Monitor AOC 27G2SAE/BK 27" FHD VA 165Hz
0/5
ID Produktu: 97889
Producent: AOC
Gwarancja: 36 miesięcy carry-in
Centrum pomocy Pobierz
PDF
Monitor AOC 27G2SAE/BK
ID Produktu:
97889
Ostatnia cena
Produkt wycofany ze sprzedaży
Sprawdź inne produkty w kategorii Monitory
Monitory
Specyfikacja techniczna AOC AOC Gaming 27G2SAE/BK 27G2SAE/BK
Produkt
Producent AOC
Rodzina produktu AOC Gaming
Model produktu AOC Gaming 27G2SAE/BK
Kod producenta (MPN) 27G2SAE/BK
Przeznaczenie Gaming
Klasa produktu Monitor
Matryca
Przekątna matrycy 27''
Standard matrycy Full HD
Rozdzielczość matrycy 1920 x 1080
Format obrazu 16:9
Powłoka matrycy Matowa
Technologia ekranu VA
Kontrast 3000:1
Jasność matrycy 350 cd/m2
Pokrycie palety barw 93% DCI-P3, 98% AdobeRGB, 122% sRGB
Czas reakcji matrycy 1 ms
Obsługiwane technologie AMD® FreeSync™ Premium
Częstotliwość odświeżania matrycy 165 Hz
Kąt widzenia pionowy 178 stopni
Kąt widzenia poziomy 178 stopni
Interfejsy WE/WY
Display Port 1 szt - DP 1.2
HDMI 2 szt - HDMI 1.4
VGA (RGB) 1 szt
Wyjście słuchawkowe Minijack
Multimedia
Ilość głośników 2
Moc głośników 2 W
Gwarancja
Typ gwarancji Producenta
Rodzaj gwarancji Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie)
Czas trwania gwarancji 36 miesięcy
Klasa energetyczna
Klasa energetyczna (tryb SDR) E
Klasa energetyczna (tryb HDR) F
Pobór mocy w trybie SDR 21,4 W
Pobór mocy w trybie HDR 26 W
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W