Sprawdź inne produkty w kategorii Monitory
Monitory Produkt | |
| Producent | ASUS |
| Model produktu | VA326HR |
| Kod producenta (MPN) | VA326HR |
| EAN / GTIN-13 | 4718017256377 |
| Przeznaczenie | Gaming, Uniwersalne |
| Klasa produktu | Monitor |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 31,5'' |
| Standard matrycy | Full HD |
| Rozdzielczość matrycy | 1920 x 1080 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Technologia ekranu | VA |
| Matryca zakrzywiona (promień) | Tak (1800 R) |
| Kontrast | 3000:1 |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Czas reakcji matrycy | 4 ms |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 144 Hz |
| Kąt widzenia pionowy | 178 stopni |
| Kąt widzenia poziomy | 178 stopni |
Interfejsy WE/WY | |
| HDMI | 1 szt |
| VGA (RGB) | 1 szt |
| Wyjście słuchawkowe | Minijack |
Multimedia | |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc głośników | 2 W |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Montaż na ścianie (VESA) | Tak |
| Możliwość pochylenia panelu (tilt) | Tak |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Typ stojaka | Monitor stand |
| Waga produktu | 8,10 kg |
| Wysokość (mm) | 494 |
| Szerokość (mm) | 721 |
| Głębokość (mm) | 174 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | ASUS Global PTE. LTD.; 10 Changi Business Park Central 2, 486030 Singapore, SG; [email protected] |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | ASUS COMPUTER GmbH; HARKORT STR. 21-23, 40880 RATINGEN, GERMANY |