Wybierz oprogramowanie Microsoft Office lub Microsoft 365 dopasowane do Twoich potrzeb. Porównaj produkty >.
W przypadku wymiany dysku zawierającego system operacyjny, dokonujemy jego przeniesienia na nowy nośnik przed wysłaniem komputera. Wymieniony dysk jest objęty gwarancją jego producenta, realizowaną przez sprzedawcę.
Elitebook 8 flip to nowoczesne urządzenie biznesowe, które łączy funkcjonalność laptopa i tabletu w jednej, kompaktowej konstrukcji. Dzięki obrotowemu ekranowi dotykowemu oraz wysokiej jakości podzespołom model ten doskonale sprawdza się zarówno w pracy biurowej, jak i mobilnej. To sprzęt zaprojektowany dla profesjonalistów, którzy oczekują elastyczności, wydajności oraz wysokiego poziomu bezpieczeństwa.
Wydajność nowej generacji i AI
Ekran dotykowy i wszechstronność 2w1
Szybka pamięć i nowoczesna łączność
Mobilność, bezpieczeństwo i komfort
Podstawą urządzenia jest procesor Intel Core Ultra, który wykorzystuje nowoczesną architekturę hybrydową, łączącą rdzenie wydajnościowe i energooszczędne. Dzięki temu laptop radzi sobie zarówno z wymagającymi zadaniami, jak i pracą w tle, optymalizując zużycie energii. Wysokie taktowanie zapewnia wysoką responsywność systemu. Wbudowane NPU Intel AI Boost wspiera operacje związane z AI, takie jak inteligentne przetwarzanie obrazu czy optymalizacja pracy aplikacji. To rozwiązanie przygotowane na nowoczesne środowisko pracy oparte na sztucznej inteligencji.
Jego 13,3-calowa matryca WUXGA (1920 × 1200) oferuje dobrą szczegółowość oraz większą przestrzeń roboczą dzięki proporcjom 16:10. Ekran dotykowy umożliwia intuicyjną obsługę i pracę w trybie tabletu, co sprawdza się podczas prezentacji, notowania czy pracy kreatywnej. Jasność na poziomie 400 nitów zapewnia dobrą widoczność nawet w jasnym otoczeniu, a 100% pokrycia sRGB gwarantuje wierne odwzorowanie kolorów. Zawias 360° pozwala korzystać z urządzenia w różnych trybach. Jako klasyczny laptop, tablet, namiot lub podstawka, zwiększając jego funkcjonalność.
Laptop wyposażono w pamięć RAM LPDDR5X o bardzo wysokiej częstotliwości, co przekłada się na szybkie działanie systemu i aplikacji. Choć pamięć jest wlutowana, jej wydajność w zupełności wystarcza do zastosowań biznesowych i wielozadaniowej pracy. Dysk SSD w standardzie PCIe Gen 4 zapewnia szybki dostęp do danych. Szeroki zestaw portów, w tym Thunderbolt 4, USB-C oraz HDMI 2.1, umożliwia podłączenie wielu urządzeń i monitorów. Łączność bezprzewodowa WiFi 6E i Bluetooth 5.3 zapewnia szybkie i stabilne połączenia w nowoczesnych środowiskach pracy.
Kompaktowa konstrukcja o niewielkiej wadze sprawia, że laptop jest łatwy do przenoszenia i idealny do pracy w podróży. Obudowa o wzmocnionej konstrukcji spełnia normy MIL-STD-810H, co świadczy o jej odporności na trudniejsze warunki użytkowania. Urządzenie oferuje zaawansowane funkcje zabezpieczeń, takie jak czytnik linii papilarnych, moduł TPM oraz czytnik kart Smart Card, co zapewnia wysoki poziom ochrony danych. Dodatkowo kamera 5 Mpix z funkcją IR wspiera bezpieczne logowanie biometryczne. Całość działa pod kontrolą Windows 11 Pro, oferując narzędzia dostosowane do potrzeb biznesu i pracy zdalnej.
Nowa hybrydowa architektura firmy Intel, zawarta w każdym procesorze Core™ Ultra, integruje CPU, GPU i NPU w jednym pakiecie. Pozwoli to na korzystanie z nowych, ekscytujących możliwości sztucznej inteligencji. Jako przykłady mogą posłużyć tłumaczenie języka w czasie rzeczywistym, czy ulepszone środowiska gier. Umożliwi to ponad 300 funkcji zintegrowanych w produktach niezależnych dostawców oprogramowania (ISV), które są akcelerowane przez AI. Jednocześnie obsługa nawet długotrwałych, intensywnie wykorzystujących sztuczną inteligencję obciążeniach, nie pobiera dużych ilości energii. Przekłada się to na kilka zalet, jak oszczędność energii przy pracy mobilnej, zmniejszona emisja ciepła oraz większa wydajność komputera.
Z pomocą sztucznej inteligencji użytkownicy mogą stać się bardziej kreatywni, produktywni i bezpieczni. Przeniesienie dotychczasowych trendów, znanych z chmur obliczeniowych, na komputery PC, zwiększy prywatność poprzez zmniejszenie zależności od drogich centrów danych. Firma Intel udostępnia między innymi oprogramowanie oneAPI i OpenVINO, dedykowane stacje robocze i szkolenia, aby deweloperzy mogli lepiej wykorzystać SI. Pozwoli im to stworzyć oprogramowanie jeszcze lepiej wspierające ich użytkowników w codziennych obowiązkach, ale i nie tylko. Trend ten zakorzenia się także w gamingu, co przyniesie nie tylko ulepszenia istniejących już rozwiązań, ale również nowe ekscytujące możliwości.
Produkt | |
| Producent | HP |
| Rodzina produktu | EliteBook |
| Seria produktu | EliteBook 8 |
| Model produktu | EliteBook 8 Flip G1i 13 |
| Kod producenta (MPN) | C51G9ET |
| Klasa produktu | 2w1 Laptop i tablet |
| Przeznaczenie | Biznes |
Procesor | |
| Producent procesora | Intel® |
| Rodzina procesora | Core™ Ultra 5 |
| Model procesora | Core™ Ultra 5 225U |
| Liczba rdzeni procesora | dwanaście |
| Liczba rdzeni performance | dwa |
| Liczba rdzeni efficient | dziesięć (w tym dwa Low Power Efficient) |
| Maksymalne taktowanie rdzeni performance | 4,8 GHz |
| Maksymalne taktowanie rdzeni efficient | 3,8 GHz (2,4 GHz w przypadku rdzeni Low Power Efficient) |
| Pamięć cache procesora | 12 MB |
| Wbudowane NPU | Intel® AI Boost |
Matryca | |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Przekątna matrycy | 13,3'' |
| Standard matrycy | WUXGA |
| Rozdzielczość matrycy | 1920 x 1200 |
| Powłoka matrycy | Przeciwodblaskowa |
| Technologia ekranu | IPS |
| Jasność matrycy | 400 nit |
| Pokrycie palety barw | 100% sRGB |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 60 Hz |
Pamięć RAM | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 16 GB |
| Ilość slotów pamięci RAM | 0 |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | Brak |
| Częstotliwość pamięci RAM | 7500 MHz |
| Technologia wykonania pamięci RAM | LPDDR5X |
Dysk | |
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność dysku podstawowego | 512 GB |
| Interfejs dysku | M.2 (PCIe/NVMe Gen 4) |
Karta graficzna | |
| Producent karty zintegrowanej | Intel |
| Model karty zintegrowanej | Intel® Graphics |
| Model karty dedykowanej | Brak |
Komunikacja | |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 6E (802.11 ax) |
| Bluetooth | 5.3 |
Interfejsy WE/WY | |
| HDMI | 1 szt - HDMI 2.1 |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 1 szt |
| USB 3.2 Gen 2 typ C (10 Gbps) | 1 szt (z Display Port) |
| Thunderbolt | 2 szt - Thunderbolt 4 (z Display Port) |
| Wyjście słuchawkowe | Combo |
| Wejście mikrofonu | Combo |
Multimedia | |
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
| Ilość głośników | 2 |
| Kamera | 5,0 Mpix + IR |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
Klawiatura / Urządzenia wskazujące | |
| Układ klawiatury | Qwerty (International) |
| Podświetlenie klawiatury | Tak - podświetlenie białe |
| Odporność na zachlapanie klawiatury | Tak |
| Typ urządzenia wskazującego | Touchpad |
System operacyjny | |
| Wersja systemu operacyjnego | Windows 11 Pro |
| Architektura systemu | 64 bit |
Akumulator | |
| Technologia wykonania baterii | Litowo-polimerowa |
| Ilość komór baterii | 3 komorowa |
| Pojemność baterii | 62 Wh |
| Zasilacz w zestawie | Tak |
| Moc zasilacza | 65 W |
Zabezpieczenia | |
| Gniazdo linki zabezpieczającej | Tak, Noble |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Tak |
| Szyfrowanie TPM | Tak |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | On-Site (Naprawa u klienta) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Wzmocniona konstrukcja | Tak |
| Certyfikaty | ENERGY STAR®, MIL-STD-810H, TCO Certified |
| Kolor obudowy | Srebrny |
| Kolor pokrywy | Srebrny |
| Kolor klawiatury | Grafitowy |
| Kolor ramki matrycy | Czarny |
| Waga produktu | 1,39 kg |
| Wysokość (mm) | 15 |
| Szerokość (mm) | 302 |
| Głębokość (mm) | 216 |
Uwagi | |
| Zastosowane technologie | Akcelerometr, Czujnik kolorów, Czujnik temperatury, Hall sensor, Magnetometr, Żyroskop, Czujnik światła otoczenia |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | HP Inc.; 1501 Page Mill Road, Palo Alto, CA 94304, United States; Phone:+ 1 650-857-1501 |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | HP REG 23010; 08028 Barcelona, Spain; Email contact: [email protected] |