Sprawdź inne produkty w kategorii Monitory
Monitory Produkt | |
| Producent | Dell |
| Model produktu | S3220DGF |
| Kod producenta (MPN) | 210-ATVC |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Klasa produktu | Monitor |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 31,5'' |
| Standard matrycy | QHD |
| Rozdzielczość matrycy | 2560 x 1440 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Technologia ekranu | VA |
| Matryca zakrzywiona (promień) | Tak |
| Kontrast | 3000:1 |
| Jasność matrycy | 400 cd/m2 |
| Czas reakcji matrycy | 4 ms |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 165 Hz |
| Kąt widzenia pionowy | 178 stopni |
| Kąt widzenia poziomy | 178 stopni |
Interfejsy WE/WY | |
| Display Port | 1 szt |
| HDMI | 2 szt |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 3 szt |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Klasa energetyczna | |
| Klasa energetyczna (tryb SDR) | G |
| Klasa energetyczna (tryb HDR) | G |
| Pobór mocy w trybie SDR | 39 W |
| Pobór mocy w trybie HDR | 65 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
Właściwości fizyczne | |
| Montaż na ścianie (VESA) | Tak |
| Możliwość pochylenia panelu (tilt) | Tak |
| Regulacja wysokości (height adjustment) | Tak |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Szary |
| Typ stojaka | Monitor stand |
| Wysokość (mm) | 469 |
| Szerokość (mm) | 709 |
| Głębokość (mm) | 250 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Dell Inc.; 1 Dell Way, Round Rock, TX 78682, US |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Dell Sp. z o.o.; ul. Inflancka 4a, 00-189 Warszawa, PL |