Sprawdź inne produkty w kategorii Zasilacze UPS
Zasilacze UPS Produkt | |
| Producent | APC |
| Model produktu | EPDU1232S |
| EAN / GTIN-13 | 731304428039 |
Parametry | |
| Typ gniazda wejściowego listwy | IEC60309 132 A 3P + N + PE |
| Długość przewodu zasilającego | 3,66 m |
| Typ gniazd wyjściowych listwy | C13, C19 |
| Liczba gniazd wyjściowych listwy | 18 + 6 |
| Napięcie znamionowe | 400V |
| Prąd znamionowy | 32 A |
Gwarancja | |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga produktu | 8,17 kg |
| Wysokość (mm) | 1794 |
| Szerokość (mm) | 55 |
| Głębokość (mm) | 62 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Schneider Electric SAS; 35 Rue Joseph Monier, 92500 Rueil-Malmaison, France; [email protected] |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Schneider Electric SAS; 35 Rue Joseph Monier, 92500 Rueil-Malmaison, France; [email protected] |