Laptop HP EliteBook X Flip G1i 14 B9ZX7ET Ultra 5 228V Touch 14" WUXGA 32GB 512SSD W11Pro
177025
Skonfiguruj swoje urządzenie HP EliteBook X Flip G1i 14 B9ZX7ET
Wybierz oprogramowanie Microsoft Office lub Microsoft 365 dopasowane do Twoich potrzeb. Porównaj produkty >.
W przypadku wymiany dysku zawierającego system operacyjny, dokonujemy jego przeniesienia na nowy nośnik przed wysłaniem komputera. Wymieniony dysk jest objęty gwarancją jego producenta, realizowaną przez sprzedawcę.
Promocje
Omówienie HP EliteBook X Flip G1i 14 B9ZX7ET
Odkryj EliteBook X Flip G1i 14
Realizuj swoje zamiary wszędzie, gdzie podróżujesz
HP EliteBook X Flip G1i 14 to urządzenie 2w1, które okaże się niezwykle łatwe w użyciu, zwłaszcza w trakcie podróży. Wszystko dzięki opcji transformacji w postać laptopa, tabletu oraz ramki - każda użyteczna w innych sytuacjach. Procesory Intel® Core™ Ultra serii 200 gwarantują z kolei efektywność działania w każdych warunkach. Wynika to zarówno z ich niskiego zużycia energii, jak i obecności zaawansowanych rozwiązań oraz mocy obliczeniowej. Zamknięto je w stylowej obudowie, wykonanej częściowo z materiałów pochodzących z recyklingu. Cechuje się ona również wytrzymałością potwierdzoną testami, a także obecnością nowoczesnych portów, jak np. dwa Thunderbolt™ 4.
Elastyczność, styl i wszechstronność
Umożliwi produktywną pracę
Nowoczesne zabezpieczenia
Środowisko ochronne
Elastyczność, styl i wszechstronność EliteBook X Flip G1i 14
Laptop można transformować w jedną z 3 użytecznych postaci, które ułatwią pracę w zróżnicowanych środowiskach. Obudowa urządzenia, wytrzymała ma tyle, aby pozytywnie przejść testy wchodzące w skład certyfikatu MIL-STD-810H, cechuje się stylowym wyglądem. Po bokach urządzenia znajdują się użyteczne porty, wśród których wyszczególnić można dwa złącza Thunderbolt™ 4. Pozwalają one na np. skorzystanie z stacji dokujących, dających sposobność do stworzenia wielomonitorowego, bogatego w akcesoria stanowiska pracy. Małe wymiary i waga komputera ułatwiają transportowanie go w trakcie podróży służbowych.
EliteBook X Flip G1i 14 umożliwi produktywną pracę
Komputer wyposażono w procesory Intel® Core™ Ultra serii 200, które zawierają wszystko, co potrzebne do produktywnej pracy. Podczas gdy rdzenie obliczeniowe szybko wykonują standardowe zadania, dedykowana jednostka NPU efektywnie egzekwuje skrypty sztucznej inteligencji. Fakt ten wspierają właściwości pamięci RAM LPDDR5x oraz dyski SSD NVMe™, eliminujące każdy potencjalny przestój w dostarczaniu potrzebnych danych. Z kolei kamera 5MPix, cztery głośniki stereo oraz dwa mikrofony zadbają o wysoką jakość widorozmów podczas pracy. Potwierdzenie tego stanowi między innymi system audio, sygnowany przez Poly Studio.
Nowoczesne zabezpieczenia w EliteBook X Flip G1i 14
Firma HP wyposażyła notebook w różnorodne zabezpieczenia, których zadaniem jest ochrona użytkownika i jego prywatności. Jako ich przykłady można wskazać opcjonalne czytniki linii papilarnych lub czujniki podczerwieni. Stanowią one wygodną i skuteczną alternatywę dla standardowego hasła dostępu, gdy sparowane z funkcją pokroju Windows Hello. Moduł TPM, wykorzystywany przez BitLocker zawarty w systemie Windows, generuje i przechowuje zaawansowane klucze kryptograficzne. Oba elementy sprawiają, że użytkownik może być pewny poufności wszystkich swoich plików i danych.
Środowisko ochronne w EliteBook X Flip G1i 14
Laptopy EliteBook zawierają autorskie form zabezpieczeń. Ich przeznaczeniem jest kompleksowa ochrona komputera oraz fortyfikacja innych (programowych i sprzętowych) zabezpieczeń. Jako ich przykłady podać można:
- HP Sure Sense wykorzystuje głębokie uczenie do zapewniania wyjątkowej ochrony przed zaawansowanym złośliwym oprogramowaniem.
- HP Sure Click, za pomocą sprzętowych zabezpieczeń, chroni komputer przed stronami internetowymi i załącznikami ze złośliwym oprogramowaniem, programami ransomware lub wirusami.
- HP Sure Start automatycznie przywraca system BIOS po atakach złośliwego oprogramowania, programów typu rootkit lub włamaniu.
- HP Sure Run utrzyma kluczowe zabezpieczenia zawsze w gotowości i zapobiegnie ich zamknięciu przez wirusy, malware etc.
- HP Sure Recover pozwoli na łatwe odtworzenie systemu operacyjnego i oprogramowania po awarii komputera lub ataku hackera/szkodliwego oprogramowania.
- HP Secure Erase pozwala łatwo i trwale usunąć ważne dane z dysków twardych przed ich utylizowaniem lub recyklingiem.
Odkryj Intel® AI Boost
AI wbudowane w procesor
Nowa hybrydowa architektura firmy Intel, zawarta w każdym procesorze Core™ Ultra, integruje CPU, GPU i NPU w jednym pakiecie. Pozwoli to na korzystanie z nowych, ekscytujących możliwości sztucznej inteligencji. Jako przykłady mogą posłużyć tłumaczenie języka w czasie rzeczywistym, czy ulepszone środowiska gier. Umożliwi to ponad 300 funkcji zintegrowanych w produktach niezależnych dostawców oprogramowania (ISV), które są akcelerowane przez AI. Jednocześnie obsługa nawet długotrwałych, intensywnie wykorzystujących sztuczną inteligencję obciążeniach, nie pobiera dużych ilości energii. Przekłada się to na kilka zalet, jak oszczędność energii przy pracy mobilnej, zmniejszona emisja ciepła oraz większa wydajność komputera.
Potencjał do rozwoju każdej dziedziny życia
Z pomocą sztucznej inteligencji użytkownicy mogą stać się bardziej kreatywni, produktywni i bezpieczni. Przeniesienie dotychczasowych trendów, znanych z chmur obliczeniowych, na komputery PC, zwiększy prywatność poprzez zmniejszenie zależności od drogich centrów danych. Firma Intel udostępnia między innymi oprogramowanie oneAPI i OpenVINO, dedykowane stacje robocze i szkolenia, aby deweloperzy mogli lepiej wykorzystać SI. Pozwoli im to stworzyć oprogramowanie jeszcze lepiej wspierające ich użytkowników w codziennych obowiązkach, ale i nie tylko. Trend ten zakorzenia się także w gamingu, co przyniesie nie tylko ulepszenia istniejących już rozwiązań, ale również nowe ekscytujące możliwości.
Specyfikacja techniczna HP EliteBook X Flip G1i 14 B9ZX7ET
Produkt | |
| Producent | HP |
| Rodzina produktu | EliteBook |
| Seria produktu | EliteBook X |
| Model produktu | EliteBook X Flip G1i 14 |
| Kod producenta (MPN) | B9ZX7ET |
| EAN / GTIN-13 | 199251264337 |
| Klasa produktu | 2w1 Laptop i tablet |
| Przeznaczenie | Biznes |
Procesor | |
| Producent procesora | Intel® |
| Rodzina procesora | Core™ Ultra 5 |
| Model procesora | Core™ Ultra 5 228V |
| Liczba rdzeni procesora | osiem |
| Liczba rdzeni performance | cztery |
| Liczba rdzeni efficient | cztery |
| Maksymalne taktowanie rdzeni performance | 4,5 GHz |
| Maksymalne taktowanie rdzeni efficient | 3,5 GHz |
| Pamięć cache procesora | 8 MB |
| Wbudowane NPU | Intel® AI Boost |
Matryca | |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Przekątna matrycy | 14'' |
| Standard matrycy | WUXGA |
| Rozdzielczość matrycy | 1920 x 1200 |
| Powłoka matrycy | Przeciwodblaskowa |
| Technologia ekranu | IPS |
| Jasność matrycy | 400 nit |
| Pokrycie palety barw | 100% sRGB |
Pamięć RAM | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 32 GB |
| Ilość slotów pamięci RAM | 0 |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | Brak |
| Częstotliwość pamięci RAM | 8533 MHz |
| Technologia wykonania pamięci RAM | LPDDR5X |
Dysk | |
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność dysku podstawowego | 512 GB |
| Interfejs dysku | M.2 (PCIe/NVMe Gen 4) |
Karta graficzna | |
| Producent karty zintegrowanej | Intel |
| Model karty zintegrowanej | Arc™ Graphics 130V |
| Model karty dedykowanej | Brak |
Komunikacja | |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 7 (802.11 be) |
| Bluetooth | 5.4 |
Interfejsy WE/WY | |
| HDMI | 1 szt - HDMI 2.1 |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 1 szt |
| USB 3.2 Gen 2 typ C (10 Gbps) | 1 szt (z Display Port) |
| Thunderbolt | 2 szt - Thunderbolt 4 (z Display Port) |
| Wyjście słuchawkowe | Combo |
| Wejście mikrofonu | Combo |
Multimedia | |
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
| Ilość głośników | 4 |
| Kamera | 5,0 Mpix + IR |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
Klawiatura / Urządzenia wskazujące | |
| Układ klawiatury | Qwerty (International) |
| Podświetlenie klawiatury | Tak - podświetlenie białe |
| Odporność na zachlapanie klawiatury | Tak |
| Typ urządzenia wskazującego | Touchpad |
System operacyjny | |
| Wersja systemu operacyjnego | Windows 11 Pro |
| Architektura systemu | 64 bit |
Akumulator | |
| Technologia wykonania baterii | Litowo-jonowa |
| Ilość komór baterii | 6-cio komorowa |
| Pojemność baterii | 68 Wh |
| Moc zasilacza | 65 W |
Zabezpieczenia | |
| Gniazdo linki zabezpieczającej | Tak, Noble |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Czytnik Smart Card | Nie |
| Szyfrowanie TPM | Tak |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | On-Site (Naprawa u klienta) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Certyfikaty | ENERGY STAR®, TCO Certified |
| Kolor obudowy | Ciemnoniebieski |
| Kolor pokrywy | Ciemnoniebieski |
| Kolor klawiatury | Czarny |
| Kolor ramki matrycy | Czarny |
| Waga produktu | 1,40 kg |
| Wysokość (mm) | 15 |
| Szerokość (mm) | 314 |
| Głębokość (mm) | 220 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | HP Inc.; 1501 Page Mill Road, Palo Alto, CA 94304, United States; Phone:+ 1 650-857-1501 |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | HP REG 23010; 08028 Barcelona, Spain; Email contact: [email protected] |