Sprawdź inne produkty w kategorii Komputery
Komputery Produkt | |
| Producent | iiyama |
| Model produktu | SPC51001BC-1 |
| Kod producenta (MPN) | SPC51001BC-1 |
| Klasa produktu | Komputer stacjonarny |
| Przeznaczenie | Biznes |
Procesor | |
| Producent procesora | Intel® |
| Rodzina procesora | Core™ i5 |
| Model procesora | Core™ i5-10400 |
| Liczba rdzeni procesora | sześć |
| Taktowanie rdzeni procesora | 2,9 GHz |
| Taktowanie trybu turbo procesora | 4,3 GHz |
| Pamięć cache procesora | 12 MB |
Pamięć RAM | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 8 GB |
Dysk | |
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność dysku podstawowego | 256 GB |
Karta graficzna | |
| Producent karty zintegrowanej | Intel |
| Model karty zintegrowanej | UHD Graphics 630 |
Komunikacja | |
| Karta sieciowa przewodowa | 10/100/1000 Mbps |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 6 (802.11 ax) |
| Bluetooth | 5.2 |
Interfejsy WE/WY | |
| HDMI | 1 szt |
| Display Port | 1 szt |
| USB 2.0 (480 Mbps) | 2 szt |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 4 szt |
| USB 3.2 Gen 1 typ C (5 Gbps) | 1 szt |
| RJ-45 [LAN] | 1 szt |
| Wejście mikrofonu | Minijack |
Multimedia | |
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
System operacyjny | |
| Wersja systemu operacyjnego | Windows 10 IoT Enterprise |
Zabezpieczenia | |
| Szyfrowanie TPM | Tak |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
Właściwości fizyczne | |
| Typ obudowy | Micro Tower |
| Materiał wykonania obudowy | Metal, Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Waga produktu | 1,95 kg |
| Wysokość (mm) | 35 |
| Szerokość (mm) | 265 |
| Głębokość (mm) | 246 |
Uwagi | |
| Dodatkowe informacje | Moduł jest kompatybilny tylko z ekranami iiyama z serii TExx04MIS: 65'': TE6504MIS-B1AG / TE6504MIS-B2AG 75": TE7504MIS-B1AG/TE7504MIS-B2AG 86'': TE8604MIS-B1AG / TE8604MIS-B1AG. |