Sprawdź inne produkty w kategorii Zasilacze UPS
Zasilacze UPS Produkt | |
| Producent | APC |
| Model produktu | PM1WU2-FR |
| EAN / GTIN-13 | 731304334743 |
Parametry | |
| Typ gniazda wejściowego listwy | CEE7 |
| Typ gniazd wyjściowych listwy | CEE7, USB-A |
| Liczba gniazd wyjściowych listwy | 1 + 2 |
| Napięcie znamionowe | 230V |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Obecność włącznika | Nie |
| Możliwości zarządzania listwą | Nie |
Gwarancja | |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Kolor produktu | Biały |
| Waga produktu | 0,16 kg |
| Wysokość (mm) | 100 |
| Szerokość (mm) | 63 |
| Głębokość (mm) | 41 |
| Dodatkowe informacje | Maksymalne natężenie wyjściowe portów USB to 2,4 A. |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Schneider Electric SAS; 35 Rue Joseph Monier, 92500 Rueil-Malmaison, France; [email protected] |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Schneider Electric SAS; 35 Rue Joseph Monier, 92500 Rueil-Malmaison, France; [email protected] |