Laptop Gigabyte G7 MF-E2EE213SD i5-12500H 17,3" FHD 144Hz 16GB 512SSD RTX4050 DLSS 3
104053
Sprawdź inne produkty w kategorii Laptopy
LaptopyOmówienie Gigabyte G7 MF MF-E2EE213SD
Odkryj Gigabyte G7 MF (2023)
Rozgrywka przebiegnie po Twojej myśli
Gigabyte G7 MF to laptop, który spełni wymagania wielu graczy. Wszystko dzięki procesorowi Intel Core™ 12-tej generacji oraz karcie graficznej NVIDIA GeForce RTX™ 4050. Towarzyszy im specjalnie zaprojektowany układ chłodzenia WINDFORCE, który zadba o utrzymanie temperatur podzespołów na odpowiednim poziomie. Kolejnym atutem jest matowa matryca 17,3 cala o rozdzielczości FHD, którą przystosowano do grania w kompetytywnych warunkach. Te oraz kilka innych atutów sprawia, że Gigabyte G7 MF jest świetnym rozwiązaniem dla graczy.
Zbalansowana wydajność
Schłodzony adekwatnie do potrzeb
Lepsze przedstawienie multimediów
Design i komunikacja na wysokim poziomie
Zbalansowana wydajność
Aby zapewnić graczowi dobrą zabawę, laptop Gigabyte G7 MF wyposażono w kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX™ 4050. Jej wydajność pozwoli na uruchomienie wielu dostępnych na rynku gier. Mocy obliczeniowej dostarczy z kolei procesor Intel Core™ i5-12500H, posiadający łącznie 12 rdzeni. Towarzyszące wymienionym podzespołom pamięci RAM DDR4 oraz dysk SSD NVMe również odgrywają istotną rolę. Ich charakterystyka sprawia, że są w tanie dostarczyć potrzebnych danych w mgnieniu oka, eliminując opóźnienia i lagi w trakcie grania.
Schłodzony adekwatnie do potrzeb
Autorska technologia chłodzenia Gigabyte WINDFORCE pozwoli na pełne wykorzystanie potencjału laptopa - nawet pod jego dużym obciążeniem. Składają się na nią dwa wentylatory z 59 żeberkami, cztery rurki termoprzewodzące oraz cztery wyloty powietrza. Suma zalet wymienionych elementów tworzy układ, który efektywnie odprowadza ciepło z CPU i GPU. Wspomniane wentylatory przemieszczają duże ilości powietrza, wypychając je przez otwory skierowane do tyłu oraz na boki komputera. Taka konstrukcja zapewnia komfort podczas grania, ponieważ odprowadza ciepło z daleka od gracza.
Lepsze przedstawienie multimediów
Dźwięk generowany przez Gigabyte G7 MF charakteryzuje wysoka jakość, dzięki czemu użytkownik może łatwo usłyszeć każdy najmniejszy ton. Zawdzięcza to między innymi wykorzystaniu technologii DTS: X™ Ultra. Dba ona o dostarczenie jak najbardziej realistycznych efektów dźwięku 3D, a także poprawianie jakości komunikacji. Z kolei matryca o rozmiarze 17,3 cala oraz częstotliwości odświeżania 144Hz wiernie odwzoruje każdy detal oraz animację obrazu. Drugi z tych aspektów w szczególności docenią gracze kompetytywni, wśród których bardzo liczy się czas reakcji na wydarzenia.
Design i komunikacja na wysokim poziomie
Design Gigabyte G7 MF odznacza się rozmieszczeniem portów z najgrubszymi kablami na tyle obudowy. Pozwala to na ograniczenie potencjalnego kłębowiska kabli po bokach urządzenia, poszerzając zakres ruchów użytkownika w trakcie np. grania. Inną kluczową kwestią jest obecność łączności bezprzewodowej w standardzie WiFi 6E. Jej charakterystyczne cechy to podwyższona szybkość transferu danych oraz stabilność połączenia względem poprzednich wersji. Czyni ją to godną alternatywą do połączenia z internetem podczas rozgrywania meczów w grach e-sportowych pomiędzy przyjaciółmi.
Absolutnie najlepsza platforma dla graczy i twórców
Oparta na GeForce RTX z serii 40

Nowe multiprocesory strumieniowe
- Nawet dwukrotnie wyższa wydajność i energooszczędność
Rdzenie Tensor czwartej generacji
- Nawet dwukrotnie wyższa wydajność SI
Rdzenie RT trzeciej generacji
- Nawet dwukrotnie wyższa wydajność ray tracingu

Najnowocześniejsze układy graficzne
Architektura NVIDIA Ada Lovelace

Realistyczna i wciągająca grafika
Rdzenie dedykowane ray tracingowi

Wydajność akcelerowana SI
NVIDIA DLSS 3

Responsywność, która daje wygraną
Platforma NVIDIA Reflex o niskich opóźnieniach

Stworzone z myślą o strumieniowaniu
Enkoder NVIDIA

Głos i wideo wzbogacone SI
Aplikacja NVIDIA Broadcast

Podkręć swoją kreatywność
NVIDIA Studio

Wydajność i niezawodność
Sterowniki Game Ready oraz Studio
Specyfikacja techniczna Gigabyte G7 MF MF-E2EE213SD
Produkt | |
| Producent | Gigabyte |
| Seria produktu | G7 |
| Model produktu | G7 MF |
| Kod producenta (MPN) | MF-E2EE213SD |
| Klasa produktu | Laptop |
| Przeznaczenie | Gaming |
Procesor | |
| Producent procesora | Intel® |
| Rodzina procesora | Core™ i5 |
| Model procesora | Core™ i5-12500H |
| Liczba rdzeni procesora | dwanaście |
| Liczba rdzeni performance | cztery |
| Liczba rdzeni efficient | osiem |
| Maksymalne taktowanie rdzeni performance | 4,5 GHz |
| Maksymalne taktowanie rdzeni efficient | 3,3 GHz |
| Pamięć cache procesora | 18 MB |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 17,3'' |
| Standard matrycy | Full HD |
| Rozdzielczość matrycy | 1920 x 1080 |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 144 Hz |
Pamięć RAM | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 16 GB |
| Ilość slotów pamięci RAM | 2 |
| Częstotliwość pamięci RAM | 3200 MHz |
| Technologia wykonania pamięci RAM | SODIMM DDR4 |
Dysk | |
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność dysku podstawowego | 512 GB |
| Interfejs dysku | M.2 (PCIe/NVMe Gen 4) |
| Wolne sloty | 1x M.2 (PCIe) |
Karta graficzna | |
| Producent karty zintegrowanej | Intel |
| Model karty zintegrowanej | UHD Graphics |
| Producent karty dedykowanej | NVIDIA® |
| Model karty dedykowanej | GeForce RTX 4050 |
| Pamięć karty dedykowanej | 6 GB |
| Technologia pamięci karty dedykowanej | GDDR6 |
| TGP dedykowanej karty graficznej | max. 75 W |
Komunikacja | |
| Karta sieciowa przewodowa | 10/100/1000 Mbps |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 6E (802.11 ax) |
| Bluetooth | 5.2 |
Interfejsy WE/WY | |
| HDMI | 1 szt |
| Display Port | 1 szt - miniDP 1.4 |
| USB 2.0 (480 Mbps) | 1 szt |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 1 szt |
| USB 3.2 Gen 2 typ C (10 Gbps) | 2 szt |
| RJ-45 [LAN] | 1 szt |
| Wyjście słuchawkowe | Combo |
| Wejście mikrofonu | 1 szt (boczny panel) , Combo |
Multimedia | |
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc głośników | 2 W |
| Kamera | 0,9 Mpix |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Formaty kart obsługiwane przez czytnik | microSD |
Klawiatura / Urządzenia wskazujące | |
| Układ klawiatury | Qwerty (International) |
| Podświetlenie klawiatury | Tak - podświetlenie RGB |
| Panel numeryczny klawiatury | Tak |
| Typ urządzenia wskazującego | Touchpad |
System operacyjny | |
| Wersja systemu operacyjnego | Brak |
Akumulator | |
| Technologia wykonania baterii | Litowo-jonowa |
| Pojemność baterii | 54 Wh |
| Moc zasilacza | 150 W |
Zabezpieczenia | |
| Gniazdo linki zabezpieczającej | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Czytnik Smart Card | Nie |
| Szyfrowanie TPM | Tak |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
Właściwości fizyczne | |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Kolor pokrywy | Czarny |
| Kolor klawiatury | Czarny |
| Kolor ramki matrycy | Czarny |
| Waga produktu | 2,53 kg |
| Wysokość (mm) | 25 |
| Szerokość (mm) | 397 |
| Głębokość (mm) | 262 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | GIGA-BYTE TECHNOLOGY CO. LTD; No.6, Baoqiang Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231, Taiwan |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Giga-Byte Technology BV; Steenoven 24, 5626 DK Eindhoven, Netherlands; [email protected] |