Drugi ekran ScreenPad Plus wspomaga pracę, umożliwiając szybkie zarządzanie aplikacjami i narzędziami kreatywnymi. Częstotliwość odświeżania 144 Hz zwiększa płynność wyświetlanego obrazu, a dotykowy ekran poprawia interaktywność i komfort pracy.
Łączność i porty
Laptop oferuje nowoczesną łączność bezprzewodową WiFi 7 i Bluetooth 5.4. Do tego posiada szereg portów, w tym HDMI 2.1, USB 3.2 Gen 2, Thunderbolt 4 (z Display Port). To pozwala na podłączenie monitorów, peryferiów i urządzeń zewnętrznych.
Komfort i bezpieczeństwo
Zenbook Duo OLED UX8407AA posiada wygodny touchpad oraz ergonomiczny design, który ułatwia pracę. Bateria 4-komorowa zapewnia długą pracę w terenie, a zasilacz 100 W umożliwia szybkie ładowanie. System Windows 11 Pro z modułem TPM dba o bezpieczeństwo danych. Laptop doskonale łączy wydajność, funkcjonalność i innowacyjne rozwiązania dla użytkowników, którzy potrzebują sprzętu do pracy kreatywnej i produktywnej.
Odkryj Intel® AI Boost
AI wbudowane w procesor
Nowa hybrydowa architektura firmy Intel, zawarta w każdym procesorze Core™ Ultra, integruje CPU, GPU i NPU w jednym pakiecie. Pozwoli to na korzystanie z nowych, ekscytujących możliwości sztucznej inteligencji. Jako przykłady mogą posłużyć tłumaczenie języka w czasie rzeczywistym, czy ulepszone środowiska gier. Umożliwi to ponad 300 funkcji zintegrowanych w produktach niezależnych dostawców oprogramowania (ISV), które są akcelerowane przez AI. Jednocześnie obsługa nawet długotrwałych, intensywnie wykorzystujących sztuczną inteligencję obciążeniach, nie pobiera dużych ilości energii. Przekłada się to na kilka zalet, jak oszczędność energii przy pracy mobilnej, zmniejszona emisja ciepła oraz większa wydajność komputera.
Potencjał do rozwoju każdej dziedziny życia
Z pomocą sztucznej inteligencji użytkownicy mogą stać się bardziej kreatywni, produktywni i bezpieczni. Przeniesienie dotychczasowych trendów, znanych z chmur obliczeniowych, na komputery PC, zwiększy prywatność poprzez zmniejszenie zależności od drogich centrów danych. Firma Intel udostępnia między innymi oprogramowanie oneAPI i OpenVINO, dedykowane stacje robocze i szkolenia, aby deweloperzy mogli lepiej wykorzystać SI. Pozwoli im to stworzyć oprogramowanie jeszcze lepiej wspierające ich użytkowników w codziennych obowiązkach, ale i nie tylko. Trend ten zakorzenia się także w gamingu, co przyniesie nie tylko ulepszenia istniejących już rozwiązań, ale również nowe ekscytujące możliwości.
Laptopy Asus z matrycą OLED
Dlaczego Asus Lumina OLED?
Matryce w standardzie OLED oferują najwierniejsze odwzorowanie kolorów, do 100% DCI-P3, sprawiając, że czerń jest doskonale czarna, a kolory posiadają wyjątkowy kontrast oraz nasycenie. Dodatkowo matryce te są bardziej energooszczędne w porównaniu do technologii IPS, co może wpłynąć korzystnie na czas pracy na baterii urządzenia.
Obawy występujące przy rozważaniu zakupu laptopa z matrycą OLED to najczęściej niesławny problem wypalania ekranu. Jednak technologia ta ewoluowała i stała się o wiele bardziej bezawaryjna niż dotychczas. Laptopy Asus Lumina OLED wyposażono w mechanizm OLED Care opracowany z myślą o zapobieganiu degradacji matrycy. Technologie przygotowane z myślą o ochronie ekranu to:
- Pixel Shift – nieznaczne przesuwanie pikseli, aby zapobiec wyświetlaniu statycznego obrazu.
- Pixel Refresh – odświeżanie pikseli.
- Specjalny wygaszacz ekranu, który znacząco ogranicza skrócenie żywotności matrycy.
- Automatyczne minimalizowanie paska Windows.
- Transparentny pasek Windows.
Odkryj MyASUS
Twój komputer właśnie stał się lepszy.
Skorzystaj z ekskluzywnie zaprojektowanej aplikacji MyAsus dla twojego komputera i uzyskaj dostęp do wszystkiego w jednym miejscu. Od zarządzania i personalizacji systemu, przez aktualizacje oprogramowania oraz optymalizację wydajności, do łatwego i szybkiego kontaktu ze wsparciem firmy Asus. Dodatkowo zyskujesz dostęp do ASUS Promotions, gdzie możesz skorzystać z ogromnej biblioteki promocji na popularne aplikacje i inne oferty. Dzięki aplikacji Link to MyASUS możesz także zsynchronizować swój smartfon z komputerem i uzyskać dostęp do plików, zdjęć i wideo. Pozwoli ona również prowadzić rozmowy telefoniczne z poziomu głośników oraz mikrofonu komputera i uzyskać dostęp do pulpitu zdalnego twojego laptopa.
Specyfikacja techniczna ASUS Zenbook Duo OLED UX8407AA UX8407AA-SN169X
Produkt | |
| Producent | ASUS |
| Rodzina produktu | Zenbook |
| Seria produktu | Zenbook Duo |
| Model produktu | Zenbook Duo OLED UX8407AA |
| Kod producenta (MPN) | UX8407AA-SN169X |
| EAN / GTIN-13 | 4711636471602 |
| Klasa produktu | Laptop |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
Procesor | |
| Producent procesora | Intel® |
| Rodzina procesora | Core™ Ultra X9 |
| Model procesora | Core™ Ultra X9 388H |
| Liczba rdzeni procesora | szesnaście |
| Liczba rdzeni performance | cztery |
| Liczba rdzeni efficient | dwanaście (w tym cztery Low Power Efficient) |
| Maksymalne taktowanie rdzeni performance | 5,1 GHz |
| Maksymalne taktowanie rdzeni efficient | 3,8 GHz (3,7 GHz w przypadku rdzeni Low Power Efficient) |
| Pamięć cache procesora | 18 MB |
| Wbudowane NPU | Intel® AI Boost |
Matryca | |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Przekątna matrycy | 14'' |
| Standard matrycy | 3K |
| Rozdzielczość matrycy | 2880 x 1800 |
| Powłoka matrycy | Przeciwodblaskowa |
| Technologia ekranu | OLED |
| Jasność matrycy | 500 nit |
| Kontrast | 1000000:1 |
| Pokrycie palety barw | 100% DCI-P3 |
| Obsługiwany standard HDR | HDR True Black 1000 |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 144 Hz |
Pamięć RAM | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 32 GB |
| Ilość slotów pamięci RAM | 0 |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | Brak |
| Technologia wykonania pamięci RAM | LPDDR5X |
Dysk | |
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność dysku podstawowego | 1000 GB |
| Interfejs dysku | M.2 (PCIe/NVMe Gen 4) |
Karta graficzna | |
| Producent karty zintegrowanej | Intel |
| Model karty zintegrowanej | Arc™ B390 |
| Model karty dedykowanej | Brak |
Komunikacja | |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 7 (802.11 be) |
| Bluetooth | 5.4 |
Interfejsy WE/WY | |
| HDMI | 1 szt - HDMI 2.1 TMDS |
| USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) | 1 szt |
| Thunderbolt | 2 szt - Thunderbolt 4 (z Display Port) |
| Wyjście słuchawkowe | Combo |
| Wejście mikrofonu | Combo |
Multimedia | |
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
| Ilość głośników | 2 |
| Kamera | 2,0 Mpix + IR |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
Klawiatura / Urządzenia wskazujące | |
| Układ klawiatury | Qwerty (International) |
| Podświetlenie klawiatury | Nie |
| Typ urządzenia wskazującego | Touchpad |
System operacyjny | |
| Wersja systemu operacyjnego | Windows 11 Pro |
| Architektura systemu | 64 bit |
| Wersja językowa systemu operacyjnego | polska |
Akumulator | |
| Technologia wykonania baterii | Litowo-jonowa |
| Ilość komór baterii | 4 komorowa |
| Pojemność baterii | 99 Wh |
| Zasilacz w zestawie | Tak |
| Moc zasilacza | 100 W |
Zabezpieczenia | |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Czytnik Smart Card | Nie |
| Szyfrowanie TPM | Tak |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Materiał wykonania obudowy | Aluminium, Stop magnezu |
| Wzmocniona konstrukcja | Tak |
| Certyfikaty | ENERGY STAR®, MIL-STD-810H, RoHS |
| Kolor obudowy | Ciemnoszary |
| Kolor pokrywy | Ciemnoszary |
| Kolor klawiatury | Ciemnoszary |
| Kolor ramki matrycy | Ciemnoszary |
| Waga produktu | 1,65 kg |
| Wysokość (mm) | 23 |
| Szerokość (mm) | 310 |
| Głębokość (mm) | 209 |
Uwagi | |
| Dodatkowe informacje | Laptop posiada dwa ekrany o rozmiarze 14 cali o identycznych parametrach (rozdzielczość, jasność, kontrast etc.) Dostarczana w zestawie klawiatura łączy się bezprzewodowo z komputerem, jeśli użytkownik korzysta z obu ekranów. |
| Wyposażenie | Pokrowiec ASUS Pen |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | ASUS Global PTE. LTD.; 10 Changi Business Park Central 2, 486030 Singapore, SG; [email protected] |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | ASUS COMPUTER GmbH; HARKORT STR. 21-23, 40880 RATINGEN, GERMANY |