Monitor AOC M2470SWH 23.6" FHD MVA
Ostatnia cena
382.20 zł
Profit + dla Firm Sprawdź wszystkie korzyści
Centrum pomocy Pobierz
PDF
ID Produktu:
97884
97884
Ostatnia cena
382,20 zł
netto: 310,73 zł
Produkt wycofany ze sprzedaży
Autoryzowany Partner AOC Dlaczego warto kupować u Autoryzowanego Partnera
Sprawdź inne produkty w kategorii Monitory
MonitorySpecyfikacja techniczna AOC M2470SWH M2470SWH
Produkt | |
| Producent | AOC |
| Model produktu | M2470SWH |
| Kod producenta (MPN) | M2470SWH |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Klasa produktu | Monitor |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 23,6'' |
| Standard matrycy | Full HD |
| Rozdzielczość matrycy | 1920 x 1080 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Technologia ekranu | MVA |
| Kontrast | 3000:1 |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Czas reakcji matrycy | 5 ms |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 60 Hz |
| Kąt widzenia pionowy | 178 stopni |
| Kąt widzenia poziomy | 178 stopni |
Interfejsy WE/WY | |
| HDMI | 2 szt - HDMI 1.4 |
| VGA (RGB) | 1 szt |
| Wyjście słuchawkowe | Minijack |
Multimedia | |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc głośników | 2 W |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
Klasa energetyczna | |
| Klasa energetyczna (tryb SDR) | E |
| Pobór mocy w trybie SDR | 17,4 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
Właściwości fizyczne | |
| Montaż na ścianie (VESA) | Tak |
| Możliwość pochylenia panelu (tilt) | Tak |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Certyfikaty | CB, CE, EAC, FCC, RoHS, TCO Certified 6.0, TUV GS, TÜV-Bauart, WEEE |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Typ stojaka | Monitor stand |
| Waga produktu | 3,58 kg |
| Wysokość (mm) | 400 |
| Szerokość (mm) | 551 |
| Głębokość (mm) | 221 |
Uwagi | |
| Wyposażenie | Kabel HDMI (1,5m) Kabel VGA (1,2m) |