Produkt | |
| Producent | Dell |
| Model produktu | P2426HEB |
| Kod producenta (MPN) | 210-BVHS |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Klasa produktu | Monitor |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 23,8'' |
| Standard matrycy | Full HD |
| Rozdzielczość matrycy | 1920 x 1080 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Technologia ekranu | IPS |
| Kontrast | 1500:1 |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Pokrycie palety barw | 99% sRGB |
| Czas reakcji matrycy | 5 ms |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 120 Hz |
| Kąt widzenia pionowy | 178 stopni |
| Kąt widzenia poziomy | 178 stopni |
Interfejsy WE/WY | |
| Display Port | 2 szt - DP 1.4 |
| HDMI | 1 szt - HDMI 2.1 TMDS |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 1 szt typ-B, 3 szt |
| USB 3.2 Gen 1 typ C (5 Gbps) | 2 szt (1 szt z Display Port) |
| RJ-45 [LAN] | 1 szt |
Multimedia | |
| Kamera | 4,0 Mpix |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc głośników | 5 W |
| Hub USB | Tak |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | On-Site (Naprawa u klienta) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Klasa energetyczna | |
| Klasa energetyczna (tryb SDR) | D |
| Pobór mocy w trybie SDR | 14,5 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
Właściwości fizyczne | |
| Funkcje monitora | Funkcjonalność stacji dokującej |
| Montaż na ścianie (VESA) | 100 x 100 mm |
| Możliwość pochylenia panelu (tilt) | Tak |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Certyfikaty | ENERGY STAR®, EPEAT™ Gold, TCO Certified |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Typ stojaka | Monitor stand |
| Waga produktu | 5,95 kg |
| Wysokość (mm) | 351 |
| Szerokość (mm) | 539 |
| Głębokość (mm) | 64 |
Uwagi | |
| Dodatkowe informacje | Jeden z portów DisplayPort jest wyjściem sygnału. Monitor może funkcjonować jako stacja dokująca: - Podłączenie urządzenia z wykorzystaniem portu USB-C pozwoli zarówno transmitować obraz, jak i zasilić je mocą do 90W oraz skorzystać z wbudowanego w monitor hub-a USB. - Podłączenie monitora do sieci (z wykorzystaniem portu RJ-45) udostępnia ją podpiętemu do niego urządzeniu. |
| Wyposażenie | Kabel DisplayPort-DisplayPort - 1,80 m Kabel USB typu A do typu B downstream 1,80 m Kabel USB-C do C 5 Gb/s 100 W 1,80 m |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Dell Inc.; 1 Dell Way, Round Rock, TX 78682, US |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Dell Sp. z o.o.; ul. Inflancka 4a, 00-189 Warszawa, PL |