Produkt | |
| Producent | Newline Interactive |
| Seria produktu | STV |
| Model produktu | STV-8524 |
| Kod producenta (MPN) | STV-8524 |
| Przeznaczenie | Biznes |
| Klasa produktu | Monitor |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 85'' |
| Standard matrycy | UHD (4K) |
| Rozdzielczość matrycy | 3840 x 2160 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Kontrast | 5600:1 |
| Jasność matrycy | 350 cd/m2 |
| Czas reakcji matrycy | 6,5 ms |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 60 Hz |
| Kąt widzenia pionowy | 178 stopni |
| Kąt widzenia poziomy | 178 stopni |
Interfejsy WE/WY | |
| HDMI | 3 szt - HDMI 2.0 |
| USB 2.0 (480 Mbps) | 1 szt |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 1 szt |
| RJ-45 [LAN] | 1 szt |
| Wyjście słuchawkowe | Minijack |
Multimedia | |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc głośników | 15 W |
| Hub USB | Tak |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) |
| Bluetooth | Tak |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Montaż na ścianie (VESA) | Tak |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Typ stojaka | Montowany na ścianę |
| Waga produktu | 29,50 kg |
| Wysokość (mm) | 1081 |
| Szerokość (mm) | 1890 |
| Głębokość (mm) | 91 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | White Collar Factory; Cowper St, London EC1Y 8AF, Wielka Brytania |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | White Collar Factory; Cowper St, London EC1Y 8AF, Wielka Brytania; KARL SMALL, [email protected] |