Sprawdź inne produkty w kategorii Monitory
Monitory Produkt | |
| Producent | iiyama |
| Rodzina produktu | G-Master |
| Seria produktu | G-Master G |
| Model produktu | G-Master G2466HSU-B1 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Klasa produktu | Monitor |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 23,6'' |
| Standard matrycy | Full HD |
| Rozdzielczość matrycy | 1920 x 1080 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Technologia ekranu | VA |
| Matryca zakrzywiona (promień) | Tak (1500 R) |
| Kontrast | 3000:1 |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Czas reakcji matrycy | 1 ms |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 165 Hz |
| Kąt widzenia pionowy | 178 stopni |
| Kąt widzenia poziomy | 178 stopni |
Interfejsy WE/WY | |
| Display Port | 1 szt |
| HDMI | 2 szt |
| Wyjście słuchawkowe | Minijack |
Multimedia | |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc głośników | 2 W |
| Hub USB | Tak |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie), 30-dniowa Gwarancja Zero Martwych Pikseli |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
Klasa energetyczna | |
| Klasa energetyczna (tryb SDR) | F |
| Klasa energetyczna (tryb HDR) | G |
| Pobór mocy w trybie SDR | 21,5 W |
| Pobór mocy w trybie HDR | 27,6 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
Właściwości fizyczne | |
| Montaż na ścianie (VESA) | Tak |
| Możliwość pochylenia panelu (tilt) | Tak |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Typ stojaka | Monitor stand |
| Waga produktu | 3,70 kg |
| Wysokość (mm) | 395 |
| Szerokość (mm) | 536 |
| Głębokość (mm) | 202 |
Uwagi | |
| Wyposażenie | 1 x kabel DisplayPort 1 x kabel USB |