Wzorowa oferta na laptopy dla Nauczyciela!
Wzorowa oferta na laptopy dla Nauczyciela! sprawdź
close Kontakt

Monitor Dell Curved AW3423DWF 210-BFRQ 34,18" QHD OLED 165Hz 0,1 ms

ID Produktu: 95396
Producent: Dell
Gwarancja: 36 miesięcy on-site
Blue.png Blue.png Platinum Partner Dell Technologies
Dlaczego warto kupować u Autoryzowanego Partnera
Centrum pomocy Pobierz
PDF
Monitor Dell Curved AW3423DWF 210-BFRQ
ID Produktu:
95396
4 406,14 zł
netto: 3 582,23 zł
Na zamówienie Dowiedz się więcej
Darmowa dostawa Dowiedz się więcej
Platinum Partner Dell Technologies Dlaczego warto kupować u Autoryzowanego Partnera

Omówienie

Dell Curved AW3423DWF

Odkryj Alienware AW3423DWF

Zakrzywiony monitor idealny dla graczy

Zakrzywiony monitor Dell Alienware AW3423DWF to monitor o przekątnej 34” z technologią Quantum Dot Display, która zapewnia smukłą konstrukcję panelu. Monitor oferuje pokrycie szerokiej gamy kolorów klasy kinowej DCI-P3 w 99,3% przy szerokim kącie widzenia. Dzięki jasności szczytowej 1000 nitów, wysokiemu kontrastowi oraz certyfikatowi VESA DisplayHDR TrueBlack 400 użytkownik może cieszyć się realistycznymi efektami wizualnymi. Alienware AW3423DWF wyposażono w technologię AMD FreeSync™ Premium Pro i certyfikat VESA® AdaptiveSync Display. Zapewniają one rozgrywkę z minimalnymi opóźnieniami i płynnym obrazem. Nowa funkcja Creator Mode powstała z myślą o twórcach gier, którzy potrzebują precyzyjnego odwzorowania kolorów. Opcja ta w menu OSD umożliwia swobodny wybór natywnej przestrzeni kolorów (DCI-P3) lub sRGB w zależności od potrzeb. Zakrzywiony monitor Alienware AW3423DWF to połączenie wspaniałej formy i większej funkcjonalności dzięki wyjątkowej konstrukcji Legend 2.0 Premium. Funkcja AlienVision obejmuje cztery nakładki na poziomie sprzętowym. Zaprojektowano je pod kątem ulepszania obrazu w czasie rzeczywistym w oparciu o bieżącą rozgrywkę.

Niezwykle realistyczny obraz

Rozgrywka bez opóźnień

Innowacyjna konstrukcja

Funkcja AlienVision

Niezwykle realistyczny obraz

Zakrzywiony monitor QD-OLED do gier Alienware AW3423DWF posiada technologię Quantum Dot Display, która zapewnia smukłą konstrukcję panelu. Technologia ta pozwala na doskonałe odwzorowanie kolorów z wyższym punktem luminacji i szerszym zakresem kolorów w porównaniu z panelami WOLED. Monitor zapewnia pokrycie szerokiej gamy kolorów DCI-P3 klasy kinowej w 99,3% przy szerokim kącie widzenia. Dzięki jasności szczytowej 1000 nitów, wysokiemu kontrastu i certyfikatowi VESA DisplayHDR TrueBlack 400 użytkownik może cieszyć się realistycznymi efektami wizualnymi. Funkcje Picture-In-Picture (PIP) oraz Picture-By-Picture (PBP) umożliwiają jednoczesne wyświetlanie treści z dwóch komputerów w celu efektywniejszego wykonywania wielu zadań.

Dell Curved AW3423DWF 2

Rozgrywka bez opóźnień

Alienware AW3423DWF korzysta z technologii AMD FreeSync™ Premium Pro i VESA® AdaptiveSync Display. Zapewniają one rozgrywkę z minimalnymi opóźnieniami oraz płynnym obrazem. Umożliwia to korzystanie z gier obsługujących technologię HDR. Użytkownik może cieszyć się płynną rozgrywką i szybko zmieniającym się obrazem o niesamowitej wyrazistości. Pozwala to szybko reagować w grze dzięki czasowi reakcji 0,1 ms GtG i częstotliwości odświeżania do 165 Hz. Nową funkcję Creator Mode zaprojektowano z myślą o twórcach gier, którzy potrzebują precyzyjnego odwzorowania kolorów. Ta opcja w menu OSD umożliwia swobodny wybór natywnej przestrzeni kolorów (DCI-P3) lub sRGB w zależności od potrzeb.

Dell Curved AW3423DWF 3

Innowacyjna konstrukcja

Alienware AW3423DWF to połączenie wspaniałej formy i większej funkcjonalności dzięki wyjątkowej konstrukcji Legend 2.0 Premium. Oprócz eleganckiego zakrzywionego panelu QD-OLED 1800R, monitor charakteryzuje się ulepszonym rozmieszczeniem kabli. Posiada wentylację 360°, zapewniającą lepsze odprowadzanie ciepła. Umieszczony centralnie joystick funkcji On-Screen Display (OSD) ułatwia dostosowywanie ustawień.

Dell Curved AW3423DWF 4

Funkcja AlienVision

Alienware AW3423DWF zaprojektowano tak, aby uniknąć efektu wypalania spowodowanego przez elementy wyświetlane na ekranie przez długi czas. Dzięki funkcji ComfortView Plus użytkownik może grać dłużej. Wbudowana technologia niskiej emisji niebieskiego światła nie wpływa na dokładność odwzorowania kolorów. Funkcja AlienVision obejmuje cztery nakładki na poziomie sprzętowym. Zaprojektowano je pod kątem ulepszania obrazu w czasie rzeczywistym w oparciu o bieżącą rozgrywkę. Nakładka Night Vision pomaga zwiększyć widoczność dzięki poprawie wyrazistości i kontrastu podczas ciemnych scen w grach. Clear Vision zwiększa ostrość i wyrazistość dzięki usunięciu takich utrudnień, jak dym lub mgła. Nakładka Chroma Vision stosuje mapę termiczną do gry w oparciu o paletę termiczną. Crosshair wyświetla podczas rozgrywki krzyżyk, który ułatwia trafianie do celu.

Dell Curved AW3423DWF 5

Specyfikacja techniczna

Produkt

Producent Dell
Rodzina produktu ALIENWARE
Model produktu AW3423DWF
P/N produktu 210-BFRQ
Przeznaczenie Gaming
Klasa produktu Monitor

Matryca

Przekątna matrycy 34,18''
Standard matrycy WQHD
Rozdzielczość matrycy 3440 x 1440
Format obrazu 21:9
Powłoka matrycy Matowa
Technologia ekranu QD-OLED
Matryca zakrzywiona (promień) Tak (1800 R)
Kontrast 1000000:1
Jasność matrycy 1000 cd/m2
Pokrycie palety barw 99% DCI-P3, 149% sRGB
Czas reakcji matrycy 0,1 ms
Obsługiwany standard HDR HDR True Black 400
Obsługiwane technologie AMD® FreeSync™ Premium Pro
Częstotliwość odświeżania matrycy 165 Hz
Kąt widzenia pionowy 178 stopni
Kąt widzenia poziomy 178 stopni

Interfejsy WE/WY

Display Port 2 szt - DP 1.4
HDMI 1 szt
USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) 4 szt
Wyjście słuchawkowe Minijack

Multimedia

Hub USB Tak

Gwarancja

Typ gwarancji Producenta
Rodzaj gwarancji On-Site (Naprawa u klienta)
Czas trwania gwarancji 36 miesięcy
Szczegółowe warunki gwarancji Pobierz

Klasa energetyczna

Klasa energetyczna (tryb SDR) G
Klasa energetyczna (tryb HDR) G
Pobór mocy w trybie SDR 34 W
Pobór mocy w trybie HDR 35,5 W
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W

Właściwości fizyczne

Montaż na ścianie (VESA) Tak
Możliwość pochylenia panelu (tilt) Tak
Obrotowa podstawa (swivel) Tak
Regulacja wysokości (height adjustment) Tak
Materiał wykonania obudowy Tworzywa sztuczne
Kolor obudowy Czarny
Typ stojaka Monitor stand
Waga produktu 14,57 kg
Wysokość (mm) 526
Szerokość (mm) 815
Głębokość (mm) 306