Produkt | |
| Producent | Neat |
| Model produktu | Neat Board 32 |
| Kod producenta (MPN) | NEATBOARD32-SE |
| Przeznaczenie | Biznes |
| Klasa produktu | Monitor |
Matryca | |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Przekątna matrycy | 32'' |
| Standard matrycy | UHD (4K) |
| Rozdzielczość matrycy | 3840 x 2160 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 60 Hz |
| Kąt widzenia pionowy | 178 stopni |
| Kąt widzenia poziomy | 178 stopni |
Interfejsy WE/WY | |
| HDMI | 1 szt |
| USB 2.0 (480 Mbps) | 2 szt |
| USB 2.0 typ C (480 Mbps) | 1 szt |
| USB 3.2 Gen 1 typ C (5 Gbps) | 1 szt (z Display Port) |
| RJ-45 [LAN] | 1 szt |
| Wyjście słuchawkowe | Minijack |
Multimedia | |
| Kamera | Ultra HD |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Hub USB | Tak |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 6E (802.11 ax) |
| Bluetooth | 5.2 |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 12 miesięcy |
Właściwości fizyczne | |
| Funkcje monitora | Funkcjonalność stacji dokującej |
| Montaż na ścianie (VESA) | 100 x 100 mm |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Typ stojaka | Monitor stand |
| Waga produktu | 11,10 kg |
| Wysokość (mm) | 498 |
| Szerokość (mm) | 733 |
| Głębokość (mm) | 169 |
Uwagi | |
| Dodatkowe informacje | Monitor może funkcjonować jako stacja dokująca: - Podłączenie urządzenia z wykorzystaniem portu USB-C pozwoli zarówno transmitować obraz, jak i zasilić je mocą do 90W oraz skorzystać z wbudowanego w monitor hub-a USB. - Podłączenie monitora do sieci (z wykorzystaniem portu RJ-45) udostępnia ją podpiętemu do niego urządzeniu. |
| Wyposażenie | Przewód zasilający (3 m) Przewód Ethernet (3 m) Przewód USB-C (1,8 m) Osłona prywatności Blokada kabla (do zabezpieczenia kabli) Klucz imbusowy (2,5 mm) |