Sprawdź inne produkty w kategorii Monitory
Monitory
Monitor interaktywny Newline Lyra to rozwiązanie przewidziane między innymi dla placówek edukacyjnych i szkoleniowych. Posiada on bowiem dostęp do szeregu narzędzi, których celem jest pomoc w przekazywaniu wiedzy uczniom i studentom. Dysponuje on też dostępem do wielu innych aplikacji, które czynią go użytecznym w każdym środowisku biznesowych. Pozwolą one np. łatwo udostępnić stworzoną prezentację, współpracować w ramach projektów grupowych, zdalnie zarządzać ustawieniami monitora etc. Opcja tworzenia wielu profili użytkowników idealnie sprawdzi się w obu wymienionych środowiskach. Ekran główny i spersonalizowane ustawienia można zapisać dla każdego z nauczycieli, uczniów, zespołów lub działów firmy. Newline Lyra przystosowano też do pracy z nowym i starszym sprzętem, pomaga chronić zdrowie swoich użytkowników oraz zapewnia wysokiej jakości obraz w rozdzielczości 4K.
Pomaga chronić zdrowie użytkownika
Prostota w podłączaniu urządzeń
Wiele profili użytkowników
Wysokiej jakości obraz i dźwięk
Newline Lyra wyposażono w rozwiązania, które czynią go przyjaznym użytkownikom w kwestii dbania o ich zdrowie. Specjalna szyba antybakteryjna o współczynniku namnażania bakterii poniżej 1% posiada certyfikat TÜV. Dzięki temu można mieć pewność, że monitor jest bezpieczny w użyciu. Zastosowano w nim również stale włączony filtr niebieskiego światła. Dzięki niemu oczy osób uczestniczących w spotkaniu/lekcji nie męczą się, nawet w przypadku długotrwałego korzystania z wyświetlacza.
Newline Lyra dysponują szerokim wachlarzem portów komunikacji. Łatwo jest do niego podłączyć nowe urządzenia z wykorzystaniem USB-C, które przesyłają jednocześnie obraz, dźwięk, dane oraz zasilanie. Dodatkową zaletą ich użycia jest szybkość i łatwość przygotowania monitora do prezentacji lub udostępnienia treści. Dzięki obecności złącz HDMI i DP oraz USB możliwe jest też wykorzystanie w tym celu starszych laptopów lub komputerów stacjonarnych. Moduł komunikacji WiFi pozwoli podłączyć Newline Lyra do sieci bez konieczności przygotowywania dodatkowej infrastruktury.
Newline Lyra umożliwia stworzenie i zapisanie wielu profili użytkowników. Pozwala to spersonalizować aspekty dotyczące korzystania z monitora, a także zawsze mieć pod ręką najważniejsze i najczęściej uruchamiane aplikacje. Jest to rozwiązanie idealne w sytuacjach, gdy monitor znajduje się np. w salach lekcyjnych lub konferencyjnych. Zarówno nauczyciele, jak i kierownicy zespołów oraz działów są w stanie bardzo szybko przygotować go do efektywnej pracy.
Newline Lyra dostępne są w wielu rozmiarach, dzięki czemu można je stosować w salach o różnej wielkości. Każdy z monitorów zapewni wysokiej jakości obraz w rozdzielczości 4K (3840 x 2160 pikseli). Będzie on przy tym odbierany jednakowo, niezależnie pod jakim kątem pada wzrok użytkownika. Kontrast na poziomie 5000:1 sprawi, że przejście poszczególnych odcieni kolorów będzie wyglądało realistycznie. Dwa 20W głośniki zadbają natomiast, aby ścieżkę audio wyświetlanego materiału można było wyraźnie usłyszeć w każdym zakątku sali.
Produkt | |
| Producent | Newline Interactive |
| Rodzina produktu | Lyra |
| Model produktu | TT-8621Q |
| Kod producenta (MPN) | TT-8621Q |
| Przeznaczenie | Biznes |
| Klasa produktu | Monitor |
Matryca | |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Przekątna matrycy | 86'' |
| Standard matrycy | UHD (4K) |
| Rozdzielczość matrycy | 3840 x 2160 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kontrast | 5000:1 |
| Jasność matrycy | 400 nit |
| Czas reakcji matrycy | 6 ms |
| Kąt widzenia pionowy | 178 stopni |
| Kąt widzenia poziomy | 178 stopni |
Interfejsy WE/WY | |
| Display Port | 1 szt - DP 1.2 |
| HDMI | 4 szt - HDMI 2.0 |
| USB 2.0 (480 Mbps) | 4 szt typ-B (dotyk) |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 1 szt (Android), 3 szt |
| USB 3.2 Gen 1 typ C (5 Gbps) | 2 szt |
| RJ-45 [LAN] | 2 szt |
| Wyjście słuchawkowe | Minijack |
Multimedia | |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc głośników | 20 W |
| Hub USB | Tak |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 6 (802.11 ax) |
| Bluetooth | 5.0 |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Klasa energetyczna | |
| Klasa energetyczna (tryb SDR) | G |
| Pobór mocy w trybie SDR | 207 W |
Właściwości fizyczne | |
| Funkcje monitora | Funkcjonalność stacji dokującej |
| Montaż na ścianie (VESA) | Tak |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Typ stojaka | Montowany na ścianę |
| Waga produktu | 60,00 kg |
| Wysokość (mm) | 1150 |
| Szerokość (mm) | 1977 |
| Głębokość (mm) | 86 |
Uwagi | |
| Dodatkowe informacje | Monitor może funkcjonować jako stacja dokująca: - Podłączenie urządzenia z wykorzystaniem jednego z portów USB-C pozwoli zarówno transmitować obraz, jak i zasilić je mocą do 65W oraz skorzystać z wbudowanego w monitor hub-a USB. - Podłączenie monitora do sieci (z wykorzystaniem portu RJ-45) udostępnia ją podpiętemu do niego urządzeniu. Porty USB podpisane jako "touch" (dotyk) służą do przekazywania informacji na temat zmian w wyświetlanym materiale, które dokonano na samym monitorze interaktywnym. Nie funkcjonują one jako porty transferu danych. Jeden z portów HDMI jest wyjściem sygnału. Monitor otrzyma bezpłatny update systemu operacyjnego do Android 13. Przewidywany termin dostępności to styczeń 2024. Urządzenie posiada 4 GB pamięci RAM DDR4. |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | White Collar Factory; Cowper St, London EC1Y 8AF, Wielka Brytania |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | White Collar Factory; Cowper St, London EC1Y 8AF, Wielka Brytania; KARL SMALL, [email protected] |