Listwa antyprzepięciowa EVER Variant IEC 1,5m T/LZ09-VAR020/0400
Profit + dla Firm Sprawdź wszystkie korzyści
Centrum pomocy Pobierz
PDF
ID Produktu:
84419
84419
65,00 zł
netto: 52,85 zł
Produkt dostępny Dowiedz się więcej
Dostawa 19,00 zł Dowiedz się więcej
Autoryzowany Partner EVER Dlaczego warto kupować u Autoryzowanego Partnera
Specyfikacja techniczna Ever Variant
Produkt | |
| Producent | Ever |
| Model produktu | Variant |
Parametry | |
| Długość przewodu zasilającego | 1,5 m |
| Liczba gniazd wyjściowych listwy | 5 |
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Prąd znamionowy | 10 A |
| Obecność włącznika | Tak |
Właściwości fizyczne | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga produktu | 0,44 kg |
| Wysokość (mm) | 50 |
| Szerokość (mm) | 64 |
| Głębokość (mm) | 345 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | EVER Sp. z o.o.; ul. Wołczyńska 19, 60-003 Poznań, PL; [email protected] |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | EVER Sp. z o.o.; ul. Wołczyńska 19, 60-003 Poznań, PL; [email protected] |