Sprawdź inne produkty w kategorii Monitory
Monitory Produkt | |
| Producent | ASUS |
| Model produktu | XG27WQ |
| Kod producenta (MPN) | XG27WQ |
| EAN / GTIN-13 | 4718017552523 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Klasa produktu | Monitor |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 27'' |
| Standard matrycy | QHD |
| Rozdzielczość matrycy | 2560 x 1440 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Technologia ekranu | VA |
| Matryca zakrzywiona (promień) | Tak (1500 R) |
| Kontrast | 3000:1 |
| Jasność matrycy | 450 cd/m2 |
| Czas reakcji matrycy | 4 ms |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 144 Hz (Overclock do 165 Hz) |
| Kąt widzenia pionowy | 178 stopni |
| Kąt widzenia poziomy | 178 stopni |
Interfejsy WE/WY | |
| Display Port | 1 szt |
| HDMI | 2 szt |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 2 szt |
| Wyjście słuchawkowe | Brak |
Multimedia | |
| Ilość głośników | Brak |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Klasa energetyczna | |
| Klasa energetyczna (tryb SDR) | F |
| Klasa energetyczna (tryb HDR) | G |
| Pobór mocy w trybie SDR | 26 W |
| Pobór mocy w trybie HDR | 43 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
Właściwości fizyczne | |
| Montaż na ścianie (VESA) | Tak |
| Możliwość pochylenia panelu (tilt) | Tak |
| Obrotowa podstawa (swivel) | Tak |
| Regulacja wysokości (height adjustment) | Tak |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Czerwony, Szary |
| Typ stojaka | Monitor stand |
| Waga produktu | 6,20 kg |
| Wysokość (mm) | 523 |
| Szerokość (mm) | 619 |
| Głębokość (mm) | 269 |
Uwagi | |
| Dodatkowe informacje | Typowa częstotliwość odświeżania monitora wynosi 144Hz. Osiągnięcie wartości 165Hz możliwe jest z użyciem opcji overclockingu w menu samego wyświetlacza. |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | ASUS Global PTE. LTD.; 10 Changi Business Park Central 2, 486030 Singapore, SG; [email protected] |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | ASUS COMPUTER GmbH; HARKORT STR. 21-23, 40880 RATINGEN, GERMANY |