Sprawdź inne produkty w kategorii Monitory
Monitory Produkt | |
| Producent | Dell |
| Model produktu | G2524H |
| Kod producenta (MPN) | 210-BHTQ |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Klasa produktu | Monitor |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 24,5'' |
| Standard matrycy | Full HD |
| Rozdzielczość matrycy | 1920 x 1080 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Technologia ekranu | Fast IPS |
| Kontrast | 1000:1 |
| Jasność matrycy | 400 cd/m2 |
| Pokrycie palety barw | 99% sRGB |
| Czas reakcji matrycy | 0,5 ms |
| Obsługiwane technologie | AMD® FreeSync™ Premium, NVIDIA® G-SYNC® Compatible, VESA Adaptive Sync |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 280 Hz |
| Kąt widzenia pionowy | 178 stopni |
| Kąt widzenia poziomy | 178 stopni |
Interfejsy WE/WY | |
| Display Port | 2 szt - DP 1.4 |
| HDMI | 1 szt - HDMI 2.1 |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 1 szt typ-B, 2 szt |
Multimedia | |
| Hub USB | Tak |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | On-Site (Naprawa u klienta) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Klasa energetyczna | |
| Klasa energetyczna (tryb SDR) | E |
| Pobór mocy w trybie SDR | 18,5 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
Właściwości fizyczne | |
| Montaż na ścianie (VESA) | Tak |
| Możliwość pochylenia panelu (tilt) | Tak |
| Obrotowa podstawa (swivel) | Tak |
| Panel obrotowy (pivot) | Tak |
| Regulacja wysokości (height adjustment) | Tak |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Certyfikaty | RoHS |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Typ stojaka | Monitor stand |
| Waga produktu | 5,53 kg |
| Wysokość (mm) | 376 - 506 |
| Szerokość (mm) | 555 |
| Głębokość (mm) | 200 |
Uwagi | |
| Wyposażenie | Kabel DisplayPort Kabel USB-C - DisplayPort Kabel USB-A - USB-B |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Dell Inc.; 1 Dell Way, Round Rock, TX 78682, US |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Dell Sp. z o.o.; ul. Inflancka 4a, 00-189 Warszawa, PL |