ProArt PA148CTV to 14calowy monitor przenośny Full HD, zaprojektowany jako dodatkowe narzędzie dla fotografów, filmowców i grafików pracujących w ruchu. Kompaktowa forma i waga 0,74 kg sprzyjają mobilnej pracy na planie i poza biurem. 14calowy monitor przenośny Full HD, zaprojektowany jako dodatkowe narzędzie dla fotografów, filmowców i grafików pracujących w ruchu. Kompaktowa forma i waga 0,74 kg sprzyjają mobilnej pracy na planie i poza biurem.
Kolory zgodne z wymaganiami branży
Narzędzia ProArt do efektywnej edycji
Elastyczna łączność i obsługa dotyku
Przemyślana, mobilna konstrukcja
Panel IPS pokrywa 100% przestrzeni sRGB i Rec.709, a fabryczna kalibracja z certyfikatem Calman Verified gwarantuje dokładność ΔE<2. Zapewnia to wiarygodne odwzorowanie barw w projektach graficznych i wideo.
Monitor wykorzystuje ASUS Dial i wirtualny panel sterowania, które usprawniają pracę w aplikacjach Adobe i innych narzędziach kreatywnych. ProArt Preset i ProArt Palette pozwalają szybko dostosować parametry obrazu i przestrzenie barw.
PA148CTV oferuje dwa porty USBC z obsługą DP Alt Mode oraz micro HDMI, co ułatwia podłączenie laptopów, kamer i urządzeń mobilnych. 10punktowy dotyk wspiera naturalną interakcję z aplikacjami, co przyspiesza pracę w terenie.C z obsługą DP Alt punktowy dotyk wspiera naturalną interakcję z aplikacjami, co przyspiesza pracę w terenie.
Monitor ma zintegrowany metalowy kickstand z dużym zakresem regulacji, gwint statywowy 1/4", a obudowa o grubości 1,2 cm ułatwia transport i ustawienie go w dowolnym miejscu. W zestawie znajduje się etui ProArt Sleeve zwiększające ochronę w podróży.
Produkt | |
| Producent | ASUS |
| Rodzina produktu | ProArt |
| Model produktu | PA148CTV |
| Kod producenta (MPN) | PA148CTV |
| EAN / GTIN-13 | 4718017862233 |
| Przeznaczenie | Biznes |
| Klasa produktu | Monitor |
Matryca | |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia dotyku | 10-cio punktowa |
| Przekątna matrycy | 14'' |
| Standard matrycy | Full HD |
| Rozdzielczość matrycy | 1920 x 1080 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Powłoka matrycy | Błyszcząca |
| Technologia ekranu | IPS |
| Kontrast | 700:1 |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Pokrycie palety barw | 100% sRGB |
| Czas reakcji matrycy | 5 ms |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 60 Hz |
| Kąt widzenia pionowy | 178 stopni |
| Kąt widzenia poziomy | 178 stopni |
Interfejsy WE/WY | |
| HDMI | 1 szt micro HDMI |
| USB 3.2 Gen 1 typ C (5 Gbps) | 2 szt |
Multimedia | |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc głośników | 1 W |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Klasa energetyczna | |
| Klasa energetyczna (tryb SDR) | E |
| Pobór mocy w trybie SDR | 11 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,2 W |
Właściwości fizyczne | |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Typ stojaka | Frame stand |
| Waga produktu | 0,74 kg |
| Wysokość (mm) | 204 |
| Szerokość (mm) | 326 |
| Głębokość (mm) | 12 |
Uwagi | |
| Wyposażenie | Kabel HDMI Kabel USB |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | ASUS Global PTE. LTD.; 10 Changi Business Park Central 2, 486030 Singapore, SG; [email protected] |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | ASUS COMPUTER GmbH; HARKORT STR. 21-23, 40880 RATINGEN, GERMANY |