Laptop Gigabyte G6X 9MG-42EE893SD i7-13650HX 16" FHD+ 165Hz 16GB 512SSD RTX4050 DLSS 3
110594
Omówienie Gigabyte G6X 9MG 2024 9MG-42EE893SD
Odkryj Gigabyte G6X 9MG
Nie spodziewaj się przeszkód
Laptop Gigabyte G6X 9MG 2024 to maszyna stworzona, by użytkownik mógł cieszyć się grą bez najmniejszej przeszkody. Urządzenie wyposażono w procesory Intel Core z serii HX oraz w karty graficzne NVIDIA RTX z serii 40. Zastosowane chłodzenie WINDFORCE zapewnia maksymalne chłodzenie podzespołów. Sprzęt świetnie sprawdzi się nie tylko w grach, ale również w programach graficznych, czy oglądaniu filmów lub seriali.
Większy ekran, mniejsza obudowa
Producent zastosował w laptopie Gigabyte G6X ekran o przekątnej 16 cali, jednocześnie wąskie ramki wokół obudowy sprawiają, że laptop wygląda nowocześnie. Stosunek ekranu do obudowy to aż 90%! Zastosowane proporcje ekranu 16:10, rozdzielczość FHD+ i częstotliwość odświeżania ekranu na poziomie 165Hz gwarantują niezrównane wrażenia z gry.
Napędzany Intel Core i7
Gigabyte G6X został wyposażony w procesor trzynastej generacji Intel Core i7 z serii HX, posiadający 14 rdzenie i maksymalne taktowanie turbo do 4,9GHz. Jednostka CPU zapewnia moc do każdej pracy wykonywanej na urządzeniu. Zaczynając od kompetetywnych gier, strumieniowania rozgrywki na żywo, kończąc na aplikacjach związanych z AI.
NVIDIA napędza świat AI. Gigabyte G6X też.
Serię Gigabyte G6X wyposażono w zaawansowane technologicznie układy graficzni NVIDIA z serii RTX 40. Układy wykorzystują rozwiązania wspomagane przez AI, w tym DLSS 3 – generatywne dodawanie klatek oraz MAX Q – inteligentna optymalizacja procesów komputera dla zwiększenia wydajności.
WINDFORCE w Gigabyte G6X
Ekskluzywnie zaprojektowane chłodzenie Gigabyte G6X o nazwie WINDFORCE sprawia, że laptop pozostaje chłodny i gotowy na wyzwania. System chłodzenia wyposażono w dwa wentylatory o 67 żeberkach, pięć rurek cieplnych, cztery wyloty powietrza. Wszystko to składa się na efektywne chłodzenie zaawansowanych podzespołów.
Przemyślana konstrukcja
Laptop Gigabyte G6X zaprojektowano tak, by bez przeszkód móc cieszyć się światem wirtualnym. Producent zadbał o pełny zestaw portów, tak by nie było konieczności używania przejściówek i koncentratorów. Dodatkowo większe porty zostały umieszczone z tyłu dla utrzymania porządku na biurku. Głośniki wyposażone w technologię Dolby dają poczucie immersji.
Absolutnie najlepsza platforma dla graczy i twórców
Oparta na GeForce RTX z serii 40

Nowe multiprocesory strumieniowe
- Nawet dwukrotnie wyższa wydajność i energooszczędność
Rdzenie Tensor czwartej generacji
- Nawet dwukrotnie wyższa wydajność SI
Rdzenie RT trzeciej generacji
- Nawet dwukrotnie wyższa wydajność ray tracingu

Najnowocześniejsze układy graficzne
Architektura NVIDIA Ada Lovelace

Realistyczna i wciągająca grafika
Rdzenie dedykowane ray tracingowi

Wydajność akcelerowana SI
NVIDIA DLSS 3

Responsywność, która daje wygraną
Platforma NVIDIA Reflex o niskich opóźnieniach

Stworzone z myślą o strumieniowaniu
Enkoder NVIDIA

Głos i wideo wzbogacone SI
Aplikacja NVIDIA Broadcast

Podkręć swoją kreatywność
NVIDIA Studio

Wydajność i niezawodność
Sterowniki Game Ready oraz Studio
Specyfikacja techniczna Gigabyte G6X 9MG 2024 9MG-42EE893SD
Produkt | |
| Producent | Gigabyte |
| Seria produktu | G6X |
| Model produktu | G6X 9MG 2024 |
| Kod producenta (MPN) | 9MG-42EE893SD |
| Klasa produktu | Laptop |
| Przeznaczenie | Gaming |
Procesor | |
| Producent procesora | Intel® |
| Rodzina procesora | Core™ i7 |
| Model procesora | Core™ i7-13650HX |
| Liczba rdzeni procesora | czternaście |
| Liczba rdzeni performance | sześć |
| Liczba rdzeni efficient | osiem |
| Maksymalne taktowanie rdzeni performance | 4,9 GHz |
| Maksymalne taktowanie rdzeni efficient | 3,6 GHz |
| Pamięć cache procesora | 24 MB |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 16'' |
| Standard matrycy | WUXGA |
| Rozdzielczość matrycy | 1920 x 1200 |
| Obsługiwane technologie | MUX Switch |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 165 Hz |
Pamięć RAM | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 16 GB |
| Ilość slotów pamięci RAM | 2 |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | 64 GB |
| Częstotliwość pamięci RAM | 4800 MHz |
| Technologia wykonania pamięci RAM | SODIMM DDR5 |
Dysk | |
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność dysku podstawowego | 512 GB |
| Interfejs dysku | M.2 (PCIe/NVMe Gen 4) |
| Wolne sloty | 1x M.2 (PCIe Gen 4) |
Karta graficzna | |
| Producent karty zintegrowanej | Intel |
| Model karty zintegrowanej | UHD Graphics |
| Producent karty dedykowanej | NVIDIA® |
| Model karty dedykowanej | GeForce RTX 4050 |
| Pamięć karty dedykowanej | 6 GB |
| Technologia pamięci karty dedykowanej | GDDR6 |
| TGP dedykowanej karty graficznej | max. 105 W |
Komunikacja | |
| Karta sieciowa przewodowa | 10/100/1000 Mbps |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 6E (802.11 ax) |
| Bluetooth | 5.2 |
Interfejsy WE/WY | |
| HDMI | 1 szt - HDMI 2.1 |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 1 szt |
| USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) | 1 szt |
| USB 3.2 Gen 2 typ C (10 Gbps) | 2 szt (1 szt z Display Port) |
| RJ-45 [LAN] | 1 szt |
| Wyjście słuchawkowe | Combo |
| Wejście mikrofonu | Combo |
Multimedia | |
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc głośników | 2 W |
| Kamera | 0,9 Mpix + IR |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
Klawiatura / Urządzenia wskazujące | |
| Układ klawiatury | Qwerty (International) |
| Podświetlenie klawiatury | Tak - jednostrefowe podświetlenie RGB |
| Panel numeryczny klawiatury | Tak |
| Typ urządzenia wskazującego | Touchpad |
System operacyjny | |
| Wersja systemu operacyjnego | Brak |
Akumulator | |
| Technologia wykonania baterii | Litowo-jonowa |
| Pojemność baterii | 73 Wh |
| Moc zasilacza | 180 W |
Zabezpieczenia | |
| Gniazdo linki zabezpieczającej | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Czytnik Smart Card | Nie |
| Szyfrowanie TPM | Tak |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
Właściwości fizyczne | |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Ciemnoszary |
| Kolor pokrywy | Ciemnoszary |
| Kolor klawiatury | Ciemnoszary |
| Kolor ramki matrycy | Ciemnoszary |
| Waga produktu | 2,50 kg |
| Wysokość (mm) | 29 |
| Szerokość (mm) | 361 |
| Głębokość (mm) | 259 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | GIGA-BYTE TECHNOLOGY CO. LTD; No.6, Baoqiang Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231, Taiwan |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Giga-Byte Technology BV; Steenoven 24, 5626 DK Eindhoven, Netherlands; [email protected] |