Sprawdź inne produkty w kategorii Monitory
Monitory Produkt | |
| Producent | Dell |
| Seria produktu | Dell UltraSharp 27 Monitor |
| Model produktu | UltraSharp 27 Monitor U2720Q |
| Kod producenta (MPN) | 210-AVES/5Y |
| Przeznaczenie | Biznes |
| Klasa produktu | Monitor |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 27'' |
| Standard matrycy | UHD (4K) |
| Rozdzielczość matrycy | 3840 x 2160 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Powłoka matrycy | Przeciwodblaskowa |
| Technologia ekranu | IPS |
| Kontrast | 1300:1 |
| Jasność matrycy | 350 cd/m2 |
| Czas reakcji matrycy | 5 ms |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 60 Hz |
Interfejsy WE/WY | |
| Display Port | 1 szt |
| HDMI | 1 szt |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 1 szt (boczny panel), 2 szt (tylny panel) |
| USB 3.2 Gen 1 typ C (5 Gbps) | 2 szt (1 szt z Display Port) |
Multimedia | |
| Hub USB | Tak |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 60 miesięcy |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Klasa energetyczna | |
| Klasa energetyczna (tryb SDR) | G |
| Klasa energetyczna (tryb HDR) | G |
| Pobór mocy w trybie SDR | 31,5 W |
| Pobór mocy w trybie HDR | 36,9 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
Właściwości fizyczne | |
| Funkcje monitora | Funkcjonalność stacji dokującej |
| Montaż na ścianie (VESA) | Tak |
| Możliwość pochylenia panelu (tilt) | Tak |
| Obrotowa podstawa (swivel) | Tak |
| Panel obrotowy (pivot) | Tak |
| Regulacja wysokości (height adjustment) | Tak |
| Materiał wykonania obudowy | Metal, Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Czarny, Srebrny |
| Typ stojaka | Monitor stand |
| Waga produktu | 6,60 kg |
| Wysokość (mm) | 395 |
| Szerokość (mm) | 611 |
| Głębokość (mm) | 185 |
Uwagi | |
| Dodatkowe informacje | Regulacja wysokości monitora w zakresie 130 mm. Monitor może funkcjonować jako stacja dokująca: - Podłączenie urządzenia z wykorzystaniem portu USB-C pozwoli zarówno transmitować obraz, jak i zasilić je mocą do 90W oraz skorzystać z wbudowanego w monitor hub-a USB. |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Dell Inc.; 1 Dell Way, Round Rock, TX 78682, US |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Dell Sp. z o.o.; ul. Inflancka 4a, 00-189 Warszawa, PL |