Sprawdź inne produkty w kategorii Monitory
Monitory
Monitor Dell E2222HS jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które poszukują niezawodnych monitorów w atrakcyjnej cenie. Idealnie nadaje się do codziennej pracy w biurze oraz w domu. Monitor cechuje energooszczędność, posiada nowoczesny wygląd i dzięki wielu ergonomicznym funkcjom zapewnia maksymalną produktywność przy zachowaniu wysokiej ergonomii pracy. Dwa wbudowane głośniki umożliwiają korzystanie z alertów dźwiękowych i funkcji audio/wideo. ComfortView zmniejsza emisję szkodliwego światła niebieskiego. Monitor oferuje opcję pochylania i dostosowywania wysokość, a kompaktowa podstawa zajmuje mało miejsca. Funkcja Easy Arrange pomaga rozmieścić okna wielu aplikacji na dostępnych ekranach. Dzięki niej można wybrać 1 z 38 gotowych układów i spersonalizować do 5 okien. Dell E2222HS jest zgodny z najnowszymi przepisami i normami dotyczącymi ochrony środowiska, takimi jak Energy Star®, TCO oraz EPEAT® Gold.
Najwyższa jakość
Funkcjonalność i styl
Dell Display Manager
Sprzyja środowisku
Dell E2222HS posiada dwa wbudowane głośniki. Umożliwiają one korzystanie z alertów dźwiękowych i funkcji audio/wideo. Monitor jest komfortowy dla oczu dzięki eliminacji migotania ekranu. Funkcja ComfortView zmniejsza emisję szkodliwego światła niebieskiego. Monitor zaprojektowano z myślą o optymalnym komforcie dla oczu, nawet w przypadku dłuższego użytkowania. Pozwala wykonywać pracę w doskonałej jakości FHD i oglądać ją z każdego miejsca, dzięki szerokiemu kątowi widzenia 178°/178°.
Dell E2222HS można pochylić i dostosować wysokość monitora, aby zapewnić użytkownikowi wygodę przez cały dzień. Kompaktowa podstawa zajmuje mało miejsca, a ulepszony system rozmieszczania kabli pozwala na ich ukrycie. Cienka ramka zapewnia nowoczesny wygląd. Dzięki uchwytom montażowym i podstawom zgodnym ze standardem VESA, użytkownik może dostosować miejsce pracy do swoich potrzeb.
Dell E2222HS posiada funkcję Easy Arrange, która pomaga rozmieścić okna wielu aplikacji na dostępnych ekranach. Można wybrać 1 z 38 gotowych układów i spersonalizować do 5 okien. Takie rozwiązanie ułatwia wykonywanie wielu zadań jednocześnie. Funkcja automatycznego przywracania zapamiętuje układ okien i aplikacji po przerwaniu pracy. Przywraca również stan końcowy nawet po odłączeniu monitora. Monitor oferuje sposobność do podłączenia aktualnych i starszych systemów za pośrednictwem portów HDMI, VGA i DP. Wygodne skróty klawiszowe pozwalają na łatwe konfigurowanie ustawień zarządzania wyświetlaczem, co umożliwia szybsze rozpoczęcie pracy.
Dell E2222HS jest zgodny z najnowszymi przepisami i normami dotyczącymi ochrony środowiska, takimi jak Energy Star®, TCO oraz EPEAT® Gold. Papierowe opakowanie monitora wykonano z co najmniej 92% z tektury z recyklingu. Nie zawiera również styropianu, co ogranicza wpływ produkcji na środowisko. Funkcja PowerNap pozwala oszczędzać prąd dzięki przyciemnianiu ekranu. Przełącza również monitor w tryb uśpienia, gdy wykrywa brak jego użytkowania.
Produkt | |
| Producent | Dell |
| Seria produktu | Dell 22 Monitor |
| Model produktu | Dell 22 Monitor E2222HS |
| Przeznaczenie | Biznes |
| Klasa produktu | Monitor |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 21,5'' |
| Standard matrycy | Full HD |
| Rozdzielczość matrycy | 1920 x 1080 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Technologia ekranu | VA |
| Kontrast | 3000:1 |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Czas reakcji matrycy | 10 ms |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 60 Hz |
| Kąt widzenia pionowy | 178 stopni |
| Kąt widzenia poziomy | 178 stopni |
Interfejsy WE/WY | |
| Display Port | 1 szt |
| HDMI | 1 szt |
| VGA (RGB) | 1 szt |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | On-Site (Naprawa u klienta) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Klasa energetyczna | |
| Klasa energetyczna (tryb SDR) | D |
| Pobór mocy w trybie SDR | 12,1 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
Właściwości fizyczne | |
| Montaż na ścianie (VESA) | Tak |
| Możliwość pochylenia panelu (tilt) | Tak |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Typ stojaka | Monitor stand |
| Wysokość (mm) | 354 |
| Szerokość (mm) | 504 |
| Głębokość (mm) | 187 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Dell Inc.; 1 Dell Way, Round Rock, TX 78682, US |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Dell Sp. z o.o.; ul. Inflancka 4a, 00-189 Warszawa, PL |