Laptop Dell Vostro 3510 N8028VN3510EMEA01_2201 i3-1115G4 15,6FHD 4GB 256SSD Int W10Pro
76477
Sprawdź inne produkty w kategorii Laptopy
LaptopyOmówienie Dell Vostro 3510 N8028VN3510EMEA01_2201
Odkryj Vostro 3510
Wydajny i przystępny jednocześnie
Dell Vostro 3510 jest wydajnym narzędziem pracy, które jednocześnie posiada bardzo przystępną cenę. Każde przedsiębiorstwo z ograniczonym budżetem doceni to połączenie oraz wpływ, jakie ma ono na jego rozwój. Klasyczny design i elegancki wygląd oraz wytrzymała bateria sprawiają, że laptop można z powodzeniem zabrać na ważne spotkanie z klientem. Nowoczesne podzespoły zagwarantują przy tym płynną i szybką pracę, umożliwiając zakończenie każdego zlecenia w wyznaczonym terminie. Co więcej, wbudowane w niego zabezpieczenia są gwarancją ochrony wszystkich danych firmy oraz jej klientów przed osobami niepowołanymi.
Wydajność nowej generacji
Balans możliwości do ceny
Zabezpieczenia dające pewność
Wygodna praca w dowolnym miejscu
Wydajność nowej generacji
Modele Vostro 3510 oddają do dyspozycji swoich właścicieli nowoczesne procesory firmy Intel. Ich wysoka moc obliczeniowa sprawia, że komputer nie tylko szybko realizuje stawiane przed nim zadania. Inny odczuwalny efekt obecności tego podzespołu to błyskawiczne odpowiedzi systemu na polecenia oraz krótki czas potrzebny na uruchomienie aplikacji. O minimalizację opóźnień w dostępie do danych dbają pamięci: operacyjna i masowa. Dzięki nim CPU ma stały, niczym nie ograniczony dostęp do informacji potrzebnych do efektywnego działania. Opcjonalne, dedykowane karty graficzne idealnie sprawdzają się podczas np. edycji wszelkiego rodzaju materiałów wideo.
Balans możliwości do ceny
Vostro 3510 stworzono z myślą o instytucjach z ograniczeniami budżetowymi, które nadal jednak potrzebują wydajnego narzędzia pracy. W ten obraz wpisują się niemal wszystkie jednoosobowe działalności gospodarcze, małe firmy oraz przedsiębiorstwa szukające oszczędności. Nie należy jednak zakładać, że producent musiał pójść na kompromisy w związku z tym założeniem. Komputer dostarcza nie tylko dużej mocy obliczeniowej - jego elegancka obudowa wywiera pozytywne wrażenia, a wbudowane zabezpieczenie zapewniają spokój ducha. Takie zestawienie zalet może stać się czynnikiem stymulującym rozwój, a także pozwalającym np. oszczędzić czas podczas realizacji projektu.
Zabezpieczenia dające pewność
Właściciele Vostro 3510, wyposażonych w opcjonalny czytnik linii papilarnych, mogą być spokojni, jeśli chodzi o skutecznie zabezpieczony dostęp do laptopa. Będzie on bowiem wymagał użycia metody logowania, której nie jest w stanie obejść żadna osoba niepowołana. Dopiero odcisk palca prawidłowego użytkownika spowoduje, że komputer w pełni się uruchomi. Aby dodatkowo podnieść stopień ochrony informacji na dysku twardym, możliwe jest skorzystanie z TPM (Trusted Platform Module). Wygeneruje on unikatowy klucz, który następnie wykorzysta system operacyjny w celu zaszyfrowania wszystkich plików wewnątrz urządzenia. Połączenie tych dwóch składników to gwarancja, że tajemnice firmy zabezpieczono w kompetentny sposób.
Wygodna praca w dowolnym miejscu
Vostro 3510 stworzono jako zbalansowane połączenie mobilności i wygody pracy. Jeśli chodzi o pierwszy z wspomnianych aspektów, należy wspomnieć przede wszystkim niską wagę urządzenia. Znacząco ułatwia ona przenoszenie laptopa, zwłaszcza podczas długich podróży. Wytrzymała bateria z funkcją szybkiego ładowania to z kolei gwarancja długiej pracy bez podłączania się do sieci elektrycznej. Elementami odpowiadającymi za komfort wykonywania obowiązków są klawiatura z blokiem numerycznym i opcjonalnym podświetleniem oraz duża matryca. Ich kombinacja pozwala w łatwy sposób tworzyć i przeglądać treści, nawet w przypadku pracy w zacienionym pomieszczeniu (np. podczas pokazu z wykorzystaniem projektora).
To urządzenie objęte jest bezpłatnym uaktualnieniem do systemu Windows 11 po jego udostępnieniu
Uaktualnienie do systemu Windows 11 będzie udostępniane na kwalifikujących się urządzeniach. Proces ten rozpoczął się pod koniec 2021 r. i będzie kontynuowany w 2022 r. Harmonogram zależy od urządzenia. Niektóre funkcje wymagają określonego sprzętu, zobacz: https://www.microsoft.com/pl-pl/windows/windows-11-specifications.
Uaktualnienie do systemu Windows 11 może wymagać zmiany ustawień systemu BIOS i aktywacji Secure Boot oraz funkcji TPM. Więcej informacji znajdziesz w instrukcji producenta Twojego urządzenia oraz na stronie: https://support.microsoft.com
Specyfikacja techniczna Dell Vostro 3510 N8028VN3510EMEA01_2201
Produkt | |
| Producent | Dell |
| Rodzina produktu | Vostro |
| Seria produktu | Vostro 3000 |
| Model produktu | Vostro 3510 |
| Kod producenta (MPN) | N8028VN3510EMEA01_2201 |
| EAN / GTIN-13 | 76477 |
| Klasa produktu | Laptop |
| Przeznaczenie | Biznes |
Procesor | |
| Producent procesora | Intel® |
| Rodzina procesora | Core™ i3 |
| Model procesora | Core™ i3-1115G4 |
| Liczba rdzeni procesora | dwa |
| Taktowanie rdzeni procesora | 3,0 GHz |
| Taktowanie trybu turbo procesora | 4,1 GHz |
| Pamięć cache procesora | 6 MB |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 15,6'' |
| Standard matrycy | Full HD |
| Rozdzielczość matrycy | 1920 x 1080 |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Technologia ekranu | IPS |
| Jasność matrycy | 220 nit |
Pamięć RAM | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 4 GB |
| Ilość slotów pamięci RAM | 2 |
| Ilość wolnych slotów pamięci RAM | 1 |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | 16 GB |
| Częstotliwość pamięci RAM | 2666 MHz |
| Technologia wykonania pamięci RAM | SODIMM DDR4 |
Dysk | |
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność dysku podstawowego | 256 GB |
| Interfejs dysku | M.2 (PCIe/NVMe) |
Karta graficzna | |
| Producent karty zintegrowanej | Intel |
| Model karty zintegrowanej | UHD Graphics |
| Model karty dedykowanej | Brak |
Komunikacja | |
| Karta sieciowa przewodowa | 10/100/1000 Mbps |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 6 (802.11 ax) |
| Bluetooth | 5.1 |
Interfejsy WE/WY | |
| HDMI | 1 szt |
| USB 2.0 (480 Mbps) | 1 szt |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 2 szt |
| RJ-45 [LAN] | 1 szt |
| Wyjście słuchawkowe | Combo |
| Wejście mikrofonu | Combo |
Multimedia | |
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
| Ilość głośników | 2 |
| Kamera | 0,9 Mpix |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Formaty kart obsługiwane przez czytnik | SD, SDHC, SDXC |
Klawiatura / Urządzenia wskazujące | |
| Układ klawiatury | Qwerty (International) |
| Podświetlenie klawiatury | Tak - podświetlenie białe |
| Panel numeryczny klawiatury | Tak |
| Typ urządzenia wskazującego | Touchpad |
System operacyjny | |
| Wersja systemu operacyjnego | Windows 10 Pro |
| Architektura systemu | 64 bit |
| Wersja językowa systemu operacyjnego | polska |
Akumulator | |
| Ilość komór baterii | 3 komorowa |
| Pojemność baterii | 41 Wh |
Zabezpieczenia | |
| Gniazdo linki zabezpieczającej | Tak, Noble |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Nie |
| Szyfrowanie TPM | Tak |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Basic On-Site (Naprawa u klienta) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Kolor pokrywy | Czarny |
| Kolor klawiatury | Czarny |
| Kolor ramki matrycy | Czarny |
| Waga produktu | 1,70 kg |
| Wysokość (mm) | 19 |
| Szerokość (mm) | 359 |
| Głębokość (mm) | 236 |
Uwagi | |
| Dodatkowe informacje | *Aktualizacja do systemu Windows 11 będzie dostępna na kwalifikujących się urządzeniach na przełomie 2021 i 2022 roku. Termin różni się w zależności od urządzenia. Niektóre funkcje wymagają określonego sprzętu (zobacz aka.ms/windows11-spec). |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Dell Inc.; 1 Dell Way, Round Rock, TX 78682, US |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Dell Sp. z o.o.; ul. Inflancka 4a, 00-189 Warszawa, PL |