Sprawdź inne produkty w kategorii Laptopy
Laptopy
EliteBook x360 1030 jest niemal książkową definicją komputera mobilnego w każdym aspekcie tego pojęcia. Jego użytkownicy otrzymają bowiem laptop o małych wymiarach i wadze, który jest w stanie bardzo długo pracować na wbudowanej baterii. Dzięki opcjonalnym modemom sieci komórkowych daje też możliwość stałego pozostania w kontakcie z współpracownikami i klientami. Nadany mu design oraz użyte materiały wykonania odpowiadają za przyjemny dla oka wygląd oraz wrażenie, jakie wywiera na otoczeniu właściciela. Zapewnia też wydajność potrzebną do wykonywania obowiązków oraz bezpieczeństwo dla uzyskanych w ich trakcie wyników. Dużym ułatwieniem są też jego odmienne formy, które pozwalają np. na łatwiejszą prezentację dokumentów lub współpracę w większym gronie osób.
Produkt | |
| Producent | HP |
| Rodzina produktu | EliteBook |
| Seria produktu | EliteBook x360 1000 |
| Model produktu | EliteBook x360 1030 G8 |
| Kod producenta (MPN) | 358T8EA |
| EAN / GTIN-13 | 196068969431 |
| Klasa produktu | 2w1 Laptop i tablet |
| Przeznaczenie | Biznes |
Procesor | |
| Producent procesora | Intel® |
| Rodzina procesora | Core™ i5 |
| Model procesora | Core™ i5-1135G7 |
| Liczba rdzeni procesora | cztery |
| Taktowanie rdzeni procesora | 2,4 GHz |
| Taktowanie trybu turbo procesora | 4,2 GHz |
| Pamięć cache procesora | 8 MB |
Matryca | |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Przekątna matrycy | 13,3'' |
| Standard matrycy | Full HD |
| Rozdzielczość matrycy | 1920 x 1080 |
| Powłoka matrycy | Przeciwodblaskowa |
| Technologia ekranu | IPS |
| Jasność matrycy | 1000 nit |
Pamięć RAM | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 16 GB |
| Ilość slotów pamięci RAM | 0 |
| Ilość wolnych slotów pamięci RAM | 0 |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | Brak |
| Częstotliwość pamięci RAM | 3200 MHz |
| Technologia wykonania pamięci RAM | LPDDR4 |
Dysk | |
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność dysku podstawowego | 512 GB |
| Interfejs dysku | M.2 (PCIe/NVMe) |
Karta graficzna | |
| Producent karty zintegrowanej | Intel |
| Model karty zintegrowanej | Iris Xe Graphics |
| Model karty dedykowanej | Brak |
Komunikacja | |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 6 (802.11 ax) |
| Bluetooth | 5.0 |
| Wbudowany modem | 4G/LTE |
Interfejsy WE/WY | |
| HDMI | 1 szt |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 2 szt |
| Thunderbolt | 2 szt - Thunderbolt 4 |
| Wyjście słuchawkowe | Combo |
| Wejście mikrofonu | Combo |
Multimedia | |
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
| Ilość głośników | 4 |
| Producent głośników | Bang & Olufsen |
| Kamera | 0,9 Mpix |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
Klawiatura / Urządzenia wskazujące | |
| Układ klawiatury | Qwerty (International) |
| Podświetlenie klawiatury | Tak - podświetlenie białe |
| Odporność na zachlapanie klawiatury | Tak |
| Typ urządzenia wskazującego | Touchpad |
System operacyjny | |
| Wersja systemu operacyjnego | Windows 10 Pro |
| Architektura systemu | 64 bit |
| Wersja językowa systemu operacyjnego | polska |
Akumulator | |
| Ilość komór baterii | 4 komorowa |
| Pojemność baterii | 54 Wh |
Zabezpieczenia | |
| Gniazdo linki zabezpieczającej | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Nie |
| Szyfrowanie TPM | Tak |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | On-Site (Naprawa u klienta) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Materiał wykonania obudowy | Aluminium, Stop magnezu, Tworzywa sztuczne |
| Wzmocniona konstrukcja | Tak |
| Certyfikaty | MIL-STD-810H |
| Kolor obudowy | Srebrny |
| Kolor pokrywy | Srebrny |
| Kolor klawiatury | Czarny |
| Kolor ramki matrycy | Czarny |
| Waga produktu | 1,20 kg |
| Wysokość (mm) | 16 |
| Szerokość (mm) | 304 |
| Głębokość (mm) | 194 |
Uwagi | |
| Dodatkowe informacje | Laptop spełnia wymogi standardu MIL-STD-810H. Matryca urządzenia wyposażona w filtr prywatności Sure View. |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | HP Inc.; 1501 Page Mill Road, Palo Alto, CA 94304, United States; Phone:+ 1 650-857-1501 |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | HP REG 23010; 08028 Barcelona, Spain; Email contact: [email protected] |