Laptop HP EliteBook X G1a 14 B9ZX1ET Ryzen AI 7 PRO 360 14" WUXGA 32GB 2000SSD W11Pro
184590
Skonfiguruj swoje urządzenie HP EliteBook X G1a 14 B9ZX1ET
Wybierz oprogramowanie Microsoft Office lub Microsoft 365 dopasowane do Twoich potrzeb. Porównaj produkty >.
W przypadku wymiany dysku zawierającego system operacyjny, dokonujemy jego przeniesienia na nowy nośnik przed wysłaniem komputera. Wymieniony dysk jest objęty gwarancją jego producenta, realizowaną przez sprzedawcę.
Promocje
Omówienie HP EliteBook X G1a 14 B9ZX1ET
Odkryj EliteBook X G1a 14
Technologie, które zmieniają zasady
HP EliteBook X G1a 14 zawiera w sobie rozwiązania, które w znaczący sposób wpływają na pracę ich użytkowników. Jedno z ich źródeł stanowią procesory AMD Ryzen™ AI PRO, przystosowane do efektywnego egzekwowania funkcji opartych o skrypty sztucznej inteligencji. Komputer oferuje również kompleksowy pakiet autorskich zabezpieczeń, dbających między innymi o jego nieprzerwane działanie. Obecność dwóch portów Thunderbolt™ 4 stanowi z kolei punkt wyjścia do zamiany laptopa w pełnoprawne, wielomonitorowe stanowisko pracy. Całość zamknięto w stylowej, wytrzymałej i lekkiej obudowie, wykonanej z materiałów pochodzących z recyklingu.
Skuteczne zabezpieczenia
Wysoka efektywność podczas pracy
Wszechstronność i design
Środowisko ochronne
Skuteczne zabezpieczenia w EliteBook X G1a 14
Komputer może posiadać wiele rodzajów zabezpieczeń, które zadbają nie tylko o bezpieczeństwo, ale również komfort użytkownika. Jako przykład podać można opcjonalne czytniki linii papilarnych lub czujniki podczerwieni, wykorzystywane przez funkcję Windows Hello. Korzystanie z nich jest nie tylko niezwykle skuteczne pod kątem zabezpieczeń, ale także szybkie i komfortowe. Funkcja BitLocker współpracuje z wbudowanym modułem TPM, generującym i przechowującym złożone klucze kryptograficzne. Dzięki temu wszystkie dane wewnątrz laptopa pozostają zaszyfrowane, a co za tym idzie, niemożliwe do odczytania przez osoby niepowołane.
Wysoka efektywność EliteBook X G1a 14 podczas pracy
Obecność w laptopie procesorów AMD Ryzen™ AI PRO przynosi użytkownikom komputera szereg korzyści. Wraz z efektywnością pamięci RAM LPDDR5x oraz dysków SSD NVMe™, rdzenie CPU bardzo szybko uporają się z większością zadań. Dedykowana jednostka NPU zajmie się z kolei egzekucją wszystkich funkcji korzystających z skryptów sztucznej inteligencji. W przypadku pracy zdalnej ważną role odegrają kamera internetowa 5MPix, cztery głośniki stereo oraz dwa mikrofony. Sam system audio zestroił zespół specjalistów, o czym świadczy przyznane mu oznaczenie Poly Studio.
Wszechstronność i design EliteBook X G1a 14
Laptop posiada nie tylko niską wagę oraz małe wymiary - jego obudowa charakteryzuje się dodatkowo podwyższoną odpornością na uszkodzenia. Pozwoliło to komputerowi na zaliczenie wielu testów certyfikatu MIL-STD-810H. Co więcej, cześć wykorzystanych w stworzeniu komputera materiałów pochodzi z recyklingu. Obecność dwóch portów Thunderbolt™ 4 pozwoli natomiast na użycie stacji dokujących, potencjalnie transformujących pojedynczy laptop w rozbudowane stanowisko pracy. Połączenie tych cech sprawia, że potrzeby użytkownika w trakcie podróży służbowych i pracy biurowej zaspokoi pojedyncze urządzenie.
Środowisko ochronne w EliteBook X G1a 14
Laptopy EliteBook zawierają autorskie form zabezpieczeń. Ich przeznaczeniem jest kompleksowa ochrona komputera oraz fortyfikacja innych (programowych i sprzętowych) zabezpieczeń. Jako ich przykłady podać można:
- HP Sure Sense wykorzystuje głębokie uczenie do zapewniania wyjątkowej ochrony przed zaawansowanym złośliwym oprogramowaniem.
- HP Sure Click, za pomocą sprzętowych zabezpieczeń, chroni komputer przed stronami internetowymi i załącznikami ze złośliwym oprogramowaniem, programami ransomware lub wirusami.
- HP Sure Start automatycznie przywraca system BIOS po atakach złośliwego oprogramowania, programów typu rootkit lub włamaniu.
- HP Sure Run utrzyma kluczowe zabezpieczenia zawsze w gotowości i zapobiegnie ich zamknięciu przez wirusy, malware etc.
- HP Sure Recover pozwoli na łatwe odtworzenie systemu operacyjnego i oprogramowania po awarii komputera lub ataku hackera/szkodliwego oprogramowania.
- HP Secure Erase pozwala łatwo i trwale usunąć ważne dane z dysków twardych przed ich utylizowaniem lub recyklingiem.
Odkryj AMD Ryzen™ AI
Przyszłość komputerów staje się jeszcze lepsza
Dzięki komputerom napędzanym procesorami z AMD Ryzen™ AI, użytkownicy posiadają klucz do odblokowania wielu magicznych doświadczeń. Ta jednostka NPU odblokowuje zupełnie nowy poziom wydajności pracy, współpracy i innowacji. Wpłynie ona w ten sposób pozytywnie na wiele aspektów codziennego życia. Programiści skorzystają z sztucznej inteligencji dla szybszego tworzenia kodu i rozwiązywania napotkanych problemów. Twórcy dostarczą bardziej pomysłowe i angażujące treści. Właściciele firm będą mogli usprawnić je dzięki narzędziom do optymalizacji przepływu pracy. To jedynie kilka potencjalnych przykładów wykorzystania sztucznej inteligencji.
Codzienne i niecodzienne zastosowania
Funkcje Windows Studio Effects, opierające się na sztucznej inteligencji, pozwolą na cieszenie się ulepszonymi efektami wizualnymi. Podobne rozwiązania mogą również służyć wzmocnieniu stopnia ochrony prywatnych danych użytkowników komputerów. SI pozytywnie wpłynie na takie czynności jak automatyczne obracanie/przybliżanie obrazu w trakcie wideokonferencji lub aplikowanie wysokiej jakości rozmyć tła. AMD Ryzen™ AI oferuje rozwiązanie, dzięki któremu użytkownicy mogą przygotować się na aplikacje i obciążenia związane ze sztuczną inteligencją. Dotyczy to zarówno obecnie dostępnych, jak i potencjalnie nadchodzących zastosowań.
Specyfikacja techniczna HP EliteBook X G1a 14 B9ZX1ET
Produkt | |
| Producent | HP |
| Rodzina produktu | EliteBook |
| Seria produktu | EliteBook X |
| Model produktu | EliteBook X G1a 14 |
| Kod producenta (MPN) | B9ZX1ET |
| Klasa produktu | Laptop |
| Przeznaczenie | Biznes |
Procesor | |
| Producent procesora | AMD |
| Rodzina procesora | Ryzen™ AI 7 |
| Model procesora | Ryzen™ AI 7 PRO 360 |
| Liczba rdzeni procesora | osiem |
| Taktowanie rdzeni procesora | 2,0 GHz |
| Taktowanie trybu turbo procesora | 5,0 GHz |
| Pamięć cache procesora | 16 MB |
| Wbudowane NPU | AMD Ryzen™ AI |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 14'' |
| Standard matrycy | WUXGA |
| Rozdzielczość matrycy | 1920 x 1200 |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Technologia ekranu | IPS |
| Jasność matrycy | 400 nit |
| Pokrycie palety barw | 100% sRGB |
Pamięć RAM | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 32 GB |
| Ilość slotów pamięci RAM | 0 |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | Brak |
| Częstotliwość pamięci RAM | 8533 MHz |
| Technologia wykonania pamięci RAM | LPDDR5X |
Dysk | |
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność dysku podstawowego | 2000 GB |
| Interfejs dysku | M.2 (PCIe/NVMe Gen 4) |
Karta graficzna | |
| Producent karty zintegrowanej | AMD |
| Model karty zintegrowanej | Radeon™ 880M |
| Model karty dedykowanej | Brak |
Komunikacja | |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 7 (802.11 be) |
| Bluetooth | 5.4 |
Interfejsy WE/WY | |
| HDMI | 1 szt - HDMI 2.1 |
| USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) | 1 szt |
| USB 3.2 Gen 2 typ C (10 Gbps) | 1 szt (z Display Port) |
| Thunderbolt | 2 szt - Thunderbolt 4 (z Display Port) |
| Wyjście słuchawkowe | Combo |
| Wejście mikrofonu | Combo |
Multimedia | |
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
| Ilość głośników | 4 |
| Kamera | 5,0 Mpix + IR |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
Klawiatura / Urządzenia wskazujące | |
| Układ klawiatury | Qwerty (International) |
| Podświetlenie klawiatury | Tak - podświetlenie białe |
| Odporność na zachlapanie klawiatury | Tak |
| Typ urządzenia wskazującego | Touchpad |
System operacyjny | |
| Wersja systemu operacyjnego | Windows 11 Pro |
| Architektura systemu | 64 bit |
Akumulator | |
| Technologia wykonania baterii | Litowo-jonowa |
| Ilość komór baterii | 4 komorowa |
| Pojemność baterii | 74,5 Wh |
| Moc zasilacza | 100 W |
Zabezpieczenia | |
| Gniazdo linki zabezpieczającej | Tak, Noble |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Nie |
| Szyfrowanie TPM | Tak |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta / Sprzedawcy |
| Rodzaj gwarancji | On-Site (Naprawa u klienta) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Wzmocniona konstrukcja | Tak |
| Certyfikaty | ENERGY STAR®, MIL-STD-810H, TCO Certified |
| Kolor obudowy | Srebrny |
| Kolor pokrywy | Srebrny |
| Kolor klawiatury | Czarny |
| Kolor ramki matrycy | Czarny |
| Waga produktu | 1,50 kg |
| Wysokość (mm) | 13 |
| Szerokość (mm) | 312 |
| Głębokość (mm) | 215 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | HP Inc.; 1501 Page Mill Road, Palo Alto, CA 94304, United States; Phone:+ 1 650-857-1501 |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | HP REG 23010; 08028 Barcelona, Spain; Email contact: [email protected] |