Sprawdź inne produkty w kategorii Monitory
Monitory Produkt | |
| Producent | AOC |
| Model produktu | E2270SWHN |
| Kod producenta (MPN) | E2270SWHN |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Klasa produktu | Monitor |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 21,5'' |
| Standard matrycy | Full HD |
| Rozdzielczość matrycy | 1920 x 1080 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Technologia ekranu | TN |
| Kontrast | 700:1 |
| Jasność matrycy | 200 cd/m2 |
| Czas reakcji matrycy | 5 ms |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 60 Hz |
| Kąt widzenia pionowy | 90 stopni |
| Kąt widzenia poziomy | 65 stopni |
Interfejsy WE/WY | |
| HDMI | 1 szt - HDMI 1.4 |
| VGA (RGB) | 1 szt |
| Wyjście słuchawkowe | Minijack |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
Klasa energetyczna | |
| Klasa energetyczna (tryb SDR) | E |
| Pobór mocy w trybie SDR | 15,4 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
Właściwości fizyczne | |
| Montaż na ścianie (VESA) | Tak |
| Możliwość pochylenia panelu (tilt) | Tak |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Certyfikaty | CB, CE, EAC, ENERGY STAR® 8.0, FCC, RoHS, TUV GS, WEEE |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Typ stojaka | Monitor stand |
| Waga produktu | 2,70 kg |
| Wysokość (mm) | 375 |
| Szerokość (mm) | 503 |
| Głębokość (mm) | 48 |
Uwagi | |
| Wyposażenie | Kabel HDMI (1,5m) Kabel VGA (1,2m) |