Monitor ASUS TUF Gaming VG279Q3A 27" IPS FHD 180Hz 1ms
102058
Omówienie ASUS VG279Q3A VG279Q3A
Odkryj ASUS TUF Gaming VG279Q3A
Monitor gotowy na wyzwania
ASUS TUF Gaming VG279Q3A to gamingowy monitor, który przystosowano do efektywności w trakcie grania w najnowsze produkcje. Jego 27-calowy ekran o rozdzielczości 1920x1080 (Full HD), zapewnia satysfakcjonującą jakość wyświetlanych treści. Z kolei wysoka częstotliwość odświeżania, która wynosi aż 180 Hz to gwarant płynności rozgrywki, co jest kluczowe w przypadku gier e-sportowych. Jego matryca IPS odpowiada za krystalicznie czyste kolory i obraz pełen żywych odcieni. Urządzenie korzysta z technologii AMD FreeSync Premium, która synchronizuje częstotliwości odświeżania monitora i karty graficznej, minimalizując tym rwanie obrazu. To powoduje, że nawet dynamiczne sceny akcji zostaną zaprezentowane w sposób płynny i wyraźny. Monitor korzysta z rozwiązania Flicker Free, które ogranicza męczące i irytujące migotanie ekranu. To sprawia, że użytkownik może komfortowo spędzać przed ekranem wiele godzin każdego dnia. Do tego bogaty zestaw portów pozwala na podłączenie różnych urządzeń i akcesoriów, co znacząco zwiększa funkcjonalność monitora.
Bezpieczny dla oczu
Wielofunkcyjny sprzęt
Wysoka jakość i nowoczesne technologie
Ergonomia i wygoda
Bezpieczny dla oczu
ASUS TUF Gaming VG279Q3A wykorzystuje rozwiązanie Flicker Free, które ma za zadanie ograniczać męczące i irytujące migotanie ekranu. Do tego urządzenie używa trybu Eye Saver, który znacząco zmniejsza emisję światła niebieskiego. To sprawia, że użytkownik może bezpiecznie i komfortowo spędzać przed ekranem wiele godzin.
Wielofunkcyjny sprzęt
ASUS TUF Gaming VG279Q3A to monitor, który zaprojektowano głównie do grania, jednak sprawdzi się także w trakcie codziennego użytkowania. Jego ekran o rozdzielczości Full HD z wysoką częstotliwością odświeżania 180 Hz, pozwala czerpać przyjemność zarówno z oglądania filmów, jak i grania. Rozmiar monitora wynoszący 27 cali znacząco ułatwia pracę lub naukę na dwóch okienkach otwartych w jednym momencie. To z kolei bardzo pozytywnie wpływa na wygodę i efektywność użytkowania. Urządzenie wyposażono w liczne porty, które otwierają drogę do podłączenia różnych urządzeń i akcesoriów, przy tym znacząco zwiększając funkcjonalność monitora.
Wysoka jakość i nowoczesne technologie
ASUS TUF Gaming VG279Q3A jako monitor gamingowy zapewnia wysoką jakość ekranu, a także wykorzystuje technologie, które zwiększają jego wydajność w grach. Matryca IPS to gwarant realistycznych i żywych kolorów, co pozwala korzystać z potencjału graficznego najnowszych produkcji gamingowych. Technologia ASUS Extreme Low Motion Blur zapewnia czas reakcji na poziomie 1ms, a przy tym eliminuje efekty rozmycia obrazu w ruchu. Z kolei technologia AMD FreeSync Premium synchronizuje częstotliwość odświeżania monitora i karty graficznej, czym znacznie minimalizuje rwanie obrazu.
Ergonomia i wygoda
ASUS TUF Gaming VG279Q3A daje szerokie możliwości na dostosowanie urządzenia do własnych potrzeb. Ekran można między innymi pochylić, a także użytkownik ma możliwość powieszenia monitora na ścianie. To z kolei może być bardzo wygodne, zwłaszcza w trakcie długich sesji gamingowych.
Specyfikacja techniczna ASUS VG279Q3A VG279Q3A
Produkt | |
| Producent | ASUS |
| Rodzina produktu | TUF Gaming |
| Model produktu | VG279Q3A |
| Kod producenta (MPN) | VG279Q3A |
| EAN / GTIN-13 | 4711387163085 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Klasa produktu | Monitor |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 27'' |
| Standard matrycy | Full HD |
| Rozdzielczość matrycy | 1920 x 1080 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Technologia ekranu | Fast IPS |
| Kontrast | 1000:1 |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Pokrycie palety barw | 99% sRGB |
| Czas reakcji matrycy | 1 ms |
| Obsługiwane technologie | AMD® FreeSync™ Premium, NVIDIA® G-SYNC® Compatible |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 180 Hz |
| Kąt widzenia pionowy | 178 stopni |
| Kąt widzenia poziomy | 178 stopni |
Interfejsy WE/WY | |
| Display Port | 1 szt |
| HDMI | 2 szt |
| Wyjście słuchawkowe | Minijack |
Multimedia | |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc głośników | 2 W |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Klasa energetyczna | |
| Klasa energetyczna (tryb SDR) | E |
| Pobór mocy w trybie SDR | 17,8 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
Właściwości fizyczne | |
| Montaż na ścianie (VESA) | Tak |
| Możliwość pochylenia panelu (tilt) | Tak |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Certyfikaty | CB, CE, UL |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Typ stojaka | Monitor stand |
| Waga produktu | 4,60 kg |
| Wysokość (mm) | 453 |
| Szerokość (mm) | 615 |
| Głębokość (mm) | 193 |
Uwagi | |
| Wyposażenie | Kabel DisplayPort |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | ASUS Global PTE. LTD.; 10 Changi Business Park Central 2, 486030 Singapore, SG; [email protected] |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | ASUS COMPUTER GmbH; HARKORT STR. 21-23, 40880 RATINGEN, GERMANY |