Monitor iiyama ProLite TE9804MIS-B1AG Touch 98 4K UHD IPS 24/7 iiWare 9.0
Ostatnia cena
21299.57 zł
Profit + dla Firm Sprawdź wszystkie korzyści
Centrum pomocy Pobierz
PDF
ID Produktu:
90086
90086
Ostatnia cena
21 299,57 zł
netto: 17 316,72 zł
Produkt wycofany ze sprzedaży
Finansowanie dla firm Dowiedz się więcej
Autoryzowany Partner iiyama Dlaczego warto kupować u Autoryzowanego Partnera
Sprawdź inne produkty w kategorii Monitory
MonitorySpecyfikacja techniczna iiyama ProLite TE9804MIS-B1AG
Produkt | |
| Producent | iiyama |
| Rodzina produktu | ProLite |
| Seria produktu | ProLite T |
| Model produktu | ProLite TE9804MIS-B1AG |
| Przeznaczenie | Biznes |
| Klasa produktu | Monitor |
Matryca | |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia dotyku | 20-sto punktowa |
| Przekątna matrycy | 98'' |
| Standard matrycy | UHD (4K) |
| Rozdzielczość matrycy | 3840 x 2160 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Powłoka matrycy | Przeciwodblaskowa |
| Technologia ekranu | IPS |
| Kontrast | 1200:1 |
| Jasność matrycy | 400 cd/m2 |
| Czas reakcji matrycy | 8 ms |
| Kąt widzenia pionowy | 178 stopni |
| Kąt widzenia poziomy | 178 stopni |
Interfejsy WE/WY | |
| HDMI | 1 szt - HDMI 2.0, 3 szt - HDMI 2.0 |
| VGA (RGB) | 1 szt |
| USB 2.0 (480 Mbps) | 1 szt (tylny panel) |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 2 szt (boczny panel), 2 szt (przedni panel) |
| USB 3.2 Gen 1 typ C (5 Gbps) | 1 szt (boczny panel), 1 szt (z Display Port) |
| RJ-45 [LAN] | 2 szt |
| Wyjście słuchawkowe | Minijack |
Multimedia | |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc głośników | 16 W |
| Hub USB | Tak |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
Właściwości fizyczne | |
| Funkcje monitora | Funkcjonalność stacji dokującej |
| Montaż na ścianie (VESA) | Tak |
| Materiał wykonania obudowy | Metal, Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Typ stojaka | Montowany na ścianę |
| Waga produktu | 103,50 kg |
| Wysokość (mm) | 1323 |
| Szerokość (mm) | 2245 |
| Głębokość (mm) | 91 |
Uwagi | |
| Dodatkowe informacje | Monitor może funkcjonować jako stacja dokująca: - Podłączenie urządzenia z wykorzystaniem portu USB-C pozwoli zarówno transmitować obraz, jak i zasilić je mocą do 65W oraz skorzystać z wbudowanego w monitor hub-a USB. - Podłączenie monitora do sieci (z wykorzystaniem portu RJ-45) udostępnia ją podpiętemu do niego urządzeniu. Jeden z portów HDMI jest wyjściem sygnału. |
| Wyposażenie | 1x kabel HDMI 1x kabel USB dla funkcji dotykowej |