Monitor iiyama ProLite LE3240S-B3 31,5 FHD VA 16/7
Ostatnia cena
1594.00 zł
Profit + dla Firm Sprawdź wszystkie korzyści
Centrum pomocy Pobierz
PDF
ID Produktu:
89964
89964
Ostatnia cena
1 594,00 zł
netto: 1 295,93 zł
Produkt wycofany ze sprzedaży
Finansowanie dla firm Dowiedz się więcej
Autoryzowany Partner iiyama Dlaczego warto kupować u Autoryzowanego Partnera
Sprawdź inne produkty w kategorii Monitory
MonitoryDedykowane Rozwiązania i Usługi
Rozwiązania do wideokonferencji
Microsoft Teams Rooms (MTR)
Specyfikacja techniczna iiyama ProLite LE3240S-B3
Produkt | |
| Producent | iiyama |
| Rodzina produktu | ProLite |
| Seria produktu | ProLite L |
| Model produktu | ProLite LE3240S-B3 |
| Przeznaczenie | Biznes |
| Klasa produktu | Monitor |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 31,5'' |
| Standard matrycy | Full HD |
| Rozdzielczość matrycy | 1920 x 1080 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Technologia ekranu | VA |
| Kontrast | 4000:1 |
| Jasność matrycy | 350 cd/m2 |
| Czas reakcji matrycy | 8 ms |
| Kąt widzenia pionowy | 178 stopni |
| Kąt widzenia poziomy | 178 stopni |
Interfejsy WE/WY | |
| HDMI | 3 szt - HDMI 2.0 |
| VGA (RGB) | 1 szt |
| USB 2.0 (480 Mbps) | 1 szt |
| RJ-45 [LAN] | 1 szt |
| Wyjście słuchawkowe | Minijack |
Multimedia | |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc głośników | 10 W |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
Klasa energetyczna | |
| Klasa energetyczna (tryb SDR) | G |
| Pobór mocy w trybie SDR | 50,5 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
Właściwości fizyczne | |
| Montaż na ścianie (VESA) | Tak |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Typ stojaka | Montowany na ścianę |
| Waga produktu | 5,70 kg |
| Wysokość (mm) | 425 |
| Szerokość (mm) | 727 |
| Głębokość (mm) | 65 |
Uwagi | |
| Dodatkowe informacje | Monitor posiada port RS-232c, wykorzystywany do sterowania wyświetlaczem (podobnie jak port RJ-45). |
| Wyposażenie | 1x kabel HDMI 1x kabel RS-232c |
