Sprawdź inne produkty w kategorii Monitory
Monitory
Monitor Dell S2721QS to monitor o przekątnej 27" i rozdzielczości 4K UHD, który odtwarza materiały HDR, zapewniając przy tym niesamowitą jakość rozrywki.
Oszałamiający obraz. Ekran z ultracienką ramką o rozdzielczości 4K UHD (3840 × 2160) umożliwia cieszenie się realistycznym obrazem i idealną szczegółowością obrazu, czterokrotnie większą niż przy rozdzielczości Full HD. Obsługa odtwarzania materiałów HDR zapewnia bardziej realistyczne wrażenia wizualne.
Dopasowane kolory. Technologia In-Plane Switching (IPS) umożliwi pokazanie spójnych, żywych kolorów przy szerokim kącie patrzenia. Pokrycie przestrzeni sRGB w 99% pozwoli uzyskać precyzyjne odwzorowanie kolorów w standardzie.
Rozrywka dla graczy. Płynny, wolny od defektów obraz zapewnia technologia AMD FreeSync™ .
Niezwykły dźwięk. Dwa wbudowane głośniki o mocy 3W gwarantują wyjątkowe wrażenia dźwiękowe.
Delikatny dla wzroku. Monitor z certyfikatem TÜV ma niemigoczący ekran z funkcją ComfortView, która niweluje szkodliwe promienie światła niebieskiego. Monitor stworzono z myślą o optymalnym komforcie dla oczu, nawet w przypadku kilkugodzinnego oglądania treści.
Stylowy design. Nowoczesny design z subtelnie teksturowanym wzorem z tyłu monitora wygląda fenomenalnie. Gwarantuje to harmonijne połączenie doskonałego wzornictwa i jakości w każdym pomieszczeniu.
Bezproblemowe przełączanie. Wbudowane dwa porty HDMI sprawią, że monitor łatwo można podłączyć do wielu źródeł obrazu. Pozwoli to na bezproblemowe przełączanie się pomiędzy np. transmisjami strumieniowymi i grami konsolowymi.
Zorganizowana praca. Zachowaj ład między aplikacjami, wiadomościami e-mail i oknami na jednym ekranie dzięki funkcji Dell EasyArrange.
Więcej sposobów na wielozadaniowość. Wyświetlanie różnych rodzajów zawartości z dwóch odmiennych źródeł jednocześnie umożliwiają funkcję Picture-by-Picture (PBP - ta funkcja dzieli ekran na dwie części) lub Picture-in-Picture (PIP). Druga z nich pozwala na jednoczesne oglądanie dwóch obrazów poprzez umieszczenie małego okna w oknie głównym.
Produkt | |
| Producent | Dell |
| Seria produktu | Dell 27 UltraHD Monitor |
| Model produktu | Dell 27 UltraHD Monitor S2721QS |
| Kod producenta (MPN) | 210-AXKY |
| Przeznaczenie | Biznes, Uniwersalne |
| Klasa produktu | Monitor |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 27'' |
| Standard matrycy | UHD (4K) |
| Rozdzielczość matrycy | 3840 x 2160 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Technologia ekranu | IPS |
| Kontrast | 1300:1 |
| Jasność matrycy | 350 cd/m2 |
| Czas reakcji matrycy | 4 ms |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 60 Hz |
| Kąt widzenia pionowy | 178 stopni |
| Kąt widzenia poziomy | 178 stopni |
Interfejsy WE/WY | |
| Display Port | 1 szt |
| HDMI | 2 szt |
Multimedia | |
| Ilość głośników | 2 |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Klasa energetyczna | |
| Klasa energetyczna (tryb SDR) | G |
| Klasa energetyczna (tryb HDR) | G |
| Pobór mocy w trybie SDR | 28,8 W |
| Pobór mocy w trybie HDR | 33,9 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,2 W |
Właściwości fizyczne | |
| Montaż na ścianie (VESA) | Tak |
| Możliwość pochylenia panelu (tilt) | Tak |
| Panel obrotowy (pivot) | Tak |
| Regulacja wysokości (height adjustment) | Tak |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Czarny, Srebrny |
| Typ stojaka | Monitor stand |
| Waga produktu | 4,70 kg |
| Wysokość (mm) | 400 |
| Szerokość (mm) | 612 |
| Głębokość (mm) | 175 |
Uwagi | |
| Wyposażenie | 1 x kabel HDMI 1 x kabel USB 3.0 upstream |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Dell Inc.; 1 Dell Way, Round Rock, TX 78682, US |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Dell Sp. z o.o.; ul. Inflancka 4a, 00-189 Warszawa, PL |