Monitor ASUS ROG Strix XG32WCMS 31,5" Fast VA Curved WQHD HDR10 280Hz 1ms
0/5
ID Produktu: 175118
Producent: ASUS
Gwarancja: 36 miesięcy carry-in
Centrum pomocy Pobierz
PDF
Monitor ASUS ROG Strix XG32WCMS
ID Produktu:
175118
Produkt dostępny Dowiedz się więcej
Darmowa dostawa Dowiedz się więcej
Raty Santander
Specyfikacja techniczna ASUS XG32WCMS XG32WCMS
Produkt
Producent ASUS
Rodzina produktu Republic Of Gamers
Seria produktu Republic Of Gamers Strix
Model produktu XG32WCMS
Kod producenta (MPN) XG32WCMS
EAN / GTIN-13 4711387497104
Przeznaczenie Gaming
Klasa produktu Monitor
Matryca
Przekątna matrycy 31,5''
Standard matrycy WQHD
Rozdzielczość matrycy 2560 x 1440
Format obrazu 16:9
Powłoka matrycy Matowa
Technologia ekranu Fast VA
Matryca zakrzywiona (promień) Tak (1500 R)
Kontrast 4000:1
Jasność matrycy 350 cd/m2
Pokrycie palety barw 95% DCI-P3
Czas reakcji matrycy 1 ms
Obsługiwany standard HDR HDR 400, HDR10
Obsługiwane technologie Adaptive Sync
Częstotliwość odświeżania matrycy 280 Hz
Kąt widzenia pionowy 178 stopni
Kąt widzenia poziomy 178 stopni
Interfejsy WE/WY
Display Port 1 szt - DP 1.4
HDMI 1 szt - HDMI 2.1
USB 3.2 Gen 1 typ C (5 Gbps) 1 szt (z Display Port)
Wyjście słuchawkowe Minijack
Gwarancja
Typ gwarancji Producenta
Rodzaj gwarancji Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie)
Czas trwania gwarancji 36 miesięcy
Szczegółowe warunki gwarancji Pobierz
Klasa energetyczna
Klasa energetyczna (tryb SDR) F
Klasa energetyczna (tryb HDR) G
Pobór mocy w trybie SDR 32 W
Pobór mocy w trybie HDR 70 W
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W