AOC U32U3CV to 31,5‑calowy monitor UHD z serii Graphic Pro, zaprojektowany dla twórców, którzy pracują z materiałami o najwyższej precyzji barw. Nano IPS zapewnia niezwykle jednorodne podświetlenie i czystość kolorów. Rozdzielczość 3840 × 2160 pozwala uchwycić każdy niuans na dużej, czytelnej powierzchni ekranu.
Kolorystyka kalibrowana sprzętowo — gotowa do pracy od pierwszej minuty
UHD Nano IPS i DisplayHDR 400 – więcej szczegółów, większa dynamika
USB‑C z 96 W, KVM i LAN — jedno urządzenie, cały workflow
Ergonomiczna konstrukcja i profesjonalna funkcjonalność
Monitor oferuje fabryczną, sprzętową kalibrację z precyzją Delta E < 2 oraz pokrycie 135% sRGB. To poziom zgodny z workflow fotografów, filmowców i projektantów, dla których kolor musi być powtarzalny i zgodny z rzeczywistością. Funkcja Calman Ready ułatwia dalszą, profesjonalną kalibrację.
Dzięki certyfikacji VESA DisplayHDR 400 monitor lepiej oddaje światła, cienie i subtelne przejścia tonalne. Połączenie szerokiej palety barw z wysoką jasnością tworzy przestrzeń idealną do pracy z materiałami HDR i wymagającymi projektami graficznymi.
U32U3CV pełni funkcję stacji dokującej. Port USB‑C (DP Alt Mode, 10 Gb/s) przesyła obraz, dane oraz ładuje laptop mocą 96 W. Zintegrowany hub USB 3.2 Gen 2, RJ‑45 oraz funkcja KVM pozwalają przełączać się między urządzeniami jednym kliknięciem, bez stosu kabli na biurku.
Monitor oferuje pełną regulację wysokości, pivot, swivel i tilt, co ułatwia dopasowanie stanowiska do długich godzin pracy. Smukła, bezramkowa konstrukcja i minimalistyczne wykończenie podkreślają profesjonalny charakter urządzenia, a wbudowane głośniki wspierają pracę biurową i prezentacje.
Produkt | |
| Producent | AOC |
| Model produktu | U32U3CV |
| Kod producenta (MPN) | U32U3CV |
| EAN / GTIN-13 | 4038986112086 |
| Przeznaczenie | Biznes |
| Klasa produktu | Monitor |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 31,5'' |
| Standard matrycy | UHD (4K) |
| Rozdzielczość matrycy | 3840 x 2160 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Technologia ekranu | Nano IPS |
| Kontrast | 1000:1 |
| Jasność matrycy | 400 nit |
| Pokrycie palety barw | 135% sRGB |
| Czas reakcji matrycy | 4 ms |
| Obsługiwany standard HDR | HDR 400 |
| Obsługiwane technologie | Adaptive Sync |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 60 Hz |
| Kąt widzenia pionowy | 178 stopni |
| Kąt widzenia poziomy | 178 stopni |
Interfejsy WE/WY | |
| Display Port | 1 szt - DP 1.4 |
| HDMI | 2 szt - HDMI 2.0 |
| USB 2.0 (480 Mbps) | 4 szt |
| USB 2.0 typ C (480 Mbps) | 1 szt |
| USB 3.2 Gen 2 typ C (10 Gbps) | 1 szt (z Display Port) |
| RJ-45 [LAN] | 1 szt |
| Wyjście słuchawkowe | Minijack |
Multimedia | |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc głośników | 3 W |
| Hub USB | Tak |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
Klasa energetyczna | |
| Klasa energetyczna (tryb SDR) | F |
| Klasa energetyczna (tryb HDR) | G |
| Pobór mocy w trybie SDR | 32 W |
| Pobór mocy w trybie HDR | 56 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
Właściwości fizyczne | |
| Funkcje monitora | Funkcjonalność KVM, Funkcjonalność stacji dokującej |
| Montaż na ścianie (VESA) | 100 x 100 mm |
| Możliwość pochylenia panelu (tilt) | Tak |
| Obrotowa podstawa (swivel) | Tak |
| Regulacja wysokości (height adjustment) | Tak |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Certyfikaty | ENERGY STAR® 8.0, EPEAT™ Gold, REACH, RoHS, TCO Certified, WEEE |
| Kolor obudowy | Czarny, Srebrny |
| Typ stojaka | Monitor stand |
| Waga produktu | 8,46 kg |
| Wysokość (mm) | 459 - 609 |
| Szerokość (mm) | 714 |
| Głębokość (mm) | 259 |
Uwagi | |
| Dodatkowe informacje | Monitor może funkcjonować jako stacja dokująca: - Podłączenie urządzenia z wykorzystaniem portu USB-C pozwoli zarówno transmitować obraz, jak i zasilić je mocą do 96W oraz skorzystać z wbudowanego w monitor hub-a USB. - Podłączenie monitora do sieci (z wykorzystaniem portu RJ-45) udostępnia ją podpiętemu do niego urządzeniu. |
| Wyposażenie | Kabel HDMI Kabel Displayport Kabel USB-C na C/A |