Sprawdź inne produkty w kategorii Monitory
Monitory Produkt | |
| Producent | iiyama |
| Rodzina produktu | ProLite |
| Seria produktu | ProLite T |
| Model produktu | ProLite TF3239MSC-B1AG |
| Przeznaczenie | Biznes |
| Klasa produktu | Monitor |
Matryca | |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia dotyku | 12-sto punktowa |
| Przekątna matrycy | 31,5'' |
| Standard matrycy | Full HD |
| Rozdzielczość matrycy | 1920 x 1080 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Technologia ekranu | AMVA3 |
| Kontrast | 3000:1 |
| Jasność matrycy | 500 cd/m2 |
| Czas reakcji matrycy | 8 ms |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 60 Hz |
| Kąt widzenia pionowy | 178 stopni |
| Kąt widzenia poziomy | 178 stopni |
Interfejsy WE/WY | |
| Display Port | 1 szt |
| HDMI | 2 szt |
| VGA (RGB) | 1 szt |
| RJ-45 [LAN] | 1 szt |
| Wyjście słuchawkowe | Minijack |
Multimedia | |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc głośników | 8 W |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
Klasa energetyczna | |
| Klasa energetyczna (tryb SDR) | G |
| Pobór mocy w trybie SDR | 55,3 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
Właściwości fizyczne | |
| Montaż na ścianie (VESA) | Tak |
| Materiał wykonania obudowy | Metal, Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Typ stojaka | Montowany na ścianę |
| Waga produktu | 13,40 kg |
| Wysokość (mm) | 440 |
| Szerokość (mm) | 739 |
| Głębokość (mm) | 67 |
Uwagi | |
| Dodatkowe informacje | Podłączenie monitora do sieci (z wykorzystaniem portu RJ-45) udostępnia ją podpiętemu do niego urządzeniu. |
| Wyposażenie | 1x kabel HDMI 1x kabel DP 1x kabel USB |