Monitor Dell Pro 34 Plus P3425WE 210-BRDR 34,1" WQHD IPS USB-C Dock 90W RJ-45
176955
Omówienie Dell P3425WE 210-BRDR
Odkryj Dell Pro 34 Plus P3425WE
Biznesowy monitor do różnych zadań
Dell Pro 34 Plus P3425WE to 34-calowy monitor stworzony z myślą o wymagających użytkownikach, którzy cenią sobie doskonałą jakość obrazu oraz komfort pracy. Rozdzielczość 3440x1440 pikseli zapewnia niezwykłą ostrość i szczegółowość. To przekłada się na lepszą widoczność detali – niezależnie od tego, czy pracujesz nad grafiką, montażem wideo czy analizujesz rozbudowane zestawy danych. Szeroka przestrzeń robocza pozwala na wygodną pracę w wielu aplikacjach jednocześnie, bez potrzeby korzystania z dodatkowych ekranów. Monitor wyposażono w pełen zakres regulacji położenia, w tym funkcję pivot, co umożliwia dopasowanie ustawienia do indywidualnych preferencji. Z kolei technologia Flicker-Free zmniejsza zmęczenie oczu, nawet podczas długotrwałego użytkowania.
Wysoka jakość ekranu
Możliwość konfiguracji
Do wielu zadań
Bezpieczny dla oczu
Wysoka jakość ekranu Dell Pro 34 Plus P3425WE
Dell Pro 34 Plus P3425WE to 34-calowy monitor o rozdzielczości 3440x1440 pikseli, stworzony z myślą o profesjonalistach. Ultrapanoramiczny format oferuje szeroką przestrzeń roboczą, ułatwiając jednoczesną pracę w wielu oknach i aplikacjach. Dzięki 99% pokryciu przestrzeni barw sRGB, obraz cechuje się wiernym odwzorowaniem kolorów, co czyni go idealnym wyborem dla twórców treści wizualnych. Monitor wyposażono w pełną regulację ustawienia – w tym pivot – co pozwala na precyzyjne dopasowanie pozycji ekranu do stylu pracy użytkownika.
Dell Pro 34 Plus P3425WE z możliwościami konfiguracji
Dell Pro 34 Plus P3425WE to monitor, który zaprojektowano do pracy, więc oferuje szeroki zakres możliwości konfiguracji. Użytkownik może korzystać z funkcji pivot, która pozwala na obrócenie ekranu z pozycji poziomej do pionowej. To z pewnością docenią profesjonaliści, którzy pracują z dużymi ilościami tekstu. Do tego monitor wyposażono w stopkę z regulacją wysokości, która pozwala na dopasowanie pozycji monitora do swoich indywidualnych potrzeb.
Dell Pro 34 Plus P3425WE do wielu zadań
Dell Pro 34 Plus P3425WE doskonale łączy dużą przestrzeń roboczą z nowoczesnym designem i funkcjonalnością. Mimo swojej wielkości, zachowuje smukłą formę, dzięki czemu świetnie odnajduje się zarówno w profesjonalnym biurze, jak i w domowym środowisku pracy. Ergonomiczna konstrukcja z szerokim zakresem regulacji pozwala na indywidualne dopasowanie pozycji ekranu, zwiększając komfort nawet przy wielogodzinnym użytkowaniu. Port USB-C umożliwia szybkie przesyłanie danych, obrazu i zasilanie urządzeń z mocą do 90 W – co znacząco upraszcza codzienną pracę.
Dell Pro 34 Plus P3425WE bezpieczny dla oczu
Dell Pro 34 Plus P3425WE posiada funkcję redukcji światła niebieskiego (Blue Light Reducer), która ogranicza emisję światła negatywnie wpływającego na wzrok. Do tego urządzenie wyposażono w technologię Flicker-free, która niweluje problem migotania obrazu.
Specyfikacja techniczna Dell P3425WE 210-BRDR
Produkt | |
| Producent | Dell |
| Seria produktu | Dell Pro Plus |
| Model produktu | P3425WE |
| Kod producenta (MPN) | 210-BRDR |
| Przeznaczenie | Biznes |
| Klasa produktu | Monitor |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 34,1'' |
| Standard matrycy | WQHD |
| Rozdzielczość matrycy | 3440 x 1440 |
| Format obrazu | 21:9 |
| Technologia ekranu | IPS |
| Kontrast | 1500:1 |
| Jasność matrycy | 350 cd/m2 |
| Pokrycie palety barw | 99% sRGB |
| Czas reakcji matrycy | 5 ms |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 100 Hz |
| Kąt widzenia pionowy | 178 stopni |
| Kąt widzenia poziomy | 178 stopni |
Interfejsy WE/WY | |
| Display Port | 1 szt - DP 1.4 |
| HDMI | 1 szt |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 1 szt typ-B, 3 szt |
| USB 3.2 Gen 1 typ C (5 Gbps) | 2 szt (1 szt z Display Port) |
| RJ-45 [LAN] | 1 szt |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | On-Site (Naprawa u klienta) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Klasa energetyczna | |
| Klasa energetyczna (tryb SDR) | F |
| Pobór mocy w trybie SDR | 28,7 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
Właściwości fizyczne | |
| Funkcje monitora | Funkcjonalność stacji dokującej |
| Montaż na ścianie (VESA) | Tak |
| Możliwość pochylenia panelu (tilt) | Tak |
| Obrotowa podstawa (swivel) | Tak |
| Regulacja wysokości (height adjustment) | Tak |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Czarny, Srebrny |
| Typ stojaka | Monitor stand |
| Waga produktu | 9,91 kg |
| Wysokość (mm) | 541 |
| Szerokość (mm) | 816 |
| Głębokość (mm) | 229 |
Uwagi | |
| Dodatkowe informacje | Monitor może funkcjonować jako stacja dokująca: - Podłączenie urządzenia z wykorzystaniem portu USB-C pozwoli zarówno transmitować obraz, jak i zasilić je mocą do 90W oraz skorzystać z wbudowanego w monitor hub-a USB. - Podłączenie monitora do sieci (z wykorzystaniem portu RJ-45) udostępnia ją podpiętemu do niego urządzeniu. |
| Wyposażenie | Kabel DisplayPort - 1,80 m Kabel USB-C do C - 1,80 m Kabel USB-A do B - 1,80 m |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Dell Inc.; 1 Dell Way, Round Rock, TX 78682, US |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Dell Sp. z o.o.; ul. Inflancka 4a, 00-189 Warszawa, PL |