Sprawdź inne produkty w kategorii Akcesoria
Akcesoria Produkt | |
| Producent | SPC Gear |
| Model produktu | SM900 |
Parametry | |
| Charakterystyka kierunkowości mikrofonu | Kardioidalna |
| Rozdzielczość bitowa mikrofonu | 16 bit |
| Częstotliwość próbkowania mikrofonu | 48 kHz |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 18 Hz - 21 kHz |
| Czułość mikrofonu | 135 dB (SPL) |
| Pop filtr mikrofonu | Tak |
| Rodzaj mocowania mikrofonu | Regulowane ramię |
| Uchwyt antywstrząsowy mikrofonu | Tak |
| Sposób podłączenia mikrofonu | USB, długość przewodu: 2,9 m |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
Dodatkowe informacje | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga produktu | 1,27 kg |
| Wysokość (mm) | ~148 (mikrofon) ~853 (sumaryczna długość ramienia) |
| Szerokość (mm) | ~47 (mikrofon) |
| Głębokość (mm) | ~47 (mikrofon) |