Produkt | |
| Producent | Xiaomi |
| Model produktu | Mi Air 13,3 |
| Klasa produktu | Laptop |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
Procesor | |
| Producent procesora | Intel® |
| Rodzina procesora | Core™ i5 |
| Model procesora | Core™ i5-8250U |
| Liczba rdzeni procesora | cztery |
| Taktowanie rdzeni procesora | 1,6 GHz |
| Taktowanie trybu turbo procesora | 3,4 GHz |
| Pamięć cache procesora | 6 MB |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 13,3'' |
| Standard matrycy | Full HD |
| Rozdzielczość matrycy | 1920 x 1080 |
| Powłoka matrycy | Błyszcząca |
| Technologia ekranu | IPS |
Pamięć RAM | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 8 GB |
| Ilość slotów pamięci RAM | 0 |
| Ilość wolnych slotów pamięci RAM | 0 |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | Brak |
| Częstotliwość pamięci RAM | 2400 MHz |
| Technologia wykonania pamięci RAM | SODIMM DDR4 |
Dysk | |
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność dysku podstawowego | 256 GB |
| Interfejs dysku | M.2 (PCIe/NVMe) |
Karta graficzna | |
| Producent karty zintegrowanej | Intel |
| Model karty zintegrowanej | UHD Graphics 620 |
| Producent karty dedykowanej | NVIDIA® |
| Model karty dedykowanej | GeForce MX150 |
| Pamięć karty dedykowanej | 2 GB |
Komunikacja | |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 5 (802.11 b/g/n/ac) |
| Bluetooth | 4.1 |
| NFC (Near Field Connection) | Nie |
Interfejsy WE/WY | |
| HDMI | 1 szt |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 2 szt |
| USB 3.2 Gen 1 typ C (5 Gbps) | 1 szt |
| Wyjście słuchawkowe | Combo |
| Wejście mikrofonu | Combo |
Multimedia | |
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
| Ilość głośników | 2 |
| Kamera | 1,0 Mpix |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
Klawiatura / Urządzenia wskazujące | |
| Układ klawiatury | Qwerty (International) |
| Podświetlenie klawiatury | Tak |
| Panel numeryczny klawiatury | Nie |
| Odporność na zachlapanie klawiatury | Nie |
| Typ urządzenia wskazującego | Touchpad |
System operacyjny | |
| Wersja systemu operacyjnego | Windows 10 Home |
| Architektura systemu | 64 bit |
| Wersja językowa systemu operacyjnego | polska |
Akumulator | |
| Technologia wykonania baterii | Litowo-polimerowa |
| Pojemność baterii | 40 Wh |
Zabezpieczenia | |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Szyfrowanie TPM | Nie |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Gwarancja międzynarodowa | Nie |
Właściwości fizyczne | |
| Materiał wykonania obudowy | Metal |
| Kolor obudowy | Szary |
| Kolor pokrywy | Szary |
| Kolor klawiatury | Czarny |
| Kolor ramki matrycy | Czarny |
| Waga produktu | 1,30 kg |
| Wysokość (mm) | 15 |
| Szerokość (mm) | 309 |
| Głębokość (mm) | 211 |