Listwa PDU APC AP8958
Profit + dla Firm Sprawdź wszystkie korzyści
Centrum pomocy Pobierz
PDF
ID Produktu:
93350
93350
5 224,00 zł
netto: 4 247,15 zł
Produkt dostępny
Darmowa dostawa Dowiedz się więcej
Raty w Santander od 123,63 zł Pierwsza rata za 5 miesięcy - oblicz
Leasing Oblicz ratę
Premier Partner APC Dlaczego warto kupować u Autoryzowanego Partnera
Specyfikacja techniczna
Produkt | |
| Producent | APC |
| EAN / GTIN-13 | 731304277101 |
Parametry | |
| Typ gniazd wyjściowych listwy | C13, C19 |
| Liczba gniazd wyjściowych listwy | 7 + 1 |
| Napięcie znamionowe | 200 - 230V |
| Prąd znamionowy | 16 A, 20 A |
| Możliwość montażu w szafie RACK | 0U |
Gwarancja | |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga produktu | 3,23 kg |
| Wysokość (mm) | 988 |
| Szerokość (mm) | 56 |
| Głębokość (mm) | 46 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Schneider Electric SAS; 35 Rue Joseph Monier, 92500 Rueil-Malmaison, France; [email protected] |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Schneider Electric SAS; 35 Rue Joseph Monier, 92500 Rueil-Malmaison, France; [email protected] |