Sprawdź inne produkty w kategorii Monitory
Monitory
Monitor IIYAMA G-Master GB3461WQSU-B1 pozwoli Ci uzyskać szerokie pole widzenia w trakcie rozgrywki. Rozdzielczość UWQHD i proporcje obrazu 21:9 idealnie przedstawią panoramiczne widoki. Krótki czas reakcji MPRT oraz wysoka częstotliwość odświeżania zadba o brak smużenia i płynność animacji. Technologia AMD® FreeSync™ Premium wyeliminuje natomiast potencjalne zakłócenia. Połączenie tych cech sprawi, że hardkorowi gracze w pełni wykorzystają drzemiący w nich potencjał.
Ten monitor zapewnia redukcję opóźnień i obsługuje technologię LFC (Low Framerate Compensation). Pozwala ona na eliminację problemów związanych z zacięciami lub przerywaniem obrazu przy praktycznie każdej liczbie klatek na sekundę.
Rozdzielczość UWQHD (3440 x 1440) zapewnia widoczność wcześniej możliwą do uzyskania tylko przy połączeniu kilku monitorów. Teraz masz pełen widok na całe pole walki!
Matryca IPS zapewnia pokrycie 100% przestrzeni barwnej sRGB i doskonale odwzorowuje kolory. Gwarantuje też szerokie kąty widzenia podczas każdej rozgrywki.
Funkcja Black Tuner umożliwia regulację jasności oraz dostosowanie poziomu czerni do indywidualnych upodobań.
Produkt | |
| Producent | iiyama |
| Rodzina produktu | G-Master |
| Seria produktu | G-Master GB |
| Model produktu | G-Master GB3461WQSU-B1 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Klasa produktu | Monitor |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 34'' |
| Standard matrycy | WQHD |
| Rozdzielczość matrycy | 3440 x 1440 |
| Format obrazu | 21:9 |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Technologia ekranu | IPS |
| Kontrast | 1000:1 |
| Jasność matrycy | 350 cd/m2 |
| Pokrycie palety barw | 100% sRGB |
| Czas reakcji matrycy | 1 ms |
| Obsługiwane technologie | AMD® FreeSync™ Premium |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 144 Hz |
| Kąt widzenia pionowy | 178 stopni |
| Kąt widzenia poziomy | 178 stopni |
Interfejsy WE/WY | |
| Display Port | 2 szt - DP 1.4 |
| HDMI | 2 szt - HDMI 2.0 |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 2 szt |
| Wyjście słuchawkowe | Minijack |
Multimedia | |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc głośników | 5 W |
| Hub USB | Tak |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie), 30-dniowa Gwarancja Zero Martwych Pikseli |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
Klasa energetyczna | |
| Klasa energetyczna (tryb SDR) | G |
| Klasa energetyczna (tryb HDR) | G |
| Pobór mocy w trybie SDR | 39,6 W |
| Pobór mocy w trybie HDR | 55,5 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,4 W |
Właściwości fizyczne | |
| Montaż na ścianie (VESA) | Tak |
| Możliwość pochylenia panelu (tilt) | Tak |
| Obrotowa podstawa (swivel) | Tak |
| Regulacja wysokości (height adjustment) | Tak |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Typ stojaka | Monitor stand |
| Waga produktu | 9,70 kg |
| Wysokość (mm) | 415 |
| Szerokość (mm) | 817 |
| Głębokość (mm) | 230 |
Uwagi | |
| Dodatkowe informacje | Regulacja wysokości monitora w zakresie 130mm |