Laptop Toshiba Dynabook Satellite Pro C40-H-113 A1PYS36E1166 i5-1035G1/14FHD/8GB/256SSD/Int/W10
0/5
ID Produktu: 82646
Producent: Toshiba Dynabook
Gwarancja: 24 miesiące carry-in
Centrum pomocy Pobierz
PDF
Satellite Pro C40-H W11H
ID Produktu:
82646
Ostatnia cena
Produkt wycofany ze sprzedaży
Finansowanie dla firm Dowiedz się więcej
Sprawdź inne produkty w kategorii Laptopy
Laptopy
Omówienie Toshiba Dynabook Satellite Pro C40-H-113 A1PYS36E1166
Satellite Pro C40
To urządzenie objęte jest bezpłatnym uaktualnieniem do systemu Windows 11 po jego udostępnieniu
Specyfikacja techniczna Toshiba Dynabook Satellite Pro C40-H-113 A1PYS36E1166
Produkt
Producent Toshiba Dynabook
Rodzina produktu Satellite Pro
Seria produktu Satellite Pro C
Model produktu Satellite Pro C40-H-113
Kod producenta (MPN) A1PYS36E1166
Klasa produktu Laptop
Przeznaczenie Uniwersalne
Procesor
Producent procesora Intel®
Rodzina procesora Core™ i5
Model procesora Core™ i5-1035G1
Liczba rdzeni procesora cztery
Taktowanie rdzeni procesora 1,0 GHz
Taktowanie trybu turbo procesora 3,6 GHz
Pamięć cache procesora 6 MB
Matryca
Przekątna matrycy 14''
Standard matrycy Full HD
Rozdzielczość matrycy 1920 x 1080
Powłoka matrycy Matowa
Jasność matrycy 220 nit
Pamięć RAM
Zainstalowana pojemność pamięci RAM 8 GB
Ilość slotów pamięci RAM 1
Ilość wolnych slotów pamięci RAM 0
Możliwość rozbudowy pamięci RAM do 16 GB
Częstotliwość pamięci RAM 3200 MHz