Laptop HP EliteBook 840 G11 9G0F1ET Ultra 7 155H 14" WUXGA 16GB 512SSD W11Pro
106110
Promocje
Omówienie HP EliteBook 840 G11 9G0F1ET
Odkryj EliteBook 840 G11
Zbalansowany dla efektywnej pracy
HP EliteBook 840 G11 dysponuje wieloma zaletami, które wspomogą jego użytkowników w codziennych obowiązkach. Wysoka moc obliczeniowa, wynikająca z obecności procesorów Intel Core™ Ultra, przełoży się na sprawne wykonywanie szerokiego zakresu zadań. Dzięki mobilności oraz eleganckiemu wyglądowi laptopa, będzie można go z łatwością zabrać w podróż lub na spotkanie z klientem. Szereg wbudowanych w niego zabezpieczeń zapewni bezpieczeństwo firmowych dokumentów oraz prywatnych informacji właściciela komputera.
Błyskawicznie odpowie na wydane polecenia
Elegancki, wytrzymały, przyjazny środowisku
Ochrona danych klasy korporacyjnej
Środowisko ochronne firmy HP
Błyskawicznie odpowie na wydane polecenia
EliteBook 840 G11 wyposażono w nowoczesne procesory Intel Core™ Ultra. Ich moc obliczeniowa sprawia, że aplikacje błyskawicznie reagują na polecenia, a wykonywanie zadań nie zabiera zbyt dużo czasu. Dużą pomoc stanowi również jednostka NPU Intel® AI Boost, która małym nakładem energii przyśpiesza wykonywanie skryptów sztucznej inteligencji. Towarzyszące CPU pamięci RAM DDR5 oraz dyski SSD NVMe w błyskawicznym tempie dostarczają wymaganych do pracy danych. Tak wyposażony komputer pozwoli wielu użytkownikom na efektywniejszą pracę, nieograniczoną przez posiadane narzędzia.
Elegancki, wytrzymały, przyjazny środowisku
Obudowę EliteBook 840 G11 wykonano z wysokiej jakości materiałów, co zaowocowało jej wytrzymałością, lekkością oraz stylowym wyglądem. Potwierdza to między innymi zaliczenie wielu testów, które chodzą w skład certyfikatu MIL-STD-810H. Dzięki małym wymiarom i wadzę komputera użytkownik może bezproblemowo zabierać go ze sobą w niemal dowolne miejsce. Wytrzymała bateria zapewni przy tym długi czas pracy poza biurem, a opcjonalny modem sieci komórkowej - łatwe połączenie z internetem. Elegancki i estetyczny wygląd urządzenia pozwoli wywrzeć pozytywne wrażenia na każdym, z kim jego właściciel będzie się spotykał podczas pracy.
Ochrona danych klasy korporacyjnej
EliteBook 840 G11 dysponuje szeregiem różnych formy zabezpieczeń, mających chronić zgromadzone w komputerze dane. Moduł TPM generuje oraz przechowuje klucze kryptograficzne, służące do efektywnego szyfrowania plików na dysku twardym. Opcjonalny czytnik linii papilarnych lub kamera z czujnikiem podczerwieni efektywnie zastępują standardowe hasło systemowe. Ich przewagą nad takowym jest dodatkowa łatwość oraz szybkość użycia. Wbudowana przesłona kamery internatowej uspokoi z kolei każdego, kto ceni sobie swoją prywatność.
Środowisko ochronne firmy HP
Firma HP wyposaża swoje laptopy EliteBook w wiele form zabezpieczeń. Ich zadaniem jest stanie na straży zarówno samego komputera, jak i jego użytkownika oraz gromadzonych przez niego informacji. Przykładami wspomnianych zabezpieczeń są:
- HP Sure Sense wykorzystuje głębokie uczenie do zapewniania wyjątkowej ochrony przed zaawansowanym złośliwym oprogramowaniem.
- HP Sure Click, za pomocą sprzętowych zabezpieczeń, chroni komputer przed stronami internetowymi i załącznikami ze złośliwym oprogramowaniem, programami ransomware lub wirusami.
- HP Sure Start automatycznie przywraca system BIOS po atakach złośliwego oprogramowania, programów typu rootkit lub włamaniu.
- HP Sure Run utrzyma kluczowe zabezpieczenia zawsze w gotowości i zapobiegnie ich zamknięciu przez wirusy, malware etc.
- HP Sure Recover pozwoli na łatwe odtworzenie systemu operacyjnego i oprogramowania po awarii komputera lub ataku hackera/szkodliwego oprogramowania.
- HP Secure Erase pozwala łatwo i trwale usunąć ważne dane z dysków twardych przed ich utylizowaniem lub recyklingiem.
Odkryj Intel® AI Boost
AI wbudowane w procesor
Nowa hybrydowa architektura firmy Intel, zawarta w każdym procesorze Core™ Ultra, integruje CPU, GPU i NPU w jednym pakiecie. Pozwoli to na korzystanie z nowych, ekscytujących możliwości sztucznej inteligencji. Jako przykłady mogą posłużyć tłumaczenie języka w czasie rzeczywistym, czy ulepszone środowiska gier. Umożliwi to ponad 300 funkcji zintegrowanych w produktach niezależnych dostawców oprogramowania (ISV), które są akcelerowane przez AI. Jednocześnie obsługa nawet długotrwałych, intensywnie wykorzystujących sztuczną inteligencję obciążeniach, nie pobiera dużych ilości energii. Przekłada się to na kilka zalet, jak oszczędność energii przy pracy mobilnej, zmniejszona emisja ciepła oraz większa wydajność komputera.
Potencjał do rozwoju każdej dziedziny życia
Z pomocą sztucznej inteligencji użytkownicy mogą stać się bardziej kreatywni, produktywni i bezpieczni. Przeniesienie dotychczasowych trendów, znanych z chmur obliczeniowych, na komputery PC, zwiększy prywatność poprzez zmniejszenie zależności od drogich centrów danych. Firma Intel udostępnia między innymi oprogramowanie oneAPI i OpenVINO, dedykowane stacje robocze i szkolenia, aby deweloperzy mogli lepiej wykorzystać SI. Pozwoli im to stworzyć oprogramowanie jeszcze lepiej wspierające ich użytkowników w codziennych obowiązkach, ale i nie tylko. Trend ten zakorzenia się także w gamingu, co przyniesie nie tylko ulepszenia istniejących już rozwiązań, ale również nowe ekscytujące możliwości.
Specyfikacja techniczna HP EliteBook 840 G11 9G0F1ET
Produkt | |
| Producent | HP |
| Rodzina produktu | EliteBook |
| Seria produktu | EliteBook 800 |
| Model produktu | EliteBook 840 G11 |
| Kod producenta (MPN) | 9G0F1ET |
| EAN / GTIN-13 | 198415020833 |
| Klasa produktu | Laptop |
| Przeznaczenie | Biznes |
Procesor | |
| Producent procesora | Intel® |
| Rodzina procesora | Core™ Ultra 7 |
| Model procesora | Core™ Ultra 7 155H |
| Liczba rdzeni procesora | szesnaście |
| Liczba rdzeni performance | sześć |
| Liczba rdzeni efficient | dziesięć (w tym dwa Low Power Efficient) |
| Maksymalne taktowanie rdzeni performance | 4,8 GHz |
| Maksymalne taktowanie rdzeni efficient | 3,8 GHz (2,5 GHz w przypadku rdzeni Low Power Efficient) |
| Pamięć cache procesora | 24 MB |
| Wbudowane NPU | Intel® AI Boost |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 14'' |
| Standard matrycy | WUXGA |
| Rozdzielczość matrycy | 1920 x 1200 |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Technologia ekranu | IPS |
| Jasność matrycy | 400 nit |
| Pokrycie palety barw | 100% sRGB |
Pamięć RAM | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 16 GB |
| Ilość slotów pamięci RAM | 2 |
| Ilość wolnych slotów pamięci RAM | 1 |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | 64 GB |
| Częstotliwość pamięci RAM | 5600 MHz |
| Technologia wykonania pamięci RAM | SODIMM DDR5 |
Dysk | |
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność dysku podstawowego | 512 GB |
| Interfejs dysku | M.2 (PCIe/NVMe Gen 4) |
Karta graficzna | |
| Producent karty zintegrowanej | Intel |
| Model karty zintegrowanej | UHD Graphics |
| Model karty dedykowanej | Brak |
Komunikacja | |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 6E (802.11 ax) |
| Bluetooth | 5.3 |
Interfejsy WE/WY | |
| HDMI | 1 szt - HDMI 2.1 |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 2 szt |
| Thunderbolt | 2 szt - Thunderbolt 4 (z Display Port) |
| Wyjście słuchawkowe | Combo |
| Wejście mikrofonu | Combo |
Multimedia | |
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
| Ilość głośników | 2 |
| Kamera | 5,0 Mpix + IR przód |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
Klawiatura / Urządzenia wskazujące | |
| Układ klawiatury | Qwerty (International) |
| Podświetlenie klawiatury | Tak - podświetlenie białe |
| Odporność na zachlapanie klawiatury | Tak |
| Typ urządzenia wskazującego | Touchpad |
System operacyjny | |
| Wersja systemu operacyjnego | Windows 11 Pro |
| Architektura systemu | 64 bit |
| Wersja językowa systemu operacyjnego | polska |
Akumulator | |
| Technologia wykonania baterii | Litowo-jonowa |
| Ilość komór baterii | 3 komorowa |
| Pojemność baterii | 56 Wh |
| Moc zasilacza | 65 W |
Zabezpieczenia | |
| Gniazdo linki zabezpieczającej | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Tak |
| Szyfrowanie TPM | Tak |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | On-Site (Naprawa u klienta) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Materiał wykonania obudowy | Aluminium |
| Wzmocniona konstrukcja | Tak |
| Certyfikaty | ENERGY STAR®, MIL-STD-810H, TCO Certified |
| Kolor obudowy | Srebrny |
| Kolor pokrywy | Srebrny |
| Kolor klawiatury | Czarny |
| Kolor ramki matrycy | Czarny |
| Waga produktu | 1,41 kg |
| Wysokość (mm) | 16 |
| Szerokość (mm) | 316 |
| Głębokość (mm) | 224 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | HP Inc.; 1501 Page Mill Road, Palo Alto, CA 94304, United States; Phone:+ 1 650-857-1501 |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | HP REG 23010; 08028 Barcelona, Spain; Email contact: [email protected] |