Sprawdź inne produkty w kategorii Laptopy
Laptopy
Mimo, że należy on do tej kategorii, to określenie laptopa Portege X30L jako „mobilny” może się wydawać niedopowiedzeniem. Dzieje się tak z powodu wagi tak małej, że może się wydawać iż zapomnieliśmy go zabrać ze sobą. Odpowiedzialność za to ponoszą m.in. wykorzystane do konstrukcji obudowy materiały, które są jednocześnie lekkie i wytrzymałe. Drugą składową są wydajne i energooszczędne podzespoły, pozwalające na zmniejszenie rozmiarów urządzenia z powodu małego nagrzewania się. Wytrzymała bateria z kolei zapewni długi czas pracy, przekraczający nawet tradycyjny dzień roboczy i pozwoli na rozrywkę po ciężkim dniu.
Produkt | |
| Producent | Toshiba Dynabook |
| Rodzina produktu | Portege |
| Seria produktu | Portege X |
| Model produktu | Portege X30L-J-10J |
| Kod producenta (MPN) | A1PCR10E111D |
| EAN / GTIN-13 | 4062507108265 |
| Klasa produktu | Laptop |
| Przeznaczenie | Biznes |
Procesor | |
| Producent procesora | Intel® |
| Rodzina procesora | Core™ i7 |
| Model procesora | Core™ i7-1165G7 |
| Liczba rdzeni procesora | cztery |
| Taktowanie rdzeni procesora | 2,8 GHz |
| Taktowanie trybu turbo procesora | 4,7 GHz |
| Pamięć cache procesora | 12 MB |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 13,3'' |
| Standard matrycy | Full HD |
| Rozdzielczość matrycy | 1920 x 1080 |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Technologia ekranu | IGZO |
| Jasność matrycy | 470 cd/m2 |
Pamięć RAM | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 8 GB |
| Ilość slotów pamięci RAM | 1 |
| Ilość wolnych slotów pamięci RAM | 1 |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | 24 GB |
| Częstotliwość pamięci RAM | 3200 MHz |
| Technologia wykonania pamięci RAM | SODIMM DDR4 |
Dysk | |
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność dysku podstawowego | 512 GB |
| Interfejs dysku | M.2 (PCIe/NVMe) |
Karta graficzna | |
| Producent karty zintegrowanej | Intel |
| Model karty zintegrowanej | Iris Xe Graphics |
| Model karty dedykowanej | Brak |
Komunikacja | |
| Karta sieciowa przewodowa | 10/100/1000 Mbps |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 6 (802.11 ax) |
| Bluetooth | 5.1 |
Interfejsy WE/WY | |
| HDMI | 1 szt |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 2 szt |
| Thunderbolt | 2 szt - Thunderbolt 4 (z Display Port) |
| RJ-45 [LAN] | 1 szt |
| Wyjście słuchawkowe | Combo |
| Wejście mikrofonu | Combo |
Multimedia | |
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
| Ilość głośników | 2 |
| Kamera | 0,9 Mpix + IR |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Formaty kart obsługiwane przez czytnik | microSD |
Klawiatura / Urządzenia wskazujące | |
| Układ klawiatury | Qwerty |
| Podświetlenie klawiatury | Tak - podświetlenie białe |
| Typ urządzenia wskazującego | Touchpad |
| Typ dodatkowego urządzenia wskazującego | AccuPoint™ |
System operacyjny | |
| Wersja systemu operacyjnego | Windows 10 Pro |
| Architektura systemu | 64 bit |
| Wersja językowa systemu operacyjnego | polska |
Akumulator | |
| Technologia wykonania baterii | Litowo-jonowa |
| Ilość komór baterii | 4 komorowa |
| Pojemność baterii | 53 Wh |
Zabezpieczenia | |
| Gniazdo linki zabezpieczającej | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Tak |
| Szyfrowanie TPM | Tak |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | On-Site (Naprawa u klienta) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
Właściwości fizyczne | |
| Materiał wykonania obudowy | Stop magnezu, Tworzywa sztuczne |
| Wzmocniona konstrukcja | Tak |
| Kolor obudowy | Ciemnoniebieski |
| Kolor pokrywy | Ciemnoniebieski |
| Kolor klawiatury | Czarny |
| Kolor ramki matrycy | Czarny |
| Waga produktu | 0,90 kg |
| Wysokość (mm) | 18 |
| Szerokość (mm) | 306 |
| Głębokość (mm) | 210 |
Uwagi | |
| Dodatkowe informacje | Laptop spełnia wymogi standardu MIL-STD-810G. |