Produkt | |
| Producent | BenQ |
| Model produktu | MA320U |
| Kod producenta (MPN) | 9H.LMXLB.QBE |
| EAN / GTIN-13 | 4718755094552 |
| Przeznaczenie | Biznes, Uniwersalne |
| Klasa produktu | Monitor |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 31,5'' |
| Standard matrycy | UHD (4K) |
| Rozdzielczość matrycy | 3840 x 2160 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Technologia ekranu | IPS |
| Matryca zakrzywiona (promień) | Nie |
| Kontrast | 1300:1 |
| Jasność matrycy | 550 cd/m2 |
| Pokrycie palety barw | 97% DCI-P3, 99% sRGB |
| Czas reakcji matrycy | 5 ms |
| Obsługiwany standard HDR | HDR10 |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 60 Hz |
| Kąt widzenia pionowy | 178 stopni |
| Kąt widzenia poziomy | 178 stopni |
Interfejsy WE/WY | |
| HDMI | 2 szt |
| USB 2.0 (480 Mbps) | 2 szt |
| USB 3.2 Gen 2 typ C (10 Gbps) | 2 szt |
| Wyjście słuchawkowe | Minijack |
Multimedia | |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc głośników | 3 W |
| Hub USB | Tak |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
Klasa energetyczna | |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
Właściwości fizyczne | |
| Montaż na ścianie (VESA) | 100 x 100 mm |
| Możliwość pochylenia panelu (tilt) | Tak |
| Obrotowa podstawa (swivel) | Tak |
| Panel obrotowy (pivot) | Tak |
| Regulacja wysokości (height adjustment) | Tak |
| Materiał wykonania obudowy | Metal |
| Kolor obudowy | Srebrny |
| Typ stojaka | Monitor stand |
| Waga produktu | 9,10 kg |
| Wysokość (mm) | 608 |
| Szerokość (mm) | 715 |
| Głębokość (mm) | 220 |