Monitor AOC Q27T1 27" WQHD IPS
Ostatnia cena
759.38 zł
Profit + dla Firm Sprawdź wszystkie korzyści
Centrum pomocy Pobierz
PDF
ID Produktu:
97875
97875
Ostatnia cena
759,38 zł
netto: 617,38 zł
Produkt wycofany ze sprzedaży
Autoryzowany Partner AOC Dlaczego warto kupować u Autoryzowanego Partnera
Sprawdź inne produkty w kategorii Monitory
MonitorySpecyfikacja techniczna AOC Q27T1 Q27T1
Produkt | |
| Producent | AOC |
| Model produktu | Q27T1 |
| Kod producenta (MPN) | Q27T1 |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Klasa produktu | Monitor |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 27'' |
| Standard matrycy | WQHD |
| Rozdzielczość matrycy | 2560 x 1440 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Technologia ekranu | IPS |
| Kontrast | 1000:1 |
| Jasność matrycy | 350 cd/m2 |
| Pokrycie palety barw | 90% AdobeRGB, 107% sRGB |
| Czas reakcji matrycy | 5 ms |
| Obsługiwane technologie | AMD® FreeSync™ |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 75 Hz |
| Kąt widzenia pionowy | 178 stopni |
| Kąt widzenia poziomy | 178 stopni |
Interfejsy WE/WY | |
| Display Port | 1 szt - DP 1.2 |
| HDMI | 2 szt - HDMI 1.4 |
| Wyjście słuchawkowe | Minijack |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
Klasa energetyczna | |
| Klasa energetyczna (tryb SDR) | F |
| Pobór mocy w trybie SDR | 25,6 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
Właściwości fizyczne | |
| Możliwość pochylenia panelu (tilt) | Tak |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Certyfikaty | CB, CE, FCC, TCO Certified 6.0, TÜV-Bauart, WEEE |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Typ stojaka | Monitor stand |
| Waga produktu | 4,12 kg |
| Wysokość (mm) | 461 |
| Szerokość (mm) | 611 |
| Głębokość (mm) | 160 |
Uwagi | |
| Wyposażenie | Kabel HDMI (1,8m) Kabel DisplayPort (1,8m) |