Monitor Dell P2425HE 210-BMJB 23,8" USB-C Dock 90W
105925
Omówienie Dell P2425HE 210-BMJB
Odkryj Dell P2425HE
Biznesowy monitor do różnych zadań
Dell P2425HE to monitor, który zaprojektowano z myślą o efektywnej pracy w środowisku biznesowym. Jego wysoka rozdzielczość Full HD i częstotliwość odświeżania ekranu do 100 Hz powoduje, że jest odpowiednim wyborem do oglądania filmów. Dlatego poza pracą, urządzenie sprawdzi się też w codziennym, domowym użytkowaniu. Funkcja pivot wraz ze stopką regulacji wysokości, dają szerokie możliwości dostosowania monitora do swoich potrzeb. Z kolei bogaty zestaw portów umożliwia podłączenie wielu urządzeń i akcesoriów, co zwiększa funkcjonalność monitora, który może także funkcjonować jako stacja dokująca. Dodatkowo, sprzęt wyposażono w technologię Flicker-Free, która eliminuje migotanie ekranu, zmniejszając zmęczenie oczu podczas długotrwałej pracy.
Wysoka jakość ekranu
Możliwość konfiguracji
Do wielu zadań
Bezpieczny dla oczu
Wysoka jakość ekranu Dell P2425HE
Dell P2425HE to 24-calowy monitor o rozdzielczości Full HD, który zapewnia wysoką jakość prezentowanego obrazu. Do tego jego współczynnik kontrastu 1500:1 oferuje głębszą czerń i jaśniejszą biel. To wraz z pokryciem palety barw na poziomie 99% sRGB, jest gwarantem odpowiedniego odwzorowania kolorów.
Dell P2425HE z możliwościami konfiguracji
Dell P2425HE to idealne rozwiązanie dla profesjonalistów, którzy cenią sobie szeroki zakres możliwości dostosowania sprzętu do własnych potrzeb. Monitor między innymi wyposażono w funkcję pivot, dzięki której użytkownik może obrócić ekran z pozycji poziomej do pionowej. To z pewnością docenią programiści, a także osoby pracujące z dużą ilością tekstu. Z kolei wbudowana regulacja wysokości umożliwia dopasowanie pozycji monitora tak, aby praca była zarówno wydajna, jak i komfortowa.
Dell P2425HE do wielu zadań
Dell P2425HE to monitor, który zaprojektowano z myślą o użytkownikach, którzy szukają jednego urządzenia do wielu zadań. Dzięki swoim wysokim parametrom sprawdzi się nie tylko do pracy, ale również w przypadku codziennego, domowego użytkowania. Dzięki możliwości montażu na ścianie, monitor można łatwo dostosować do różnych układów biurowych. Dodatkowo, podłączenie urządzenia z wykorzystaniem jednego z portów USB-C, umożliwia zarówno transmitowanie obrazu, jak i zasilania go mocą do 90W.
Dell P2425HE bezpieczny dla oczu
Dell P2425HE posiada funkcję redukcji światła niebieskiego (Blue Light Reducer), która ogranicza emisję światła negatywnie wpływającego na wzrok. Do tego urządzenie wyposażono w technologię Flicker-free, która niweluje problem migotania obrazu.
Specyfikacja techniczna Dell P2425HE 210-BMJB
Produkt | |
| Producent | Dell |
| Model produktu | P2425HE |
| Kod producenta (MPN) | 210-BMJB |
| EAN / GTIN-13 | 5397184821725 |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Klasa produktu | Monitor |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 23,8'' |
| Standard matrycy | Full HD |
| Rozdzielczość matrycy | 1920 x 1080 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Technologia ekranu | IPS |
| Kontrast | 1500:1 |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Pokrycie palety barw | 99% sRGB |
| Czas reakcji matrycy | 5 ms |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 100 Hz |
| Kąt widzenia pionowy | 178 stopni |
| Kąt widzenia poziomy | 178 stopni |
Interfejsy WE/WY | |
| Display Port | 2 szt - DP 1.4 |
| HDMI | 1 szt - HDMI 1.4 |
| VGA (RGB) | 1 szt |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 3 szt |
| USB 3.2 Gen 1 typ C (5 Gbps) | 2 szt (1 szt z Display Port) |
| RJ-45 [LAN] | 1 szt |
Multimedia | |
| Hub USB | Tak |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | On-Site (Naprawa u klienta) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Klasa energetyczna | |
| Klasa energetyczna (tryb SDR) | D |
| Pobór mocy w trybie SDR | 13,9 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
Właściwości fizyczne | |
| Funkcje monitora | Funkcjonalność stacji dokującej |
| Montaż na ścianie (VESA) | Tak |
| Możliwość pochylenia panelu (tilt) | Tak |
| Obrotowa podstawa (swivel) | Tak |
| Panel obrotowy (pivot) | Tak |
| Regulacja wysokości (height adjustment) | Tak |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Certyfikaty | ENERGY STAR®, EPEAT™ Gold, RoHS, TCO Certified |
| Kolor obudowy | Czarny, Srebrny |
| Typ stojaka | Monitor stand |
| Wysokość (mm) | 364 - 497 |
| Szerokość (mm) | 539 |
| Głębokość (mm) | 182 |
Uwagi | |
| Dodatkowe informacje | Monitor może funkcjonować jako stacja dokująca: - Podłączenie urządzenia z wykorzystaniem jednego z portów USB-C pozwoli zarówno transmitować obraz, jak i zasilić je mocą do 90W oraz skorzystać z wbudowanego w monitor hub-a USB. - Podłączenie monitora do sieci (z wykorzystaniem portu RJ-45) udostępnia ją podpiętemu do niego urządzeniu. Jeden z portów DisplayPort jest wyjściem sygnału. |
| Wyposażenie | Kabel DP do DP (1,8 m) Kabel USB 3.2 Type-C do C drugiej generacji (1,0 m) |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Dell Inc.; 1 Dell Way, Round Rock, TX 78682, US |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Dell Sp. z o.o.; ul. Inflancka 4a, 00-189 Warszawa, PL |